Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pogódka

mam 17 lat ! bede mamą!

Polecane posty

Gość Chciałabym mieć dziecko
Może i macie racje ale ja naprawde chciałabym miec dziecko A co do utrzymywania to jak by już tak się stało ... to mój chłopak dobrze zarabia mam własny dom więc nie było by problemu Może porozmawiam z nim jeszcze raz spróbuje się czegoś dowiedzieć od niego co on na ten temat myśli. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła mamusia-
Zrub tak żeby było dla ciebie jak najlepiej pozdrowionka : - )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serdusko-julecka
moje drogie znowu dostalam okres to juz pol roku ;( zalamana jestem ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła mamusia-
SERDUSKO A BYŁAS Z TWOIM PARTNEREM NA JAKIS BADANIACH MOŻE COS JEST NIE TAK.... NIE ZADRECZAJ SIE TAK WSZYSTKO BEDZIE DOBRZE TYLKO TRZEBA W TO GŁĘBOKO WIERZYĆ A NAPEWNO BEDZIE WSZYSTKO OK.... POZDROWIONKA:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serdusko
a dziewczyny wyjezdzam na wczasy mam nadzieje ze to pomoze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niuńka17
Witam wszystkie forumowiczki! Ja mam 17 lat. Jestem z cudownym chłopakiem.Co prawda jest on starszy ode mnie o kilka ładnych lat ale świetnie się rozumiemy a przede wszystkim kochamy. On jest już dojrzały i myśli o założeniu rodziny, o dzieciach. Ja chciałabym mieć ten swój maleńki, własny Skarb ale jeszcze nie teraz... Naprawdę podziwiam wszystkie młode mamy i życzę im wiele szczęścia. Ja chce jeszcze trochę poszaleć, co najmniej do 21 roku życia. Ale gdybym zaszła teraz w ciąże zapewne bym się cieszyła wraz z mym partnerem:-) Tylko ciekawe kto bardziej byłby szczęśliwy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elitka
ja rowniez mam 17 lat i prawdopobobnie jestem w ciazy moj chłopak ma 21 lat .. wiem ze to było strasznie nie odpowiedzialne.. powiem strasznie głupio załuje swojego czynu.. wiem ze zle zrobiłam ze to nie jest odpowiedni wiek ze sama jestem dzieckiem i sama potrzebuje opieki ... myslałam nad roznymi rzeczami otruc sie np ale zastanowiłam sie chwile i doszłam do wniosku ze przez to nic nie osiagne .. zabije siebie i swoje malnestwo.. sprawie bol rodzicom.. swojemu chłopakowi.. i nic nie zyskam.. teraz czeka mnie rozmowa z rodzicami jak im powiedziec .. chodze do dobrego technikum.. nigdy nie sprawiłam rodzicom kłopotow.. byłam spokojna.. i teraz musze powiedziec im jaka to ich córka przyniesie im chloplerny wstyd .. mieszkam w młej wiosce kazdy siebie zna.. Mam chłopaka ktory cieszy sie ze bedzie miał dziecko pociesza mnie ciagle powtarza ze damy sobie rade .. pracuje .. wiec raczej damy sobei rade.. dopiero gdy dowiedziałam sie ze prawdopobobnie jestem w ciazy.. zrozumiałam ze dziecko to naprawde nie proste zadanie.. trzeba je wychowac.. ubrac.. posłac do szkoły.. a gdzie ten najtrudniejszy czas.. pampersy odzywki ,kaszki... niestety nie zdawałam sobie z tego z prawy.. dopoki sie nie obudziłam.. prawdopodobnie zamieszkam u swojego chłopaka.. Pagodko podziwiam sie ze umiesz sie cieszyc i bronisz sie.. ja narazie nie wieze w to sama.. i zamiast sie cieszyc .. bo przeciez dziecko to skarb,szczescie, nie spie nie jem.. mysle jak to bedzie co powiem rodzicom, jak to bedzie.. ogolnie CI gryatuluje i naprawde podziwiam.. ze jestes tak pozytywnie nastawiona..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 16 lat i tez zostane mama chodze do technikum handlowego w innej miejscowosci od tej w ktorj mieszkam wiem ze jak mama sie dowie to wlasnorecznie mnie zabije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to mozliwe
moze tu mi pomozecie?mam problem i nikt mi nie chce pomoc oto on: po kilku dniach od stosunku miec objawy ciazy typu mdlosci?czy zawsze na poczatku ciazy ma sie podwyzszona temp?pomozcie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......................89
