Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

Gość babeczki....
Duzo optymizmu! Szczesliwego Nowego Roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A niechtam
wszystkiego dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyczenia
Panie!Nie zmieniajcie sie! Badzcie zdrowe i radosne jak zawsze! Wszystkiego najlepszego.!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze ja
jak ja was kochom! Trzymajta sie w Nowym Roku! Wszystkiego dobrego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabciaaaa
w nowym 2007 roku zycze Wam na tej laweczce milych pogawedek i milych ludzi ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszyna...
Hej,hej dziewczyny! Jeszcze balujecie?W 2007 roku wszystkiego najlepszego. Wasza wierna czytelniczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quovado
Witam w tym przedziale,jestem tu po raz pierwszy,jest miło,chętnie z Wami pojadę dalej.Życzę nam wszystkim długiej i szczęśliwej podróży.Dosiego Roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,,,,,,,,,WITAJ LAWECZKO! Juz mamy 2007 rok! Szczescia,radosci,wytrwalosci,wiary,nadziei,ciepla i zrozumienia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dziekujemy milych pomaranczkom za zyczenia! Dolaczcie do nas! quovado! Juz podjezdzam po Ciebie! Wsiadaj do naszego\"pojazdu\",zapnij pasy i gaz do dechy,,,,,,,,,,,,,,! Jedziemy w dluga podroz.Nie boj sie,mam doswiadczenie---dlugi staz kierowcy! Kingalo! Wskakuj! Po Pasje,Dalile i babcieelektryczna podjade jutro! No wlasnie,gdzies sie nam zapodziala babciaelektryczna!!! Pozdrawiam bardzo serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"IRENA JAROCKA\",,,,,,cd Milosc jest najlepszym eliksirem mlodosci... Oczywiscie,bycie w udanym zwiazku jest najlepszym lekarstwem.Miala to szczescie w zyciu,ze jej maz Michal jest wspanialym czlowiekiem.sa wiele lat po slubie,,,,a czuja sie,jakby ciagle mieli miodowy miesiac.Adoracja,cieplo i zrozumienie pasji malzonka i pomaganie sobie w ich realizacjach. Nie wyobraza sobie meza mruka,niezadowolonego z zycia,,, Jesli ktos jest zrownowazony wewnetrznie,ma lagodnosc i spokoj na twarzy,emanuje z niego wewnetrzno piekno. Jak zaczela sie ich milosc? Wlasciwie od wypadku samochodowego,ktory zdarzyl sie w latach 7-__tych.Wtedy o maly wlos zginalaby,,,, Jechali maluchem i kierowca najechal na nich,,,Zderzenie czolowe.IJ znalazla sie na ostrym dyzurze,operowal ja doktor Religa.Zszyl jej rane na glowie.W tym wypadku Jarocka doznala wiele powaznych urazow,,,Miala tez bardzo uszkodzone kolana,polamane zebra,, Bala sie,ze bedzie kaleka do konca zycia,,,Wlasnie wtedy zmienila swoje podejscie do zycia,,,,To byl jeden z punktow zwrotnych w jej zyciu.,,,,,,,,,,, 1/wyjazd do Paryza, 2/wypadek samochodowy, 3/narodziny ich corki, 4/wyjazd do USA Jej wada jest zachlannosc na zycie.Realizuje siebie. Obawia sie ,ze nie starczy jej zycia,by wszystkie jej plany zrealizowac.Jest bardzo szczesliwa osoba!!!!!!!!!!!! Wyglada mlodo i ma dziewczeca figure,,,Dba o siebie,,,,,wyciska soki ze swiezych warzyw.Stara sie dobrze odzywiac,,,biega prawie codziennie po kilka mil albo gimnastykuje sie. Spotkala sie z Ojcem Swietym Janem Pawlem II______to bylo