Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pogódka

mam 17 lat ! bede mamą!

Polecane posty

wlasnie...no ale co ludzie powiedzą wtedy...:> dziwne,ze sie tego wstydzisz skoro nie mowisz o tym otwarcie...to taka obluda, zgrywanie przed innymi kogos kim sie nie jest..:> rozumiem ,przmeilczanie tej kwestii ale nie zaprzeczanie.... zresztą co ja sie bede wpieniac...to nie moj problem :> :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alez droga
Bzdura!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alez droga
Bzdura to do agais była!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na ulicy nie mowilabym o moim zyciu seksualnym bo to jest intymna sprawa pomiedzy mna a kochankami ale nie zaprzeczalabym tylko powiedziala,ze nie bede sie wypowiadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytywaczka.....
agais jakies badania prowadzisz??? proszę o wiecej info na ten temat bo zaczyna byc ciekawie, rozumiem ze ankieta była przprowadzona na reprezentatywnej grupie społeczenstwa;) z tego wychodzi ze jestem nieprzecietna:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alez droga
Poniewaz mam ciekawsze zajecia niz slęczenie na śmiesznym forum nie odpowiadam więcej! Po prostu idę żyć realnie! Bawcie się nadal w necie, jeżeli to stanowi sedno waszego zycia. Do widzenia! miejcie sobie rację i urodzcie dzieci w wieku lat 17!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotowa na sex
zaprzecze bo od 10lat nie moge zajsc w ciaze i nie chce by ktos cieszył sie z mego nieszczescia chcałam tu wejsc i pogratulowac autorce ale zastałam tu kólko rózancowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialabym,zeby to byla bzdura niestety pamietam jak bedac w szkole zwierzalysmy sie sobie z kolezankami i jak niejedna miala awanture z powodu jakichs pisemek czy pamietnikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytywaczka.....
gotowa na sex--> wierz mi do "oazy" mi daleko;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę wrócić do
wypowiedzi ja mam 20 lat i innych postów tej dziewczyny. Mądrze napisała, że seks w wieku 16-17 to nie jest najlepsze rozwiązanie, a od zainteresowania do czynów, może być daleka droga. I po tym należy poznać młodego, odpowiedzialnego człowieka. Popęd jest naturalny, ale człowiek w życiu nie kieruje się tylko popędami lecz przede wszystkim rozumem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytywaczka.....
niestety inni myslą inczej:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotowa na sex
ja tez kieruje sie rozumem i nic mi po nim autorka ma pewnosc ze moze miec dzieci gdybym wiedziała ze zajde w ciaze bez problemu w wieku lat 16 tez bym na to przystała z podniesiona głowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotowa na sex
macie dzieci??? To zrozumcie tych ktorzy maja z tym problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytywaczka.....
no prosze Cie ale ten argument ze srawdzaniem siebie jakos do mnie nie przemawia.... mi powiedziano jak byłam nastolatka ze moge miec problemy z zajsciem w ciaze ale no cóz informację przyjełam ale pomyslałam co ma byc to bedzie i faktycznie w wieku 26 lat zaszłam w ciaze bezproblemowo hmm a teraz ost tez usłyszałam ze jakl chce miec jeszcze jedno dziecko to najlepiej "teraz zaraz" bo prawdopodobnie za pare lat nie bede mogła miec albo beda duze problemy, no cóż... teraz dziecko nie wchodzi w rachubę z róznych przyczyn wiec zdaję sie na los w kazdym razie gotowa na sex zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotowa na sex
nie zmieniam tematu bo od tego sie zazcełoo! Dziewczyna miała podejrzenia ze cos moze byc nie tak i dlatego zafundowała sobie PEWNOSC i słusznie mam dom z ogrodem prace meza wykształacenie ale nic mi po tym wszystkim bo nie mam dzieci jestem na etapie sspraw adopcyjnych Jesli ktos twierdz ze bycie matka uczyni go w pełni szczesliwym ja to rozumiem Bo bez własnego potomka moje zycie i wszystko co w nim osiagnełam jest ZEREM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotowa na sex
mozecie sie ze mnie smiac w realu nikomu sie nie zale!własnie z obawy przd brakiem zrozumienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotowa na sex
i powiem to kazdemu --chcesz miec rodzine to chrzan wszystko w łeb bo dla miłosci sie zyje a nie dla kariery pieniedzy i dobrej opinii sasiadów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieram cie w stu procentach jakos nie wyczytalam,ze autorka miala podejrzenie o nieplodnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotowa na sex
Zobaczcie ile ludzi nie moze byc rodzicem choc bardzo chce.Autorka tego nie musi przezywac co oni A w czym dziecko jej przeszkodzi ? Czy dziecko to kula u nogi?Moze rozwijac skrzydła bo ma dla kogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotowa na sex
tu chyba nikt o tym nie czytał Kazdy wchodzi by krytykowac mimo nieznajomosci tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotowa na sex
napisała ze sie cieszy POGODKO zazdroszcze ci tej ciazy i zycze szczescia choc chyba nie potrzeba ci juz tego zyczyc TY JUZ JESTES SZCZESLIWA A cała reszta madralinskich pisze bzdury bo przeczytali tylko temat a wiec trzeba ztłamsic smarkule niech sie nie ciesz bo nie ma czym Zwyczajna polska solidarnosc i zawisc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedzcie mi jedno- dlaczego 15latka ma byc n tyle dojrzala i dorosla zeby wybrac sobie szkole, wybrac co chce robic w przyszlosci a nie moze decydowac o tym jak bedzie toczylo jej sie zycie erotyczne?? 19 latka jest na tyle dorosla zeby zdawac mature- egzamin dojrzalosci i wybierac kierunek studiów ale tez czesto jest uznawana jeszcze za dziecko.............dlaczego??? Nic tu nie sugeruje bo rowniez jestem przeciwniczka seksu w wieku nastu lat. Ale nie potepiajmy mlodych ludzi bedacych rodzicami. Ja nic do nich nie mam!!!! chcialabym tylko zeby poradzili sobie w zyciu i zyli \"normalnie\". czyli nie wystawali po bramach, nie pili, uczyli sie, pracowali, a przede wszystkim dobrze wychowywali swoja pocieche (wszystkie pojecia wedlug waszego uznania ;) )..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytywaczka.....
ja nie potepiam młodych matek i ojców bo dziecko juz jest, a jestem przeciwniczką aborcji ale nie jestem przeciwniczka zdrowo- rozsadkowego myslenia i nie lubię dorabiania do wpadek ideologii....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytywaczka.....
agais tak na marginesie tez mam Emilkę;) a Twoja stopka nie działa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo mądrala wkleic nie umie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytywaczka.....
o przepraszam juz działa, sliczna córeczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×