Tak zawsze na początku ciąży ma sie podwyższoną temperaturę ale wyższa temperatura musi się utrzymywać również po terminie miesiączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to mozliwe
ja mialam z 2 dni podwyzszona temp i teraz juz jest ok tylko mi ciagle niedobrze.a okres powinnam dostac kolo 15.moze to jakas grypa zoladkowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......................89
Kochana jeżeli okres nasz dostać dopiero 15 to znaczy ze temperaatura narazie nie ma znaczenia Eweentualnie jeżeli jest podwyższona to oznacza iż miałaś jajeczkowanie Oczywiście temperaturę mierzy sie rano, przed wstaniem z łóżka, w pochwie, ustach lub odbycie inne pomiary nie są wiarygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to mozliwe
czyli wychodzi na to ze nie mam sie czym na razie martwic?dzieki za odp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś111
Do KOBITKA CAŁKIEM OKRĄGŁA.. heh to,ze w wieku 17 lat jest sie w ciązy to nie znaczy,że sie jest puszczalska..wiec nie wiem cos Ty taka madra jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulipanek92
Ja równiez mam 17 lat i jestem w ciąży... Na poczatku myslalam, ze to najgorsze co moze byc. Jednak w koncu sobie uswiadomilam, że to moze byc cos wspanialego. Mam cudownego chłopaka, z którym jestem ponad 2 lata. Wiem, że on mnie nie opuści i razem damy radę. Pomogą mi rodzice i siostra, ale i sama też będęzajmować się dzidzią. I odkąd jestem w ciazy, to zauwazylam, ze sie zmieniam. Jakos tak inaczej patrze na swiat, staję sie odpowiedzialna,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja17
hej ja tez mam17 lat i chyba tez zostane mama:)he nie to ze sie suuper ciesze bo nieiwiem co powiem starszym ale jakos chyba bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22-latka HMMM
DZIEWCZYNO JESTES BARDZO ZA MŁODA PO CO JUZ UPRAWIALAS STOSUNEK NO PO CO?? ZEBY MIEC ORGAZM WYSTARCZY SEKS ORALNY I RÓŻNE INNE PIESZCZOTY I JEST WTEDY RÓWNIEŻ BARDZO PRZYJEMNIE. A TY POSZLAS DO ŁÓŻKA OJ WSPOŁCZUJE CI BARDZO.... POWIEM CI TAK: 12, 13, 14, 15 letnie w ciąży to jeszcze dzieci i naprawe bardzo ale to bardzo za wczeście na macierzyńswto... ale lepiej oczywiście urodzić, jestem przeciwko aborcji! no chyba że to był gwałt to można się zastanawiać nad usunięciem a raczej zabiciem:/ 16, 17, 18, 19 letnie w ciąży oj dziewczyny jest mi was żal, za wczeście moim zdaniemi nie ma powodów do dumy że jako pierwsza wśród koleżanek żegnasz sie np z panieństwem. Nie ma powodów do dumy iść na maturę z brzuchem albo bawiąc się na studniówce a w domu dziadkowie opiekują sie wnukiem... 20, 21 letnie w ciązy wiadomo że nie będzie łatwo ale ważne że nie jesteś nastolatką z brzuchem i w dodatku panną z brzuchem. powodzenia życzę takim dziewczynom. Stało się i jestem w stanie to zrozumieć. 22-26 letnie z brzuszkiem- to moim zdaniem najlepszy wiek na pierwszą ciążę. trzeba MYŚLEĆ ZANIM WSKOCZY SIE DO ŁÓŻKA NAWET JEŻELI JEST TO MIŁOŚĆ, ALE MASZ 16 LAT!!!!!!!! MÓDL SIĘ ŻEBY DZIECKO NIE POSZŁO W TWOJE ŚLADY BO ZOSTANIESZ BABCIĄ W WIEKU... 32 LAT! CHCESZ TEGO?? NAJMŁODSZE DZIECKO MIAŁO 5 LAT JAK ZASZŁO W CIĄŻE WIĘC TY JESTES JUŻ "STARA" ?! RANY BOSKIE : ZESZYCIKI, PIORNICZKI, PLECAKI I BRZUSZEK= MALENSTWO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sympatyczna133