wyjatkowe spotkanie z wielkim autorytetem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wzrusza sie,gdy o NIM mowi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Panie!!!!!!!!! Czy jeszcze odsypiacie Sylwestra? Jest tu cicho,,,,,pusto,,,,! Jak myslicie,czy mezczyzni lubia atrakcyjne kobiety? No oczywiscie,ze lubia!!!!!!!!!!!! Pytanie tylko,czy lubia jedynie na nie patrzec,czy tez moze je zdobywac? Podyskutujmy,,,,jako doswiadczone juz kobiety,,,Sa wsrod nas tez samotne ,,,,,,, Moim zdaniem wola patrzec! I wcale nie chodzi o to,co lubia,,,ale na co moga sobie pozwolic. Atrakcyjna kobieta kojarzy im sie z elegancka dziewczyna w dlugim plaszczu/zima/ lub eleganckim zakieciku/wiosna,jesien/ lub w kuszacej zmysly,ale nie przesadnie wyzywajacej sukience /latem/. Poza ubiorem wazny jest zapach___absolutnie nie mozna wyczuwac ani mdlacych,potwornie silnych perfum,ani tym bardziej potu. Niektorzy panowie lubia delikatny zapach kobiecych perfum,taki,zeby nie ciagnal sie za kobieta na 200m. Powinien byc wyczuwalny,,,,Makijaz stonowany,,,Nic wyzywajacego! Mezczyznom zalezy na poznawaniu atrakcyjnych kobiet.Im wyzszy status spoleczny danej osoby,tym bardziej chca miec i potrzebuja kobiety,ktora bedzie sie podobac nie tylko jemu,ale calemu jego otoczeniu,,,,,Bedzie tak zwana kobieta reprezentacyjna,,,, Trudno jest zaakceptowac pary,w ktorych kobieta jest bardzo seksowna,a on wyglada,jakby,,,,,,i odwrotnie.Wtedy mezczyzni mowia: \"Pan Bog musial dostac sma_a w momencie,gdy ja/jego stwarzal\" .... Mezczyzna: __Mezczyznom latwiej jest dostac czarna polewke od malo atrakcyjnej kobiety.\" Atrakcyjne kobiety wcale nie sa tak rozchwytywane przez mezczyzn,jak nam sie wydaje.A wiecie dlaczego maja klopoty ze znalezieniem interesujacego partnera?Bo mezczyzni sie panicznie boja takich kobiet! Spotkalam sie z okresleniem \"atrakcyjne zjawiska\" dot,atrakcyjnych kobiet,,,,Mezczyzni nie zaczepiaja atrakcyjnych kobiet ani w barach,ani w klubach ani na dancingach,,,, Znajomy stwierdza,ze jako stara,zardzewiala konserwa nie usmiecha mu sie mysl,ze bedzie utrzymankiem kogokolwiek.Mysli w sposob staroswiecki----woli sam zarabiac pieniadze i dzieki temu czuc sie prawdziwa glowa rodziny.Gdyby nie daj Boze,jego kobieta zarabialby wiecej od niego,,,,to deprymowaloby go,nie pozwalaloby mu spac spokojnie,,,,frustrowaloby go,,,,doprowadzilo do stanow depresyjnych,,,, Mezczyzni mysla stereotypowo,dawno utartymi schematami,,,,Nie lubia jakichs wielkich rewolucji,w sposobie myslenia przede wszystkim.Chca zostac panami sytuacji w zaciszu domowym,,,,, cdn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyczenia na Rok 2007! Witaj babciuelektryczna! Marzen o ktore warto walczyc, radosci ktorymi warto sie dzielic przjaciol z ktorymi warto byc i nadziei bez ktorej nie da sie zyc. Z noworocznym pozdrowieniem!!!!!!! PS.Dobrze,ze jestes!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w 2007r!Byc kobieta atrakcyjna...Czytam o kobietach i zadaje sobie pytanie,dlaczego mlode,atrakcyjne kobiety robiace kariery sa samotne? One nie maja czasu na swoje zycie prywatne,wymagania tez maja wysokie w stosunku do mezczyzn. Nie dziwie sie .Chociaz tez istnieje niebezpieczenstwo,ze moze nie spotkac tego,ktory sprostalby wymaganiom. Teraz kobiety stawiaja prace na pierwszym miejscu,chca awansowac,robic kariere i realizowac sie.Czy maja byc gorsze od mezczyzn? Czy tylko przez prace kobieta realizuje sie? Mozna by wiele mowic...Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,,,, TO JEST AMERYKA !!!!! Na wspanialy pomysl wpadli tworcy kampanii \"kupuj czerwone i czyn dobrze\".W ramach tejze kampanii znane firmy polaczyly sily i przygotowaly specjalne produkty,wiekszosc w kolorze czerwonym. Okreslony proceny ze sprzedazy tych produktow zasili Global Fund,czyli fundusz,ktorego celem jest calkowite usuniecie ze swiata AIDS,gruzlicy i malarii,czyli chorob,ktore w najwiekszym stopniu odpowiedzialne sa za smierc milionow ludzi,glownie mieszkancow Afryki. Dlaczego wybrano kolor czerwony,a nie zielony--symbolizujacy nadzieje? Bo czerwony jest kolorem pogotowia ratunkowego i rownoczesnie kolorem krwi,a przeciez wlasnie wraz z krwia AIDS przedostaje sie do organizmu. W promocje kampanii wlaczyly sie najwieksze gwiazdy przemyslu rozrywki,w tym najslynniejsza gospodyni Talk-show na kuli ziemskiej OPRAH WINFREY i lider rockowej grupy U2 Bono.Oboje juz od dawna udzielaja sie na rzecz najubozszych mieszkancow Afryki. Inaugaracji \"czerwonej kampanii\"Oprah poswiecila w calosci jeden ze swoich show.W jego ramach ruszyla na wielkie zakupy do sklepow w Chicago.Dzielnie sekundowal jej Bono.Parze towarzyszyly kamery,ktore skrzetnie filmowaly kazdy zakupiony produkt. Niektorzy obserwatorzy podwazyli motywy zaangazowania w kampanie wielkich gwiazd z gornych polek i pytali czy jest to kolejna proba autopromocji z ich strony,czy tez faktycznie chec przyciagniecia uwagi do wielkiej sprawy. cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,,,,,,TO JEST AMERYKA /2/ Nie odpowiedz jest najwazniejsza,,,,lecz dolary! Liczy sie rowniez i to,ze zareklamowane produkty,ktore zostaly wlaczone w kampanie,sa naprawde dopracowane i wspaniale sie prezentuja,a to znajduje przelozenie w ich sprzedazy. W cigu pierwszej godziny po wyemitowaniu \"Oprah Winfrey Show\",GAP firma odziezowa/ sprzedal za posrednictwem Internetu cala partie czerwonych podkoszulow typu T-shirts/$28/za szt./ Firma APPLE przygotowala iPod w jaskrawo czerwony kolorze,ktory kosztuje $199.Na konto Global Fund odprowadzi $10 z kazdego sprzedanego urzadzenia. Giorgio ARMANI stworzyl nie jeden produkt,ale cala \"czerwona\"kolekcje.W jej sklad wchodzi m.in.nowy zegarek cyfrowy z czerwona tarcza za $225.Na konto Global Fund wplynie 40% od kazdego sprzedanego zegarka. Zdaniem odbiorcow jeden z najbardziej chwytliwych produktow przygotowal CONVERSE.Ta obuwnicza firma wypuscila lilitowana edycje trampek wykonanych z afrykanskiej bawelny.Sa one drogie--$295 za pare,ale w przypadku szlachetnego celu cena nie odstrasza. cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam panie! Zaczynam realizowac moje noworoczne postanowienie. Postanowilam wlaczyc sie w pisanie o kobietach. Na moja uwage zasluguje Maria Antonina. Dla jednych wyniosla,rozrzutna Austriaczka, gardzaca swoimi poddanymi, dla innych symbol przesladowanego katolicyzmu i monarchii oraz