Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

Kiedy Radość jest w nas, bez znaczenia jest czas, nie ma zimy, jesieni, nie ma nocy i cieni, tylko wiosna bez końca trwa. I tym milym akcentem ....... mowie Wam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ławeczkę w Nowym Roku. dziękuję za zyczenia. Krystynkka pierwsza przysiadła na ławeczce,u mnie pieknie świeci słonko i jest +7,pięknie nas powitał Nowy rok. Sylwester u mnie też udany. Życzę Wam wszystkim odwiedzającym naszą ławeczkę: W Styczniu radości W Lutym miłości W Marcu pogody A w Kwietniu swobody Maj niech zakwita Czerwiec niech bryka Lipiec przypali Sierpień rozpali We Wrześniu - szczęścia bez liku Tak samo w Pazdzierniku Niech Listopad zauroczy A Grudzień miło zaskoczy Samych dobroci w Nowym Roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krystynka ...Schoen" może tak napisać, to nie "wetnie";) ale....Dziewczyny....gdziekolwiek jesteście, żyjecie, mieszkacie.......:) to przecież NASZ, NASZ, język polski jest najpiękniejszy:classic_cool:! i.."Piękne Dzięki' można tak pięknie powiedzieć! Kingala.....GDZIE TY????????????? mieszkasz???? Rybcia! 👄 Olimpia 🌻 Pa- jutro- ruszam do pracy, więc dziś już 'ratuje" mnie pidżamka ))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Laweczko. Klaro, dziekuje za poprawe :D ale wydaje mi sie , ze wywnioskowalam w tym troche Twojej zlosliwosci. No coz mamy EUROPE i obojetnie gdzie mieszkamy to czujemy sie POLAKAMI . A tak naprawde zwracalam sie do Kingali pieknie napisala we wszystkich jezykach . Ja Ci napisze po polsku " Sczesliwego Nowego ROKU" Kochane moje i tak mija 1 dzien nowego roczku , jutro do pracy i codziennosc.... Pozdrawiam i milego wieczorku zycze! 🖐️ Kingalko jak miaja zabawa? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje kochane, slwester wspanialy i spania nie było. Teraz mam pierwszą przesiadkę, czekania na 5 godzin. Druga przesiagka po Twojej stronie Krystynkko. Później Wawa i 4 godziny autobusem. Tak dotelepię się do domku. Ponad 24 godziny w podróży. W domu będę około 8pm czasu polskiego. Kiedyś leciałam z 3 przesiadkami więc .....myślałam że padnę trupem. Jeszcze raz wszystkiego dobrego w Nowym Roku. pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŁAWECZKO w szacie noworocznej!! Kingalko kochana,🖐️ a Ty szybujesz w chmurkach! Wyczekujesz na kolejną przesiadkę. Nie zrażaj się.Wytrzymasz.Od Krystynkki jak wsiądziesz,to będzie rzut beretem.W autobusie zdrzemniesz się. Jak miło,ze dobijasz do swojego rodzinnego domku. Wysyłam do Ciebie ❤️❤️❤️ byś miała siłę. Jak wyśpisz się,daj sygnał,ze juz jesteś w Polsce.Trzymamy kciuki. Mocno Cię przytulam❤️ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już po sylwestrowym szaleństwie.Dochodzę do siebie... Drogie Panie! Kingalo,Krystynkko,Rybciu,Klaro i zyczliwe anonimowe życzę Wam wszystkiego najlepszego. Życzę zdrowia i wszelkiej pomyślności każdego dnia. Dla kąsśiwych... Zaczął sie nowy rok.Postaraj się,aby to był dobry rok. Daj odczuć swą dobroć i przyjażń. Zażegnaj wszelkie spory.Powściągnij złośliwy język. Pozdrawiam🖐️ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uśmiech - zbliża ludzi,przełamuje lody Uśmiech - leczy rany ,pomaga w chorobie Uśmiech - rodzi sympatie,rozbudza zaufanie Uśmiech - ulży w pracy,ułatwi przetrwanie. To nic nie kosztuje a tak wiele daje. Więc uśmiechajmy się do siebie nawzajem. Pięknych i radosnych chwil z uśmiechem na twarzy każdego dnia tego roku życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaro!! Wybacz,ale muszę coś Ci napisać.Więcej taktu,proszę.. Nasza ławeczka jest międzynarodowa.Dziewczyny mieszkają pod inną szerokością geograficzną od długich lat.Mają dwie ojczyzny i władają ich językami.W takich też językach przesyłaj zyczenia.To tylko życzenia. Myślę,ze nie trzeba im uzmysławiać znaczenia języka polskiego.Przecież piszą tu w j.polskim i pięknie nim władają. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Laweczko! KINGALO👄 OILMPIO 👄 RYBCIU 👄 Pierwszy dzien pracy za mna i tak zleca nastepne :D Kingalo milego pobytu w kraju , szkoda, ze do mnie nie zajrzysz a moze w powrotnej drodze? Zapraszam. Olimpio dzieki za wsparcie , zawsze moglam i moge na Tobie polegac 🌻 Napisz prosze mi na e- maila Twojojego skype moze porozmawiamy. Rybciu piekne zyczenie, :-) sie do Ciebie. Pozdrawiam serdecznie i ide jesc obiadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Krystynkko! Kochana moja,od czego ma się przyjaciół!Odnioslam się jedynie do polskiego przeczulenia na punkcie naszego języka.Polak Polaka chce ciągle pouczać.Wkurza mnie to. Tuż przed Nowym Rokiem to jedyna ,niepowtarzalna okazja,gdzie cały świat :każdy kazdemu śle życzenia w różnych językach. Bądżmy ludżmi świata!! Ludzie ,ktorzy mieszkają poza granicami kraju są dla siebie bardziej wyrozumiali,serdeczni i przyjażnie nastawieni do innych. A nam niestety ciągle coś nie pasuje.Nie szukajmy problemu tam,gdzie go nie ma. Do każdego można się przyczepić.Nie raz nie dwa literki wyskoczą nam inne lub wcale nie wyskoczą i przechodzimy do porządku dziennego.. W Twojej drugiej ojczyżnie mieszka wiele narodowości i słyszy się mowę w tylu językach.Nikt nikomu nie robi uwag.A u nas ????? Szkoda słów... Krystynkko,za chwilę wejdę na pocztę. Pozdrawiam serdecznie🖐️ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ledwo ' dycham ' złapałam jakiegoś wirusa,mam kaszel i straszny katar.Leczę się jak moge i czym mogę,chwilami nic nie widzę tak od kataru łzawią oczy- masakra.Już mnie brało wczoraj ale dzisiaj coś okropnego.No nic to,przejdzie,bo musi przejść.Praktycznie to cały dzień jestem w łóżku.Głowa mi pęka,nos czerwony,oczy załzawione-wyglądam jak' upiór '. Pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybcia,dziękuję za życzenia....wracaj szybko do zdrówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŁAWECZKO🖐️ Rybciu,kuruj się.Wracaj do zdrowia! wolke🖐️ Jestem juz na nogach! Aż się wierzyć nie chce,że wstalam tak wcześnie.Za oknem egipskie ciemności... Jednocześnie Niewyspani się rodzimy Przychodzimy Jakby nic się przed nami nie zdarzyło Śnimy, że to najważniejsze stać się musi Jednocześnie zjawi się Nasza młodość, nasza miłość Jednocześnie Chcemy żeby jednocześnie Jednocześnie Były święta i czereśnie Jednocześnie Chcemy być na jawie, we śnie Jednocześnie Wieczorami poprawiamy W myśl niebieskiej koniugacji Teraźniejszy czas na przeszły Czekamy aby mądrość Przyszła tu tą sama drogą Co nasz wiek Wiek dopiero co podeszły Jednocześnie Chcemy być Na jawie we śnie Zakładamy to marzenie Tak codziennie jak koszulę Uciążliwe i kosztuje Suma szczęście nie istnieje Życie złoty to interes Piękne jest A księgowość wszystko psuje Jednocześnie Chcemy żeby jednocześnie Jednocześnie Były święta i czereśnie Jednocześnie Chcemy być na jawie, we śnie Jednocześnie /Andrzej Poniedzielski -/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odwieczny malkontent Shanit podróżował od miasta do miasta, głosząc Słowo Boże. Pewnego dnia podszedł do niego człowiek w nadziei, że jego dolegliwości zostaną wyleczone. - Pracuj, jedz i chwal Boga - poradził mu Shanti. - Kiedy pracuję, bolą mnie plecy. Kiedy jem, cierpię na niestrawność. Kiedy piję, piecze mnie w gardle. A kiedy się modlę, mam wrażenie, że Bóg mnie nie słucha. - Poszukaj sobie innego nauczyciela. Kiedy nieszczęśnik oddalił się ze wtrętem, Shanti rzekł do przysłuchujących się rozmowie: - Ten człowiek miał dwie możliwości patrzenia na sprawy i zawsze wybierał najgorsza z nich. Kiedy umrze, będzie się najprawdopodobniej skarżył na głód w grobie. Paulo Coelho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto chce być z ludżmi,chce być mile widzianym , ten powinien dostrzegać to,co piękne i pociągajace, mieć pozytywne nastawienie ,a przede wszystkim życzliwy stosunek do innych. Kingalo,nasza podróźniczko,zmęczona,zmordowana, czy dotarłaś do celu? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życie wielką ukrywa w sobie tajemnice, bywają dni radości, bywają również i złości. Lecz każdego dnia budz się z usmiechem. Niech każdy Twój dzień odbija się echem. Dziękuję za życzonka powrotu do zdrowia,kuruję się jak mogę.Oczy nadal pełne łez od kataru, a nie miałam go naście lat,nareszcie mnie dopadł.Ale mówią,że złego diabli nie biorą,więc jest to jakaś pociecha. Olimpio,Wolke dzieki. Miłego i słonecznego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dobrze mieć Przyjaciół, Codziennie na laweczce ich witać Te piękne,prześliczne wierszyki Z radością i śmiechem je czytać. Przesyłam,każdemu z osobna Moc życzeń,uśmiechu, radości - Bo widzę te Serca otwarte, Życzliwe i pełne czułości. Kingalko 👄 daj maly znak czekamy na Ciebie. Rybciu zycze zdrowka. 