wiecie co tu chyba nikt sobie nie zdaje spr z tego ile trzba czasu powiecic maluszowi i wydac pieniedzy,mam 21 lat i 3 miesieczna corcie i sama mam czasem dosc jak jej sie 5 raz uleje i tzrba ja znowu rprzebrac dodam ze mala nie cierpi ubieran i jest bunt jak trzeba wstawac teraz jets ok ale na poczatku jakby nie maz to nie wiem co 2 h . male dziecko to wielka odpowiedzialnasc uczy pokory i zrozumienia jak milam 17 lat bylam z chlopakiem tez marzylam o dziecku jakie to fajne i co jetsem z mezem od 2 lat z tamtym bylam 5 lat i cud ze sie rozeszlismy okazla sie klamca gburem i oszustem a w dodatku pil i mnie zdradzal a ja go tak kocham i byl taki wspanialy na koniec mnie zgwalcil mowiac ze chce mnie ze mna dziecko i wtedy go nie zostawie chore wiem, ale zastanowcie sie wiec co myslama 5 lat temu i co teraz 17 lat to najlepszy czas na imprezy dyskoteki za kilka lat owszem teraz siedze w domu maz pracuje jestem 24 h w pracy kolezanki poodpadaly bo wola sie bawic pojsc to tu to tam i kontak sie urywa ciagle dziecko do i sprzatanie i uslugiwanie bo kazdy maz liczy na to ze mu sie ugotuje wypierze ciuchy itp. zobaczycie owszem swiata poza mala nie widze ale wy macie na to czas bawcie sie dziecko nie zajac nie ucieknie fajnie ze jestescie tak dojrzale jak na swoj wiek moj maz ma 23 lata tez kocha malutka ale czasami nas wszystko przerasta stracilam prace nie jest latwoo. a dziecko jest i to na pierwszym miescu miesiecznie musimy wydac teraz na mleko ok 200zl jakby byla alergikiem to puszka kosztuje nie 15 zl a 26 czyli moglo byc gorzej 4 paczki pampersow 150 zm a gdzie witaminy chusteczki zabawki szczepionki miesiecznie prawie cala wyplata idzie na mala mi to nie przeszkadza ale wy macie szanse sie zastanowic nat tym dobrze co do mam 17 letniech zycze powodzenia i cierpliwosci , oby bylo tak jak mowicie i zebyscie mialy wsparcie u swych mezczyzn bo to wazne sama nie dala bym sobie rady, rodzice jak rodzice zaakceptuja to potem moja mama swiata poza mala nie widzi. Zycze powodzenia i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sympatyczna133
dodam jeszcez ze jak bylam z tamtym to kolama sie bez gumpek nawet czasem sperme sobie wkladalam bo chcialam miec dziecko wstyd sie przyznac i dziecka nie bylo myslalam ze ze mna jets cos nie tak z mezem po 4 mieisacach klaps . Jestem zdania ze jezeli dziecko ma przysc na swiat to i tak przyjdzie bo kazde ets w gorze zaplanowane i nic i nikt tego nie zmieni.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sympatyczna133
a i kazdy mezczyzna jest szczesliwy dopoki nie musi wstawac co 2 h bawic sie z dzieckiem itp zobaczycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kannna
ja mam 17 lat, w październiku skoncze 18 i wlasnie dzis zrobilam 2 testy... Wyszly pozytywnie...;/ nie wiem czy sie cieszyc czy zalamac...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serdusko
hey nie powinnas plakac co sie stalo to sie nie odstanie ja juz mam 19 lat a dziecka nadal nie mam w sierpniu beirzemy slub... i po zaczniemy sie starac moze sie uda jeslinie to czekaja nas badania czy wszystko jest ok ;-* nie martw sie tyle kobiet chcialo by miec dziecko a nie moga... to jest dar... a nie nieszczescie... ;-* 3maj sie sie i lykaj folik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniadk
dziewczyny ja też urodziłam dziecko mająć 17 lat mój synek ma teraz 9 lat i nie żałuję żadnego dnia skończyłam szkołe wzięłam ślub z ojcem mojego dziecka w pazdzierniku będziemy obchodzić 10 rocznicę ślubu jestem przykładem że wszystko można tylko trzeba tego chcieć a jak jest się młodym to wszystko lepiej idzie rodzice trochę pomogą i jest lżej cieszcie się jeżeli spodziewacie się dzidziusiów to największy skarb na świecie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja zaszlam w ciaze majac 19 lat niestety skonczylo sie tragicznie teraz mam 21 lat i znow jestem w ciazy bardzo dlugo na to czekalam i sie staralam ale udalo sie:):) iine dziewczyny zazdroszcza takim mlodym mamusiom bo one maja po 30 lat i nie moga zajsc w ciaze pozdrawiam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eM Gie.