mecenas sztuki. Krolowa Francji jako zona Ludwika XVI Burbona, matka czworga dzieci,w tym Ludwika XVII. Maria Antonina byla 15-tm dzieckiem cesarza rzymsko-niemieckiego Franciszka I Lotarynskiego i Marii teresy Habsburg. Wszystkie jej siostry byly zareczone z najswietniejszymi partiami Europy. Dla Marii Antoniny zabraklo wolnego tronu w okolicy. Dlatego jej wczesna edukacja nie stala na zbyt wysokim poziomie. Po smierci jednej ze starszych siostr sytuacja sie zmienila. Maria Antonina zostala narzeczona francuskiego delfina, wnuka Ludwika XV./cd/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor! Nie mam ciekawych informacji o kobietach. Zapraszam do galerii http:/www.digart.pl/tagi/kobieta Pozdrawiam panie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,,,,,,,,,,,,,WITAJ LAWECZKO!!!!! Dzisiaj az mam ochote krzyknac z radosci,ze jestescie! Kingalo! Moze pomyslmy o naszym albumie pt.\"Laweczki\" na lewczce 50-tek i wiecej? Co rusz,to ciekawsza,w,,, ciekawym miejscu,,,,, Dalila! Wspaniale ,ze przyblizasz piekna ,umuzykalnina krolowa! Pasjo! Odwiedzilam galerie i mam ochote powiedziec,,,,kobieta piekna jest,,,,,albo zmienna jest! Drogie Panie! Dziekuje za mile \"wrazenia\". Pozdrawiam bardzo serdecznie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,,,,,,,,TO JEST AMERYKA O kontrowersyjnej piosenkarce Madonnie bylo ostatnio glosno z powodu adaptowania przez nia i jej meza afrykanskiego chlopca. Madonna udziela sie charytatywnie i to w sposob czyny,nie tylko wystepuje na scenie,ale piszac ksiazki. \"The English Roses,Too good To Be True\".Jest to historia o przyjazni 5 osob.Calkowity dochod ze sprzedazy tej pozycji Madonna przeznaczyla na inicjatywe,ktorej celem jest pomoc dla sierot z Malawi. Mniej znanym projektem osob z towarzyskiego swiecznika byla wydana specjalnie z mysla o obecnym sezonie swiatecznym ksiazka kucharska pt.\"Hollywood Cookbook\".Jej cena wynosi $35.Wiedzac,jak bardzo spoleczenstwo fascynuje sie zyciem bogatych i znanych,autorzy stworzyli kolekcje przepisow kulinarnych,ktore pozwalaja poznac to,co bogaci i znani jedza lub to,co mowia,ze jedza. Wiadomo,ze gwiazdy czesto mowia to,co wypada powiedziec,kryjac swe prawdziwe smaki,i nie tylko kulinarne. Kwota$5 ze sprzedazy kazdego egzemplarza zostanie podzielona na rozne organizacje. Na 270 stronicach ksiazki znalazl sie opis kompletnych posilkow pozyskany od 20 celebrites i 6-ciu znanych szefow kuchni. Kazda celebrity wybrala nie tylko przepisy,ktore chciala odkryc przed publika,ale i charytatywne przedsiewziecia,ktore maja byc wsparte z dochodow zksiazki kucharskiej. Wiele gwiazd wybralo proste przepisy,ktorych realizacja wymaga tylko kilku skladnikow i niewielkiego wysilku. Np.rezyser Ron Howard wybral szybki i latwy obiad,ktory tworzy chleb posmarowany oliwa z oliwek,blyskawiczna salata z aruguli,tofu Mariana i kawa z syropem klonowym. Zolnierzy przebywajacych w Iraku i w Afganistanie wspiera Cher,ktora spore sumy przeznacza na Operation Helmet.W ramach tego projektu zolnierze otrzymuja unowoczesnione helmy,ktore maja im zapewnic dodatkowy komfort i ochrone.. Bardzo preznie dzialaja programy m.in.Operation Military Pride,Soldiers Angels,Adopt