Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość helena jestem

MRUCZUSIU.... gdzie sie podziewasz??????

Polecane posty

dwadziescia minut myslalas nad jednym znakiem? nie dziwne, ze dostalas... no, to jak torbaczu, idziesz jutro na blekitny marsz? czy mam Cie pod pekinem szukac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie myślałam, tylko w tym czasie: wymyłam sobie wszystko, zrobiłam herbatkę, ukroiłam ciasta i rozmawiałam o kierowcach TIRów.... a po co oni demonstrują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zebys mogla wymyc sobie wszystko, zrobic herbate, ukroic ciasta i porozmawiac o kierowcach tirow. wlasnie po to. naprawde, nie spodziewalem sie, ze dozyje rewolucji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze będą fajni ludzie....boję się tylko, ze ktoś może mnie stratować w tłumie...:(..nie wiem, czy brać udział...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez cos dzis srednio czaje baze... O jakichs mahometach opowiadacie, kozach i innych bozych stworzeniach :P A ja dzis jeszcze nic nie pilam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to Ty mnie chcesz na ramiona wziąć :)....czy to jakiś rodzaj perwersji takie noszenielasek na ramionach na manifestacje ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis nie mam co 😭 Skazana jestem na trzezwosc :P A slyszalam, ze mezczyzni to nawet lubie byc czasem wykorzystywani przez kobiety... Taki rodzaj masochizmu? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
185 cm, ile razy mam pisac? rewolucja wymaga ofiar, a milosc wyrzeczen. calamity, ja raz zostalem pozbawiony odzienia w 5 sekund parzac herbate, nie powiem, podobalo mi sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Leśne.... ...myślałam, że z Ciebie altruista...sie normalnie pomyliłam...😭 dobra zmykam, bo jutro rano jadę nad morze, a Wy sobie maszerujcie po tej Wawie, tylko niech Wam się frakcje nie pomylą hehe. Niech moc i euforia tłumu będzie w Wami :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×