cześć dziewczyny! ja mam również 17 lat i prawdopodobnie jestem w ciąży. usiłuję zebrać sie i wyruszyć do apteki po test. robiliśmy to z chłopakiem tydzień temu, a dzisiaj mam gorączkę, źle się czuje; wczoraj dziwne bulgotanie w brzuchu od czasu do czasu czułam. czy to moze być to ? szczerze mówiąc to bym sie wcale nie załamała, gdybym miała mieć dzidziusia :) najbardziej boję się tego, co będzie ze szkoła.. chodzę do technikum i naprawde nie chce przerywac nauki.. drugi powód jest taki, że nie mam pojęcia co powiedzieć rodzicom ;O z mamą się świetnie dogaduje, ale z ojcem cały czas kłóce :\ boje sie tego jak zareagują. że mama straci do mnie całkowicie zaufanie, a ojciec wyrzuci z domu :\ :( prosze was, poradźcie mi co im powiedzieć ? co ze szkoła ? czy musze przerywać naukę ? ? z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 18 lat, zostal mi rok szkoly. ZA koniec wrzesnia rodze. Bede na indywidualnym zauczaniu 2 miesiace, po switach do szkoly, przez kilka miesiecy do konca szkoly chlopak bedzie zajmowal sie mala, mieszkamyy razem, a gdy on bedzie mial 1 zmiane w pracy a ja w szkole babciaa bedzie pilnowac malej, sama sie ooferowala :D pozniej pojde do pracy, mala do zlobka i jakos bedzie leciec :) Albo wyjedziemy za granice po szkole, zobnaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie!!! Tak sobie czytałam ten topik od początku i nerwy mnie ponosiły. Mam 23 lata, jestem w 8tc :D W październiku bierzemy ślub i nie myślcie sobie, że zdecydowaliśmy się na ślub pod wpływem ciąży :/ Ślub i wesele zaplanowaliśmy 1,5roku wcześniej, bo niestety tak wcześnie trzeba rezerwować terminy w dużych miastach. Jestem szczęśliwą kobietą, bo jestem młoda, spełniona i przede wszystkim zdrowa. A co mają powiedzieć te panie, które odkładały decyzję o dziecku do 30 lat i nie mogą teraz mieć dzieci?? Bo nie oszukujmy się, zegar biologiczny nie pracuje na ich korzyść. Fakty są takie, że najlepiej dla kobiety jest urodzić pierwsze dziecko do 24 roku życia - a z tego co widzę jest to teraz rzadkość :/ tylko, że później na nic im się zda ich wykształcenie czy bieganie w "czasach młodości" na balety :/ Dla tych, którzy chcą po mnie pojechać, że jestem niewyksztalcona i biedna i wogóle: mam wykształcenie średnie, które w zupełności wystarcza mi do prowadzenia własnego interesu, narzeczony też ma średnie i własną firmę. Stać nas na zagraniczne wczasy 2 razy w roku, mamy własne mieszkanie, do tego jeszcze dwa kupione na wynajem, nowe auto i naprawdę niczego nam nie brakuje. A przepis na to wszystko?? TRZEBA POTRAFIĆ RUSZYĆ GŁOWĄ , BO TEORIA NIE WYSTARCZY STUDENCI MOI DRODZY. I nie piszę tego, żeby się chwalić, nie mam takich zapędów. Chcę po prostu STANĄĆ W OBRONIE WSZYSTKICH MŁODYCH MAM !!!!!! :D POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×