Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pogódka

mam 17 lat ! bede mamą!

Polecane posty

Gość bo mądrala wkleic nie umie
Po co podpowiadałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jest ok po co podpowiadalas-typowe myslenie zlosliwego babska zaloze sie ze takiej 16 co wpadla tez nie podpowiesz nawet jak bedziesz wiedziala gdzie za darmo wozki rozdaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo mądrala wkleic nie umie
Nie wiem gdzie za darmo wozki rozdają? A rozdają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ja mimo wszystko bym taką nastoletnią mamke jakos w miare mozliwosci staral sie swpierac...bo niby chodzi o dobro dziecka nie...a odwracając sie od niej,zostawiamy ją na pastwę losu,, a to moze miec przeklad na wychowanie go itd... a gwoli scislosci to bez wstydu przyznaję się,ze jestem osobą aseksualną tzn..nie odczuwam pewnych potrzeb..I JEST MI Z TYM DOBRZE (wiec nie pojdę się leczyc:>) chociaz podobają mi sie czasem z wyglądu jacys urodni faceci i atrakcyjne kobiety.... mozecie mnie za to nawet zjechac,ze jestem bisexem nie odczuwajacym popędu.......i tak się tego NIE WYPRĘ :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytywaczka.....
Furiously---> :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
furiously-dlaczego ma cie ktos zjechac za to jaka jestes ale inni maja popedy i to czasem bardzo silne jak ja jestem tolerancyjna dla kazdej orientacji a co dopiero dla roznych potrzeb oczekuje tego samego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze mowiac ja tez:D mimo,ze sie z czym,s nie zgadzam to akceptuje czyjs wybor...w koncu wazne jest to jakim sie jest czlowiekem a nie czy z kim s sie sypia czy nie... choc przyznaje,ze nasze spoleczenstwo nie akceptuje osob nadwyraz w tej kwestii aktywnych ani tych asexualnych(bo dzieci nie urodzą :O)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotowa na sex
a teraz poprosze o komentarz tego co napisałam bo zmieniacie temat a jestem ciekawa czy nadal potepiacie deczje pogódki i bizness...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytywaczka.....
ja sie juz wypowiedziałam powtarzac sie nie będę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KROPKA1
GRATULUJĘ SERDECZNIE POGÓDKO! pRZEDE WSZYSTKIM PODZIWIAM ZA ODWAGĘ. SAMA MARZĘ O DZIECKU, ALE NIE MAM ODWAGI... MAM 20 LAT I JESTEM NA DRUGIM ROKU STUDIÓW. KIERUNEK, KTÓRY BARDZO MNIE INTERESUJE JEDNAK PRAWDZIWYM SZCZĘŚCIEM JEST DLA MNIE CO INNEGO. TY POGÓDKA OSIĄGNĘŁAŚ JUŻ NAJWYŻSZY WYMIAR SCZĘŚCIA. MIŁOŚĆ, DZIECKO.... GRATULUJĘ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotowa na sex
no bo nie wiecie co powiedziec ale krzyczec umiałtyscie niech kazda postawi sie wi ch i mojej sytuacji i wybierzcie Kto był madzrejszy Smarkata pogódka ,Smarkata bizness czy ja goniaca za tak zwanym "szczesciem" ( disco kariera przyszłosc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotowa na sex
to jest topik o spełnionym marzeniu a nie o sexie nastolatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytywaczka.....
no dobrze mogę sie powtórzyć! wpadka to trudno swiadome zajscie w ciaze w wieku 17 lat - nie popieram!!! dla mnie bzdura:) a Ty gotow na sex stawiasz obok siebie dwa skrajne przypadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotowa na sex
podczytywaczko masz dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytywaczka.....
czytasz wybiórczo ? bo pisałam o tym:) i jaka miałam sytuację.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotowa na sex
wyobrazasz sobie zycie bez Emilki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotowa na sex
bez niej ale za to z cała reszta materialnych i osobistych sukcesów? Napewno ona jest dla ciebie najwazniejsza !!!!!!!!!!!!I oddałabys wszystko aby ja miec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytywaczka.....
i ją mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotowa na sex
oddałabys za nia wszystko ? nawet własne zycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotowa na sex
czemnu na mnie nie krzyczycie skoro tez popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytywaczka.....