a Platoon,United Service Organization. Przedsiewziecia charytatywne najczesciej wspieraja osoby prywatne,zwykli smiertelnicy,ktorzy wcale nie naleza do bogatych i najbardziej znanych ludzi tego swiata. To mile,,,,,ze dzieki takim pomyslom i takim ludziom,,,,wspierane sa zaszczytne cele,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samotny geniusz,,,,,,,, Theodore John KACZYNSKI urodzil sie 22.V.1942r w Chicago w rodzinie polonijnej.Juz we wczesnym dziecinstwie Ted byl dla swoich rodzicow powodem do wielu zmartwien.Stronil od rowiesnikow,byl malo komunikatywny,w szkole uwazano go za dziwaka i samotnika.Wszystkie te dziwactwa mialy jednak w miare sensowne uzasadnienie_____Ted byl dzieckiem o rzadko spotykanej inteligencji. W tescie przeprowadzonym na nastoletnim Kaczynskim jego iloraz inteligencji okreslono na 160,czyli na poziom wyzszy od oficjalnej definicji \"geniusza\". W wieku zaledwie 16 lat mlody Kaczynski dostal stypendium na studia w Harwardzie.Dzis jego brat David jest zdania,iz wyslanie Teda na studia bylo fatalna pomylka.On czul sie dobrze tylko w gronie rodzinnym. Dla chlopca ze skromnej,robotniczej rodziny wyjazd w nieznane na studia w jednej z najlepszych uczelni na swiecie musial byc poteznym szokiem. David mowi o swoim bracie\"Ted zawsze chowal sie glebiej w siebie,gdy czul sie odrzucony lub zagrozony.I tak wlasnie zachowywal sie na studiach.Nikt tam nie pamieta do dzis,by Ted nawiazal jakiekolwiek znajomosci.Nikt nie pamieta w ogole czegokolwiek waznego ze studenckich lat Kaczynskiego,ktory zawsze pozostawal na uboczu. Przez wszystkie lata osoba najblizsza Tedowi byl David.Bracia kupili nawet w swoim czasie wspolnie kawalek ziemi w Montanie i spedzali tam razem wakacje.Niestety,pewnego dnia david napisal Tedowi,ze zamierza sie ozenic. Byla to druzgocaca wiadomosc dla Teda.Dla niego wyjazd brata z Montany oznaczal zalamanie sie jednynego,dobrego kontaktu z innym czlowiekiem-. Ostatecznie Kaczynski skonczyl studia w Harwardzie,a na University of Michigan obronil doktorat z matematyki. W ciagu zaledwie roku zrobil doktorat rozwiazujac problem matematyczny.Specjalnoscia Kaczynskiego byla kompleksowa analiza tzw.teorii funkcji geometrycznych.W owym czasie znalo sie na tym nie wiecej niz 10 matematykow w USA. W 1967r Ted dostal nagrode za najlepsza rozprawe doktorska i przez nastepne 3 lata wykladal na Uniwersytecie,publikujac jednoczesnie kilka artykulow naukowych. W latach 1967--1969 Kaczynski byl profesorem matemayki w University of California at Berkeley.Potem jednak zrezygnowal z tej posady i przez lata pozostawal bezrobotny. Stal sie tez pustelnikiem___stronil od ludzi,mieszkal w niedostepnym i slabo zaludnionym terenie,zerwal kontakty z rodzina,nawet ze swoim bratem,choc podtrzymywal z nim okajonalna korespondencje. cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od dwoch godzin nawiazuje z wami kontakt i problemy. Panie! Czy w Stanach macie problemy z Tlenem? MARIA ANTONINA miala przede waszystkim godnie reprezentowac Francje i byc podpora dla meza, organizowac dworskie rozrywki i zajmowac sie dzialalnoscia charytatywna. Od chwili zareczyn cesarzowa-chcac nadrobic stracony