Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pogódka

mam 17 lat ! bede mamą!

Polecane posty

zacofana mamo-ty sobie oszczedz tych ciaglych \"dziecko\" pomij ,ze rozmawiasz z mlodziutkimi,ale kobietami wiem skad takie jak ty sie biora-przewaznie w dziecinstwie lanie dostawaly albo przynajmnej glosu nie mialy i nikt ich nie uznawal za dorastajacego czlowieka tylko za osobny gatunek-glupie dziecko,ktore trzeba wychowac \"porzadnie\" czyli sciszac glos na slowo penis czy seks oralny,poki nie ukaoncza lat 18.tak wychowywane dzieci czesto dowartosciowuja sie jako dorosli umniejszajac doroslosc mlodszych od siebie. czy jestes takim dzieckiem,zacofana mamo?odpowiedz szczerze,jesli nie wobec wszystkich to chociaz samej siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacofana młodzieżówka
Mamcia ty sie cofnij bo ja po żadną receptę nie poszłam :D Rany.....wy nie macie matury, prawda? Bo to tragedia by była - taki brak znajomości własnego języka i czytania ze zrozumieniem :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś RER
Ja tu na chwilkę tylko, żeby wesprzeć zacofaną młodzieżówkę. Młodzieżówka - tu niestety z zasady nikt nie czyta poprzednich postów :o Nic na to nie poradzimy. Trzymaj się 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacofana...
my matury mamy za to tobie pan Giertych podaruje w prezencie wiec od naszych matur sie odczep :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacofana młodziezówka
Ja nie chodze po recepty jest przeciez cos takiego jak aborcja Mama mi mowiła i wiem juz o tym :)):))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacofana młodzieżówka
A skad wiesz, ze mi pan G. podaruje cokolwiek? (Mówił ci???) Może sobie zdam i to na piątki! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacofana mlodzieżowka
tak.przyznaje ze zaliczylam ledwie co i giertych mi pomogl ale dzieki temu moge isc na studia zaoczne ktore zafunduja mi rodzice :D poza ty moze tam znajde jakiegos faceta i wtedy zrobimy sobie nawet tuzin dzieci:D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacofana młodziezówka
moze znajde a moze umre w cnocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacofana...
mówil mi w tv, że zoraz wiecej zacofanych mlodziezowek nie zdaje wiec trzeba im sprezentowac mature, bo one zamiast czytac "potop" i "ogniem i mieczem" to czytaja ulotki tabletek antykoncepcyjnych i wczesnoporonnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkaaaaa
to zajmij sie podszywami dziecino a nie siedzisz na forum i pieprzysz glupoty. do ksiazek razzz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość postinor
podszyj sie albo zjedz mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość postinor
no ale w potopie nie było nic o mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkaaaaa
na bank :) zacofana...skoncz juz i centralnie....wez sie ogarnij bo zalosna jestes ..pewnie sie nacpalas :D ahhh te nawyki mlodziezy ;) ale spoko my cie rozumiemy.moze na ten temat chcesz pogadac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekcje już dawno odrobiłam, zaraz z rodzicami do restauracji jedziemy (mój tata nie zgadza się, aby mama po całym tygodniu pracy przy garach stała. A sam biedak do tego nie ma talentu - nawet wodę na herbatę umie spalić :D ) Ja tez mam dwie lewe łapy - sałatki robię wyśmienite za to :D więc zostaje nam knajpka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opanujcie sie
Własnie ty jestes przykładem na to ze daleko ci emocjonalnie do bycia matka a bywaja licealistki juz matki i nie sprawia to im kłopotu Ba..znam stydentki które mieszkaja w akademikach z rodzina i nie narzekaja Zwyczjnie -nie wszystko dla wszystkich Jedni dorastaja wczesniej a inni nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkaaaaa
no to suuuuuuuuuuuuper:) to milego weekendu i smacznego:D papapapapapapapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opanujcie sie
jak twoj tata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opanujcie sie
no to smacznego hot-doga zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opanujcie sie
która dobra restauracja nie jest zarezerwowoana w sobote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalynaaa
super ze idziesz sie najesc it bla bla bla...jestes chyba nieodjrzala ..bo co nas to wszystko obchodzi? irytujesz mnie dziewczyno;/ masz zajawke bo do knajpy idziesz ...o rany litosci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedziemy na ten obiad. Z ZAJAWKĄ rzecz jasna :D Pozdrawiam wszystkie miłe, dojrzałe panie myślące o przyszłosci swoich córek bawiących dzieci w wieku lat 17 ( też mogę być złośliwa :D ) Wieczorem dam topik do przeczytania Rodzicom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjatkowa od dwoch miesiecy
Obiad w knajpie? a nie milej byłoby w restauracji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×