Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość helena jestem

MRUCZUSIU.... gdzie sie podziewasz??????

Polecane posty

Arava...czy widzisz to co ja? Zadufaniec jeden, najpierw byla ta 5-letnia dziewczynka a teraz .....😠...przypomniało mi się, miałam z nim nie gadać.... Kurna, co za narcyz....:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro bedę miała zakwasy:D na brzuchu myslisz , że czyta? Wprawdzie linki meilem wysyłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arava, lepsze na, niz w... ja nic nie wiem, ja nie mysle. koala - Tobie naprawde jest trudno dogodzic kobieto, zejdz z tego drzewa. i przestan sie obzerac eukaliptusem, to moze ten narcyz Ci zniknie sprzed oczu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietom dogodzic to chyab trudne bardzo , ale czytałam , że w pewnych ścisle okreslonych okolicznościach mozliwe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uhm, ale problem w tym, ze kobiet tyle co i okolicznosci, a jeszcze kobieta zmienna jest... ale to fajna sprawa, to wyczekiwanie, czy dostanie sie po gebie, czy buziaka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wniosek oczywisty :D Az taka dumna bym z dojscia do takiego wniosku nie byla ;) Zawsze tak jest. Znajduje sie to czego sie akurat nie szuka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leśne mrucznie
no brawo, mozecie sobie przyczepic order z ziemniaka (na pol)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leśne mrucznie
masz, literki mi sie juz placza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krwawa...nie pękam z tego powodu z dumy...no bez przesady hehe:-p leśne...czy Ty przypadkiem może wiesz, dlaczego to w nocy zlikwidowali topik na którym konwersowaliśmy? nurtuje mnie to bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak powiem, to i ten wytna... tez mnie nosi - ale musze powiedziec to wprost. jedna z moderatorek jest we mnie zabujana, z zazdrosci tnie wszystko z czym mam stycznosc, taki los... szalone nozyczki wrecz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mnie rozbawiłeś:-D z Papierowymi nożyczkami się zetknęłam na kafe,ale żeby z szalonymi?czy to ma coś wspólnego z chorobą Creutzfeldta Jakoba?bo jeśli tak, to odizolować trzeba....wrrrrrrrr....aż strach pomyśleć jaki pogrom może nas spotkać. rozgryzłeś zagadkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie, ze chociaz raz Ci sie udalo. kobieta jest jak pies ogrodnika - innej nie da, ale sama nie wiezmie... ktos widac pije wieczorami wiecej niz ja - i to w pracy. zagadke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uściślijmy.....TA kobieta jest jak pies ogrodnika. a swoją drogą...nie jeden by tak chciał hehe no pięknie...widzę,że nic nie pamiętasz z tego nocnego konwersowania. a`propos zagadki, to chodzi mi o pokoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja tu sobie język strzępie (czytaj dobijam klawiaturę) i co się okazuje?że jednym okiem wpada, a drugim wypada rozmawialiśmy o tym ile pokoi ma w sobie kobieta... no więc... ma cztery jadalnie bawialnie sypialnie i kuchnie z gazem Jak by nie patrzeć -zgadza się! hehe a teraz zupełnie z innej beczki masz może osła (tylko nie zrozum mnie źle-nie pytam czy Ty jesteś osłem:-) )? jeśli tak to z jakiego serwera korzystasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie korzystam, chyba bedziesz sie musiala przerzucic na torrenty. dobre z tymi pokojami, zeby jeszcze kazdy wymiary trzymal... cholera, slucham abby i jakas taka plyta, ze co drugi kawalek jest po niemiecku, moze po polsku tez spiewali? ech, czasem czuje, ze mam dosc sily i odwagi, zeby zdobyc mount everest, ale mam tylko tenisowki na nogach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajagoogoo śpiewało po polsku, to czemu by i nie Abba? możesz troszkę jaśniej? torrent? nic mi to nie mówi, bo umówmy się ze mnie taki głąb techniczny,że głowa boli. jak coś mi się sypie w kompie, to dzwonię do braciszka,a najchetniej w takiej sytuacji wyciągam wtyczkę z gniazkda. słyszałam coś ostatnio,że osioł się skończył, ale nie wiem o co chodzi,wiem,że rozerbaka już nie ma,ale tak poza tym?kumpele ma i ściaga normalnie, ja też miałam, ale braciszek mi czystę zrobił i już nie mam, więc musze sciągnąć na nowo, no ale teraz to się zastanawiam,czy warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego kazda kobieta predzej czy pozniej cos ode mnie chce? wrzuc w googla bittorrent, albo bitcomet. wyciagam wtyczke, bo mi sie udziela, a rano musze zdobywac swiat od nowa. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ulotna---> U mnie laczy sie automatycznie. A teraz jestem na FreeSexBay :P lesne---> Ja jeszcze nic nie chcialam od Ciebie. Sugerujesz, ze i moj czas nadejdzie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moje motto zyciowe :D Jedno z wielu ;) Ale ja raczej z tych co sie o pomoc nie prosza :D Chociaz tonacy to nawet brzytwy sie chwyta, wiec nigdy nie wiadomo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×