Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

Witam moje panie. Już po porannej kawece jesteście, ale chyba coś zostało dla mnie. Pospałam dziś troszkę dłużej, z tym garażem to wczoraj się jednak wymordowałam. Na drabinę weść kilkanaście razy i zejść. Powciągać na najwyższą półkę zapchane plastykowe pojemniki. Nie było łatwo. Dałam radę i jestem z siebie i zadowolona i dumna. MM z podziwem patrzy na mnie. Jaką to ma pracowitą i zdolną żonusię. U mnie szaro i buro ale cieplutko znów okna pootwierane. Zapowiadają deszcz. Z robót ogrodowych nic niebędzie chociaż MM słysząc moje pokaszliwanie, zabronił. Mam dziś siedzieć w domu i odpoczywać. Krystynkko kochanie pozdrawiam Ciebie serdecznie. Olimpio zciskam Ciebie mocniutko. Rybciu całuski. Klaro i Saro jesteście jak papużki nierozłączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszeczkę nostalgicznie. Muszę wziąść się do roboty, w przeciwnym razie .... Olimpio wiesz.... idę do ogrodu zgarniać mokre liście, wiatr z głowy wywieje wszelkie tęsknoty pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciężkie te liście ale zapakowałam jesen wor i zturlałam na dół do ulicy. Zachmurzyło się znowu. Myśli się uspokoiły a ja na tym wilgotnym powietrzu spociłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingalko !Dziekuje za golabka👄 Gracias por paloma! Я горжусь тобой! I"m proud of You! .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingalo!!!Nie przemeczaj sie! Jak ja sie ciesze,ze mam troche spokoju od lisci.Mam mnostwo drzew na dzialce i kiedy wiatrzysko wieje,miliony lisci na trawie. W ubieglym roku daly nam w kosc i to jeszcze jak.Na drugi raz bede udawala ,ze ich nie widze.:) Ale u Ciebie jest pieknie teraz.Przeciez to Floryda!! .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam z zajec Uniwersytetu III Wieku.Dzisiaj zrobilam kurczaczka z bibulki.Nawet pasowal mi do mojej kreacji.Panie smialy sie,ze kolorystycznie jak ulal.Do czarnej tuniki wlozylam zolte korale kilka sznurow. ,a w rece zolty kurczaczek z czarna mucha!!! .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyzby znow moderatorka usuwala nasze posty? Nie uwierze w zadne serdecznosci! Bujda na resorach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem spokojniejsza bo i żołądeczek napełniony. teraz popijam kawusię o smaku..... no zgadnijcie jakim? :) Niestety mam trudności ze złożeniem zamówienia na paczuszkę z tą kawą. Olimpio! Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro za Twoje cudenka🖐️👄🌻 . Kingalko!!Witaj Ty moja ogrodniczko.Usiadz sobie na chwileczke.Odpocznij! .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olimpia a gdzie zdjęcia.? Jak Cię dorwę to .... nie można wszystkiego pisać w żartach bo .... ktoś bez poczucia humoru odczyta to na ppak i dopiero będą problemy. A czytałyście panie o kobiecie która uratowała internautę przed samobójstem. Trzeba mieć naprawdę idealne wyczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olimpia a gdzie zdjęcia.? Jak Cię dorwę to .... nie można wszystkiego pisać w żartach bo .... ktoś bez poczucia humoru odczyta to na ppak i dopiero będą problemy. A czytałyście panie o kobiecie która uratowała internautę przed samobójstem. Trzeba mieć naprawdę idealne wyczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingalko,jeszcze nie pracowalam ze zdjeciami! Masz racje-nie wszyscy maja poczucie humoru.Trzeba wyhamowac z szlenstwem. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówiłaś kiedyś o cudeńkach jakie robisz ? i co? pokażesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale czy to karalne? Przeciez nie grozimy nikomu "czegos" niebezpiecznego.A jesli ktos nas nie chce zrozumiec,mowi sie trudno.My bawimy sie i o to chodzi.Czyz nie? .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olimpio właśnie odpoczywam. W pokoju gdzie jest kominek stoi kanapa taka wrożna. Po jednej stronie MM odpoczywa a na drógiej stronie ja z iPadem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz sie zabiore za zdjecia.Prosze o wyrozumialosc i cierpliwosc. Dzisiaj mialm gosci do poludnia,a potem poszlam sobie i wrocilam przed chwila. Mamy taka jedna pania,ktora na kazde zajecia przynosi upieczone przez siebie ciasto.Do tego kawusia.Siedzimy,pracujemy i delektujemy sie wypiekami.Dzisiaj mam wrazenie,ze ciasto bylo na spirytusie.:) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam rozklad Twojej willi.Czy po ostatniej mojej wizycie nie poprzestawialas mebli? .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za chwilę uciekam na podwórze. Znów będę pakować liście. Praca fizyczna na świeżym powietrzu bardzo dobrze robi oczywiście jeśli jest wykonywana w formie rekreacji. Dziś jest wietrznie i pochmurnie. Zanosi się na deszcz ale zanim się rozpada ...popracuję. pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meble w tym samym miejscu, tylko tak jak mówiłam dojedzie fotel z podnóżkiem tym razem obicie z materiału. Jak ja tęsknię za materiałem. Mam dość skór! MM uwielbia ale...to będzie tylko mój fotel z zakazem siadania na nim komukolwiek. Postawię przy kominku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze wyjsc na male zakupki.Zapomnialam kupic puszki dla kota.Zawalilam na calej linii.A kot jak przypomni sobie,ze jest glodny,to gotow mnie tu zaatakowac.:)Ooooo juz patrzy jakos groznie.Kot jak glodny,to zly. A Ty kochana wypoczywaj i ciesz sie towarzystwem swojego mezusia.Cudowny czlowiek. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×