Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość helena jestem

MRUCZUSIU.... gdzie sie podziewasz??????

Polecane posty

no ale wiesz, takich fajnych, i koniecznie z wawy lub slaska. moga byc z bachorem. i nie wiecej jak 32 lata, pozniej to juz trudno sobie ulozyc... wstydzisz sie? ja tam mowie o wszystkim otwarcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz , kafe nie stanowim całej treści mojego zycia. Jak zywca pijesz , to sie nie dziwie.Gorsze chyba tylko tyskie , takie drożdżowe , błe.Ale pilsner możet byt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zywiec byl najlepszym piwem w tym kraju kobieto, tylko sie zeszmacil, bo jest na maksa gazowany i trzeba wiedziec, ze jeszcze tylko butelki 0,3 na mineralce w miescie Zywiec robia, a reszta to kranowa. tez bym wolal kobiete, ale biore w sklepie co jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żywiec to był dobry z 12 lat temu taki z granatowa nakleja , za diabła nie pamietam , jak się nazywał.No ale wtedy to pewnie jeszcze nie piłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leśne , on sie jakoś nazywał , a jedyna osoba , która bedzie pamietała jest w anglii i nie znam nr. Tak , w tak ważnej sprawie nie zawahałabym sie wysłac sms. łabędź , a Tys kto?Pierwszy raz widze, musi z ciąż przyleciałeś:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arava - moze to \'trade mark\' byl? czego ja nie robilem dla plci przeciwnej w swoim zyciu, a Ty nawet glupiego smsa nie wyslesz. ale nie dziwne, w koncu nie jestem wart nawet 160 zl w obie strony, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zaczynaj znowu , mam sie wynieśc z tematu , czy przestaniesz histeryzowac numeru nie mam i nie mam skad wziąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie histeryzuje, ja po prostu lubie widziec, jak sie rumienisz. w koncu to znak, ze jeszcze zyjesz, nie? udawaj, ze jestem takim klaunem w wesolym miasteczku, ktory gdzies zgubil swoja slonice...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yep. no wiesz, chodzi taki naokolo z balonami i pyta raz po raz male dzieci, czy nie widzialy jego slonicy... dzieci mowia, ze nie, klaun mowi, ze w takim razie nie bedzie balona, male dzieci sie pesza i klamia ze ona tam czy tam poszla... klaun szuka dalej, dziecko ma balonik i wszyscy sa szczeliwi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic juz dzisiaj nie napisze , musze opanowac atak smiechu Ty juz nie pij więcej , lesne :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonko, jestem dzisiaj trzezwy jak ten skowronek co wisi u mnie glowa do dolu na sznurku od prania codziennie po 24tej... tylko na cholere mu te uszy to nie wiem. i nie spiewa skubany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za to ja po reńskim jakoś albo słabo widzę , albo cos o piwe z wódką pisałes.może miałam majaki. tylko nie słonko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem , co to zuzelek :o ale i tak mi się nie podoba:P a od tematu moich majtek to z dalek , z łaski swojej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak, przeciez wiem, ze bog nas czyta. nie bierz mnie tak doslownie mloda, juz jedna kiedys musialem pogonic, bo mi na wycieraczce wystawala - az w koncu wynioslem ja razem z wycieraczka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×