👄 Uwazam, ze to pogoda jest winna, bo kto to widzial w styczniu takie plusowe temperatury w naszym klimacie. Olimpio 👄 Pozdrawiam i milego wieczorku zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam na Ławeczce. Rzeczywiście świat sie zmienia, u mnie wczoraj wieczorem do póznej nocy strasznie wiało.Piesa na noc zrobiła tylko szybkie siusiu i biegusiem uciekała do domu.Tak strasznie wiało,że przewróciło faceta z rowerem gdy wracał z pracy,biedny nie mógł się pozbierać.Mąż mu pomagał jak był na wieczornym spacerku z psem.Dobrze,że nam nie wywiało naszej ławeczki. Dzisiaj czuję się znacznie lepiej,zostawiam na ławeczce świeżo zaparzoną kawę a do niej odmrożony miodownik i makowiec.Czestujcie się. Jakie piękne jest życie, jaki piękny jest świat. I ludzie są wspaniali choć maja wiele wad. Lecz jeden dla drugiego w potrzebie jest jak brat. Życie jest cudowne i cudowny jest świat, A mnie rozpiera radość i szczęście w każdą chwilę, gdy widzę wokół siebie radosnych twarzy tyle. I moje serce wtedy przepełnia się radością, że ludzie wbrew wszystkiemu otaczają się miłościa..... /z netu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŁAWECZKO🖐️ Rybciu! Jak zdrówko? Czy wygrzewasz się? Nie lekceważ kataru. Najwazniejsze,ze nie opuszcza Cię pogoda ducha.❤️ Krystynkko! Pięknie piszesz o przyjaźni.❤️Dziękuję. Wczoraj zrealizowałam wreszcie nasze zamierzenie.Planowaliśmy zrobić półki w garażu.I jakoś nikt za to się nie zabierał.Wreszcie wczoraj rano wynalazlam firmę.I o dziwo,wczoraj też wszystko zrobili.Nie są tani,ale wykonanie piękne.Żaden pokój nie powstydziłby się takich półek.Najważniesze,ze ruszyłam z postanowieniami noworocznymi. W końcu Nowy Rok zobowiązuje. Miało wiać,nie wieje.I dobrze.Za chwilę wychodzę w plener. Kingalo posyłam buziaki👄 Pozdrawiam cieplutko🖐️ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybciu,niemalże w jednej chwili jesteśmy na ławeczce.Wiersz tak piękny,ze życ się chce.Dziękuję.Jestem taka radosna!!!!! Nalewam kawkę i częstuję się wypiekami.Najpierw miodownik,a później będzie makowiec.^Pies ^na ciasto.Im starsza,to coraz więcej go jem. A póżniej się dziwię,że tu i tam jest fałdka.Hmmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli Twoje Serce jest tak wielkie jak marzenia, to wiedz że osiągniesz o wiele więcej. Nigdy nie trać nadziei i wiary, dlatego że to one dają nam siły do realizowania swoich marzeń. Twoje marzenia są piękne i dlatego spełniają się. Miłość, którą masz w sobie jest najwierniejszym Twoim przyjacielem. Nigdy nie pozwól by ktoś zakłócił jej spokój, a ta którą darzysz bliskich jest najważniejsza. /z netu/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęście Wszystkim jest pisane, w gwiazdach jest to zapisane. Trzeba mieć piękne marzenia.... bo wszystkie są do spełnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak miło czyta się słowa co wiersz tworzą od nowa. Myśli w nich układając sercem ciepło w nie dając. Przyjaznie szczerym uśmiechem dusze napełniaja oddechem, co pozwala - nie ma co kryć po prostu nam żyć. I tęsknotę w sercu co mamy za uczuciem tak pożądanym, by pojawiło się i krzyknęło - zatrzymaj mnie. A jak uda się chwycić - trzymajmy, samotności,smutkowi nie dajmy, napełnijmy nasze serca radością i tak bardzo potrzebną miłością. Miłego wieczoru i spokojnej nocy życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Laweczko. Każdy z nas ma własne życie Lecz gdy myślami spotykamy się wieczorem lub o świcie... Powiedzmy do siebie słowo miłe Które wyzwoli w nas wielką siłę Dobrze nam będzie w tym stanie trwać Bo cóż możemy więcej sobie dać? To przecież jest przyjaźń elektroniczna, Taka niewinna...ale też śliczna!! Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy z nas ma własne życie Lecz gdy myślami spotykamy się wieczorem lub o świcie... Powiedzmy do siebie słowo miłe Które wyzwoli w nas wielką siłę Dobrze nam będzie w tym stanie trwać Bo cóż możemy więcej sobie dać? To przecież jest przyjaźń elektroniczna, Taka niewinna...ale też śliczna!! Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×