Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pogódka

mam 17 lat ! bede mamą!

Polecane posty

Gość taka jedna zaczytana
Jaka jest wasza pierwsza myśl jak słyszycie o ciężarnej 17 latce? Bo moja jest taka: "dziwka" i nic na to nie poradzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka jest wasza myśl jak widzicie wulgarne i prymitywne wpisy w necie? bo moja \"ktos jest bardzo sfrustrowany, nie powiodło mu sie w zyciu i musi wyładowywac swoje frustracje w necie\" kurcze jak mi ci zal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna zaczytana
immyopinion z puszczalskimi nie będę rozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa generalnie takie czasy niestety,ze 80%nastolatek zaczyna wspolzycie w wieku 16-17 lat....:O a wina to oczywiscie mass mediow ,tworzonych przez tych \"dojrzalych\" doroslych osob i rodzicow,co czasem wolą pewne tematy przemilczec itd.... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak sie sklada,ze do lafiryndy pod kazda postacią mi osobiscie bardzooo daleko :> nawet nie mialam dotąd chlopaka i przez kilka dlugich lat miec nie chcę, bo po co se zycie kompliowac i wolnosc zabierac.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdy oberwie po dupsku
taka jedna zaczytana - jestes zerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Winna jestem wyjasnienie bo niezbyt jasno napisałam co miałam na mysli Nie neguje pracowitosci mam Sama pracuje I nie twierdze, ze jak ma sie dziecko trzeba ze wszystkiego zrezygnowac i poswiecac mu 24 godziny na dobe Bynajmniej Ale babcie to pozyteczna instytucja wykorzystywana przez mamy w kazdym wieku ,a nie tylko przez małoletnie mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojoj
BiznessWomen a bez obrazania innych to potrafisz rozmawiac? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojoj
BiznessWomen z toba ciezko dyskutowac bo nie zdazylas sie nauczyc na czym to polega.Pisz te swoje madrosci a niektorzy sie posmieja przynajmniej:D Mloda mamusia, niedouczona :D Co ty chcesz udowodnic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emnila
oj wy to do wszystkiego potaricie sie przyczepic, wszystko wam nie pasuje, bizneswoman nie tlumacz sie, one moga pomarzyc o tym co ty masz stare panny.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezpłodne stare panny
powinnac dodać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojoj
Jasne jak ktos ma inne zdanie to stara panna :D albo emerytka :D albo baba w wieku 25 lat (stara jak diabli) co to w ciaze zajsc nie moze i nie sprawdzila tego w wieku lat 17 :D Zabawiacie mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emnila
ojoj ty nas bardziej :-P a bynajmniej "panie" wyzej co mysla ze rozumy pozdajdaly wszystkie ehh od razu lepszy humor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezpłodne stare panny
a co ci przeszkadza młoda 17 letnia panna w ciazy,bo 25 stara panna w ciazy mi nie przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojoj
I dobrze, niech kazdy sie bawi swoim zyciem. Szkoda tylko ze do tej zabawy niewinny czlowiek jet powolany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojoj
25 letnia stara panna? Ja bym poszła dalej! 16 letnia stara panna!!!!! :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babaluga
"Strasznie sie ciesze .Choc nie wiem jak to bedzie ,ale to nieistotne dla mnie teraz" To są słowa odpowiedzialnej osoby??? Nieistotne ile ma lat, to jeszcze głupie dziecko. A teksty o siostrach mnie zupełnie rozłożyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa generalnie takie czasy niestety,ze 80%nastolatek zaczyna wspolzycie w wieku 16-17 lat.... a wina to oczywiscie mass mediow ,tworzonych przez tych \"dojrzalych\" doroslych osob i rodzicow,co czasem wolą pewne tematy przemilczec itd.... nie rozumiem co w tym zlego? przeciez to idealny wiek na pierwsza milosc?nie ma innego slowa-idealny wczesniej to za wczesnie(chociaz moze tez byc pieknie,ale jest duze ryzyko pomylki i pozniejszego zalowania,ze sie to zrobilo z kims nieodpowiednim) pozniej to juz coraz dziwniej,coraz trudniej,za duzo przybywa doswiadczen,wybrednosci,jeste szansa,ze w ogole sie juz nie zakochamy taka pierwsza,szczenieca i miloscia bo juz bedziemy \"za madrzy\" 16-17 lat to po prostu cudowny wiek na pierwszy sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile 30 latek tak samo nie wie co bedzie,bo prawda jest taka ze w polsce nawet przy dobrej pracy nie ma pewnosci co bedzie za miesiac i za rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytywaczka...
agais --- wiekszych bzdur na kafe to juz dawno nie czytałam:O "taka pierwsza,szczenieca i miloscia bo juz bedziemy "za madrzy" 16-17 lat to po prostu cudowny wiek na pierwszy sex" :O:O 16/17 lat owszem dobry wiek na pierwsze miłosci zauroczenia na pierwszy pocałunek....ale chyba nie na sex!! alebo ja jestem staroswiecka albo czegosc nie rozumiem. Co innego stało sie i ma nastolatka dziecko co innego społeczne przyzwolenie na takie sytuacje, przeciez chyba kazda matka swojej córce by nie zyczyła dziecka w takim wieku a wiadomo sex moze = sie ciąza, ach...załamac sie mozna mysleniem co nie których

