Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość helena jestem

MRUCZUSIU.... gdzie sie podziewasz??????

Polecane posty

Arava czy nie wydaje Ci się, ze on nas wlaśnie wkręca? A pomyślałeś, ze ona gdzies musi spać...w kinie nie przecież nie kimnie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koala, mialem nadzieje, ze w hotelach tez masz chody... ale w razie czego, podziele sie kolderka nawet z Toba. ba, a jak umyjesz mi plecy, to zrobie Ci masaz... wchodzisz w to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to Wy sobie myjcie co tam chcecoie , a ja spadam do pracy , ale jeszcze dzis powróce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masaż w kinie? :o chociaż nie...za tą 5-letnią dziewczynkę co mi się przypomniała teraz to Ci się nie należy 😠 ...no tak , aleś nas wycenił - to wszystko za butelkę wina......:o....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ (mam nadzieje, ze mi sie znow po uszach nie dostanie :P ) O filmie mowicie...??Zacheciliscie mnie do obejrzenia :D Ciekawe jakie ja bede miala odczucia :P NIe wiedzialam, ze to taki dolujacy film O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strusiu , jak zamkniewsz oczy , to nie znaczy , ze to na co patrzysz , znikneło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koala🖐️ nastepny , co swiat chce zmieniac. Oczywiscie , swoje zycie nalezy inaczej poukładac , ale nigdy nie masz gwarancji , że uda ci się lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koala, ciesze sie , higiena przede wszystkim. a torbacze to jak sie myja? liza sie, czy jak? arava - no teraz to nawet ja nie wiem do czego pijesz. ale na zdrowie [wznosi toast]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie zrozumiesz , bo to o nikogo stąd chodziło nieważne teraz a co pijesz? w kazdym bądź razie mozna naprawiac swiat własny , a inni kształtuja swoje zycie sami. Oczywisc ie nie mozna pozostawqac obojetnym na krzywde , ale czasami po prostu nie jestesmy w stanie pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzsiaj mini hardcore - zoladkowa z zywcem. ale juz sie konczy. jest takie powiedzenie- chcesz zmieniac swiat, zacznij od siebie. ja sie tego trzymam. zmieniam sie bez przerwy, tylko ten cholerny swiat nie nadaza... a krzywda byla, jest i bedzie i nic ani nikt tego nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żołądkowa z żwycem? to nie jest normalne:o ja jakies reńskie w dawce homeopatycznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest. wlej sobie kieliszek zoladkowej do browara i zobaczysz, ze wcale tragicznie nie smakuje, wrecz przeciwnie. co to dawka homeopatyczna? a torbacz gdzie? poszedl sie myc czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mieszkam z żadnym torbaczem , nie wiem.MOze na Twoją cześć zarzyje kąpieli. Homeopatyczna- mzluteńkla.Wygooglaj homeopatia i homotoksykologia.Ja tam w to nie wierze , ale czasmi tak lecze , jak nic nie pomaga :D generalnie to sa bardzo niewielkie stężenia. A z przepisu nie skorzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam, nie chce mi sie googlowac o tej porze, i tak za duzo dzisiaj googla uzywalem, az mnie palce bola... tylko pamietaj - pij z umiarem, zebym Cie nie musial reanimowac. swoja droga mala, jakbys byla pare lat starsza, to kto wie, moze bym sie w Tobie zakochal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
::D:D traktuję to jako komplement , żem taka młódka lepiej się porozglądaj po stolycy za dziewczynami zblizonymi wiekiem , tak jest łatwiej , serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za olsnienie, ze tez przez 25 lat swojego zycia na to nie wpadlem. normalnie juz ide na osiedle sie porozgladac, tylko jeszcze dres zarzuce... nie badz zlosliwa, od tego jestem tutaj ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e , ja Ci dobrych rad udzielam , a Ty gardzisz ja się właśnie przekonuję , że z młodszym dogadać się niełatwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn na mnie sie przekonujesz, czy masz tam jakiegos pod reka? i nie gardze, po prostu nic co ludzkie nie jest mi obce. co nie znaczy, ze to kobiece nie moglo by byc blizsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie sie przekonuje , co to związek z młodszym , i to wcale niedu zo. Podbudowana zachwytami koleżanki nad jej małżeństwem z młodszym postanowiłam zaryzykować (cyt. to był dobry rocznik:P) a niesłusznie najwyraźniej.Różnica poglądów i doświadczen , pewnie nie do końca związana z wiekiem , ale częściowo na pewno tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz mi jaki rocznik, a powiem Ci kim jest. nie masz wiecej takich kolezanek? a poglady i doswiadczenia mozna zdobywac i nabywac razem, na tym polega idea zwiazku, a nie razem - czyli osobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×