taka rozmowa do niczego nie doprowadzi, swoje zdanie przedstwilam i go nie zmienię... I tak moja corka jest dla mnie bardzo wazna i daję i bedę dawac ile mogę:) A teraz dam jej swój czas;) pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Furiously.....
dziewczyno , nie jesteś, ani nienormalna, ani aseksualna, jestes jak najbardziej normalną , zdrowa nastolatką. Do seksu się dojrzewa, i nie bardzo chce mi sie wierzyc, aby 15 czy 16 latki naprawde go potrzebowały i czerpały fizyczną przyjemność. większość z nich robi to dla chłopaka, i z dawania mu przyjemności czerpie przyjemność. U mnie na osiedlu niedawno , jedna z gimnazjalistek robiła to z chłopakiem w zsypie na śmieci. Czy ona czerpała z tego przyjemność? Szczerze wątpie, poprostu kolejna durna małolata, której wydaje się, ze jak chla alkochol, cpa i uprawia seks to jest dorosła. A tak naprawde -to wszystko jest dla ludzi, i mozna z tego czerpac przyjemnośc , tylko trzeba do tego dorosnąć. Picie alkocholu do stanu przymroczenia i wymiotów tez trudno nazwac przyjemnością. Z seksem sprawa jest jeszcze bardziej skomplikowana. Tak jak i z miłością, która jest mylona z fascynacja i fizycznym zauroczeniem. Wiele osób nie odróżnia tu pojęć. O prawdziwą miłość jest bardzo trudno, najczęściej ludzie łączą się w pary, bo fascynacja, pozniej tkwią w tych związkach z przyzwyczajenia, lub ze strachu przed samotnością , i nazywaja to przed innymi miłością. Prawdziwa miłość rozkwita, jak sa dzieci, to i tak w dobrym zwiazku najwazniejszy jest współmałżonek, ON jest na pierwszym miejscu, bo to jego wybraliśmy, a dzieci to tego owoc. Oczywiście sa kochane, ale w domach , gdzie jest miłośc nie ma awantur o dzieci, nie ma bezmyślnej zaborczości i traktowania partnera jak naszej własności. Takze Furiosly......, ciesz sie młodością, wolnością i dojrzewaj do prawdziwej miłości i nie trzymaj sie kurczowo tych pierwszych fascynacji, z myślą o zamążpójsciu . Niech one będą , zebys mogła wybrac właściwie, bo zeby wybrac właściwie trzeba miec jakąś skale do porównania. I nie uprawiaj seksu, bo inni juz to robią, lub chłopak tego chce, bo to najgłupsze z powodów. I korzystaj z przywilejow młodości, tylko mądrze, to jest dobry, a za chwile jeszcze lepszy okres w życiu. Kiedy rodzice juz tak nie kontroluja , mozna dorobic własne poieniądze, i można je wydac na swoje przyjemności. Ty nie musisz sie martwic spioszkami dla dziecka, i nowymi garnkami , zasłonami, biezącymi rachunkami i dobrze. Na to wszystko przyjdzie pora, będziesz z tym walczyła z kilkadziesiąt lat, nie warto przyśpieszac, powodzenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z cala powyzsza przemowa sie zgadzam. zapomniano jednak o seksie jako seksie,uprawianym wylacznie dla przyjemnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak myślę...
Jeżeli jestes na tyle dorosła, zeby poniesc ewentualne konsekwencje uprawiania seksu, i robisz to dla siebie to jest OK, jest to zdecydowanie lepszy, przynajmniej jak tak uwazam powód, od robienia tego wyłącznie bo chłopak chce lub dla zrobienia wrazenia na otoczeniu. Ale moim skromnym zdaniem, tam gdzie jest zaangazowanie uczuciowe, to juz jednak sa inne płaszczyzny w strefie emocjonalnej i fizycznej. No i trzeba przynajmniej trzymac sie jednego , nie powinno sie czuc zazenowania po obudzeniu w czyims łóżku............, jak nie wymyksz sie chyłkiem z obcego mieszkania, to nie jest zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytywaczka.....
agais az trudno nie skomentowac tego, jak juz nastolatki uprawiają sex tylko dla przyjemnosci to im ciekawej przyszłosci nie wróże:O a teraz znikam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotowa na sex
matki sa gotowe dla dziecka poswiecic wszystko i taka matka jest dla mnie autorka Zdecudowała sie na dziecko wbrew swojemu wiekowi z obawy ze moze podzielic smutny los siostr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotowa na sex
a wy i tak piszecie morały bo nie wiecie jakto jest wiedziec ze nie bedzie sie matka Za chwile popłyna komentarze ze małolaty bzykaja sie w smietnikach To jest topik o spełnionym marzeniu a nie o sexie nastolatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotowa na dziecko
zmieniłam nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×