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osobiscie zaprowadze moja corke po tabletki antykoncepcyjne jesli bedzie trzeba. owszem,jestes staroswiecka.pierwsze pocalunki odbywaja sie przewaznie pomiedzy 12 a 14 rokiem zycia. gdy natura wzywa na nic sie zdaja tego typu \"moralne\" nauki! a,ze istnieje antykoncepcja,mlodziez tym bardziej moze cieszyc sie zyciem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytywaczka...
raczej to nie staroswieckość tylko inaczej mam w głowie poukładane, tez mam córkę i tez będę ją uswiadamiać ale przede wszystkim powiem jej, ze nie ma 100% pewnosci ze sex z zabezpieczeniem nie skonczy sie ciazą, a tab tez moga zawodzić. Ale jak widac kazdy ma inne piorytety w zyciu i kazdy inaczej widzi przyszłosc swojego dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytywaczka, zgadzam się z Tobą. To nie kwestia bycia staroświeckim, tylko rozsądku. Jeżeli czasy, w jakich żyjemy, spowodowały opóźnienie podejmowania decyzji o rodzinie, dzieciach, małżeństwie, to w parze powinno iść opóźnienie wieku inicjacji. Też jestem zdania, że współżycie powinny podejmować te osoby, które są gotowe wziąć odpowiedzialność za ewentualnie poczęte dziecko. I to, ze gimnazjaliści bzykaja się w toalecie na przerwach nie jest dla mnie argumentem, że powinnam idąc z duchem czasu swoje zapatrywania na tę sprawę zmienić, tylko żeby w zakresie swoich mozliwości stanowić alternatywę dla rozbuchanych seksem massmediów. Ja zaczęłam współżycie w wieku lat 16, i z perspektywy czasu Agais widze, jakie niezaspokojone potrzeby próbowałam zaspokoić w ten sposób, jak mało miały one wspólnego z radością seksu z ukochana osobą....Nie mówie, że tak musi byc u wszytskich, ale moje doświdczenie mówi, ze wiek 16 lat nie jest wcale cudowny na ten pierwszy raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja mam 20 lat
ale pierwszy pocałunek miałam w wieku 17 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja mam 20 lat
I NIE uważam, że 16-17 lat to dobry wiek na pierwszy seks. To fatalny wiek, głupota i kompletny brak odpowiedzialności. Ja swój pierwszy raz miałam już będąc zaręczoną (czyli bardzo niedawno), ale prawdziwa radość z seksu zacznie się dopiero po ślubie i po studiach, kiedy będę miała nie tylko fizyczną, ale i społeczną dojrzałość potrzebną do czerpania pełnej satysfakcji. Bardzo kocham swojego partnera i właśnie ta miłość czyni mnie odpowiedzialną. A w wieku 16-17 lat w mojej żeńskiej szkole traciły dziewictwo prawie same dziwki, fakt to było 80% ze wszystkich nastolatek, ale to nic nie zmienia. Spały z kim popadnie, nie wiedząc nawet gdzie znajduje się błona dziewicza, obecnie wiele z nich jest już po aborcji, miało kilku innych partnerów seksualnych i przypomina stare, zniszczone życiem kobiety lub cieszące się ze swojego kurestwa i bawieniem się ‘facetami’ żałosne panienki. To nie reguła zaznaczam, bo kilka zakochanych, odpowiedzialnych par poznałam, ale tylko kilka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anamishaziya
Nie jestem młodą mamą, ale postanowiłam zabrać głos w wątku. Chodze do jednego z najlepszych liceów w kraju. Chodzi bardzo zdolna,ambitna młodzież, wiekszość młodzieży pochodzi albo z domów zamożnych,inteligenckich albo z mniej zamożnych, ale nastawionych na nauke i osiągniecie czegoś w życiu. Wyobrażcie sobie, że moje 17 -18 koleżanki mają już za sobą pierwszy raz, ja swój miałam w wieku 16 lat. Jestem juz 3 lata z tym samym chłopakiem, zabezpieczam sie(pigułki, prezerwatywy i globulki). Osoba, która pisała o dziwkach ma jakiś niewyobrażalny kompleks niższości, ale pewnie tez bym tak pisała jakbym była 30 letnią dziewicą, na którą nikt nie spojrzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×