czas- otoczyla najmlodsza corke wybitnymi nauczycielami. Maria Antonina uczyla sie gry na klawesynie i harfie, tanca,spiewu i deklamacji, a takze laciny i jezyka wloskiego. Kiedy wiec mloda ksiezniczka przybyla do Wersalu, byla przygotowana do wypelniania obowiazkow krolowej. SLUB 14-letniej MARII ANTONINY i 16-letniego LUDWIKA, wnuka Francji,Ludwika XV i Marii Leszczynskiej odbyl sie w 1770 roku. Byl to mariaz dwoch najwiekszych europejskich rodow dynastycznych Habsburgow i Burbonow. Po przyjezdzie do Paryza piekna zona francuskiego delfina przyjeta zostala z wielka sympatia przez mieszkancow stolicy. Imponowala uroda,gracja tancerki,zdobila rauty i bale w Wersalu. Po latach jednak stala sie synonimem rozrzutnosci i to ja \"ulica\" oskarzala o kryzys finansowy panstwa./cd/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znow nic nie wyszlo z mojego pisania.nie wiem czy to problemy z komputerem czy Internetem.Mam dosyc tego.Pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna kobieta
Dobry wieczór! Po dłuższej przerwie znów zajrzałam. Obowiązki i wyjazdy służowe przykuły mnie do biurka oraz samochodu. Dzisiejszy wieczór mam troche wolniejszy i postanowiłam zajrzeć. W Nowym Roku życzę wszystkim wytrwałym paniom zdrowia, pomyślności i zadowolenia w pracy jak i w domowych pieleszach. W moim mieszkaniu nic się nie zmieniło - mieszkam w dalszym ciągu z moim szczurkiem. Dokupiłam kilka kwiatków doniczkowych i chyba to wszystko. Gzytając gazety i wiadomości internetowe z życia gwiazd - mam ochote na dziecko. Może to kaprys może nie muszę to rozwazyć. Nie wiem na ile jestem już gotowa na przyjęcie nowego życia ale myśli o dziecku mnie nie opuszczają. Materialnie jestem ustawiona lecz boję się żeby to nie był jedynie kaprys. Myślę że odczekam jeszcze jakiś czas jeśli moje myśli sie nie wyciszą znaczy że jestem gotowa psychicznie. Chciałabym żeby taki maluszek krążył wokół mnie , chciałabym z nim się pośmiać, popłakać i powygłupiać. Chciałabym kupować ubranka i zabawki, nie boję się problemów zdrowotnych i oddania do żłobka a później do przedszkola. Nie wiem - dzielę sie z wami moimi myślami. Na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ciebie bardzo serdecznie samotno kobieto! Zapewne jestes mlodsza ode mnie.Spelniaj swoje marzenie.Moja mama urodzila mojego brata jak mialam 15 lat.Od poczatku mowila glosno,ze urodzila sobie go na stare lata.Wygadala.Ojca juz nie ma a brat mieszka w drugiej polowce blizniaka i czuwa nad mama.No,jeszcze moja mama nie jest taka stara.Jest energiczna,sprawna kobieta.Ostatnio skarzyla mi sie,ze brat stal sie bardzo ciekawski i kaze jej meldowac o kazdym wyjsciu.Tlumacze,ze to z troski o nia ,a nie z ciekawosci. Wiesz,jak brzmial komentarz mamy? Cytuje\" jeszcze tego brakujezebym sie przed Toba tlumaczyla.Przez cale zycie nie tlumaczylam sie przed Twoim ojcem,a przed Toba dopiero nie mam zamiaru. Ciesze sie,ze moj brat mieszka po sasiedzku,czy jak woli mama---dobrze,ze sobie go urodzila na starosc\".Jestem spokojna o mame. Nie rezygnuj z pragnien! Pozdrawiam Ciebie bardzo serdecznie! Dalilo,nie zalamuj sie.Glowa do gory! My tez tak mamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×