Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

cześć dziewczyny, kati, trzymam kciuki! odenośnie korzyustania z banku nasienia - absolutnie tego nie oceniam ale ja na to nie jestem gotowa i chyba nigdy nie będę. u mnie chęć posiadania dziecka wiaże sie nierozerwalnie z myślą że maluch miałby moje i męża geny. bardzo chciałabym być w ciązy ale jeśli okazałoby się ze mąż nie moze miec dzieci to zaczęłabym rozważać adopcję. nie rozmawiałam o tym z mężem ale wydaje mi się ze dla niego myśl że ciąża nie byłaby efeketem naszych starań byłaby dla niego przykra. nie uważam tego za egoizm. pomyślałam sobie tak: załóżmy że to ja nie mogę mieć dzieci i mój mąż proponuje że skorzystamy z komórki dawczyni i połączymy z jego plemnikiem i że podamy mi ten zarodek. podświadomie wszystko buntuje się we mnie na tę myśl. a gdyby nasze dziecko miałoby być z komórki dawczyni i nasienia męża i na dodatek miałaby ciążę donosić obca kobieta - tego wogóle już nie \"czuję\". może do tego trzeba dojrzeć... ale keidyś napsiałam że uważam że należy wykorzystać wszystkie akceptowane przez nas sposoby na zajście w ciążę. mój próg akcptacji kończy się chyba na in vitro - moja komórka i plemniki mojego meża. nie zrozumcie mnie źle - ja innych form nie neguję i nie potępiam tylko sama nie jestem na nie gotowa i chyba nigdy nie będę. magdziara - trzymam kciuki za dobry wynik biopsji. będzie dobrze! Stokrotko, jak sie miewasz? kiedy planujesz zrobic test? fajnie że masz aż 6 zamrożonych zarodków! ja po II stymulacji miałam tylko 3 zarodki i tylko jeden mi został. mam nadzieję że prawidłowo się rozmrozi i że w lipcu będe miała kriotransfer. u mnie w miarę ok. krew w otrzewnej powoli się wchłania. trzeba było 4 tyg żeby poczuć wyraźną poprawę ale jest lepiej. ten cykl muszę odpuścić. może w następnym będzie kriotransfer... stosunkowo dobrze zniosłam porażkę po ostatnim transferze i nie wiele (w porównaniu z poprzendnimi razami) płakałam ale jakoś od 2-3 dni dopadło mnie przygnębienie. i ono minie... Nadwiuślanka, jak Twoje sprawy? coś się ruszyło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosno-miala byc w tym tygkomisja w naszej sprawie ktora miala nas zatwierdzic, ale nie zdazyla nas rozpatzrec, tyle bylo par. Cezkamy na nastepna komisje 30 czerwca. A jak znowu nie zdaza, to dopiero po wakacjach. Bez blogoslawienstwa kmisji nie ma co zaczynac odliczania. Wiec czekamy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati 27!!! I jak tam u Ciebie kochana udało sie ??? Mam nadzieje,ze TAK napisz nam coś czekamy z niecierpliwością .... Pozdrawiam wszystkie forumowiczki....u mnie bez zmian narzazie nic nie robie ....co ma byc to będzie Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam. Jescze nie pisałam. mam 25 lat, od trzech lat staramy się o dzidziusia. w środę ide pierwszy raz do novum do Czerkwickiego. Może któraś wie coś o nim, czy jest dobry? mam wiele badań stwierdzono zespół policystycznych jajników i endometriozę II stopnia a poza tym jajeczka mi sie nie rozwijają, pękają, nawet nie nadają się do inseminacji wyrok- BEZPŁODNA, jajowody drozne. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam. Jescze nie pisałam. mam 25 lat, od trzech lat staramy się o dzidziusia. w środę ide pierwszy raz do novum do Czerkwickiego. Może któraś wie coś o nim, czy jest dobry? mam wiele badań stwierdzono zespół policystycznych jajników i endometriozę II stopnia a poza tym jajeczka mi sie nie rozwijają, pękają, nawet nie nadają się do inseminacji wyrok- BEZPŁODNA, jajowody drozne. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dajcie jakiś znak jaka jest ta klinika w Warszawie i jaki jest ten lekarz Czerkwicki. Z góry dziekuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka-Novum to dobra klinika. Dobrze trafilas. Ja bylam u Cz. jeden raz i nie bylam zachwycona, w porownaniu do mojej gin byl malomowny i taki...dziwny. Nie wiem jak to opisac. Ale nie bylam jego stala pacjentka wiec moze sie myle. Moze stale pacjentki tratuje inaczej, bo o takiej praktyce slyszalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, Niestety znowu nie udało się:( Teraz robimy sobie przerwę na ok 2 miesiące a za 2 tygodnie będę miała histeroskopię. Jakoś trudno mi się pozbierać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotko, bardzo mi przykro. mam nadzieję że szybko staniesz na nogi. tzrymam kciuki za pomyślność histeroskopii. będziesz robić ją w N? ja robiłam w N i byłam zadowolona. pamietaj że masz jeszcze mrozaczki - będzie dobrze! myszka, klinika Novum ma dobre opinie odnośnie skutecznosci. niektórzy czują się tu jak w fabryce - anonimowo. ale mnie to nie przeszkadza. nie byłam nigdy u dr czerwkińskiego wiec nie doradzę. ja chodzę do dr Zamory i jestem bardzo zadowolona choć to wyjątkowy oryginal - też małomówny, ale lubię go i ufam. wiem że dzieczyny bardzo sobie chalą dr obuchowską, starosławską, taszycką, dr Szulc (facet) i dr wojewódzkiego. ale poszłabym do dr czerkwińskiego i zobaczyła czy mi odpowiada. wg mnie wszyscy lekarze w N wiedzą co robić. dobrze tylko trafić na lekarza z którym umiesz się dogadać bo wasza \"znajomość\" moze trochęn trwać... powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka polecam dr Starosławską :) wyjatkowa kobieta i doświadczony lekarz! MonaRI, gdzie jesteś? Wysłałam Ci maila na priva. Odezwij się... Buziaki dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati27
Witam Was Kobietki!! Niestety sie nie udalo ,dostalam@.Ale sie nie poddaje.Od trzeciego cyklu biore klomifen i przed urlopem sprobujemy jeszcze raz.Strasznie zle znosze branie klomifenu tym razem.Jest mi bardzo niedobrze,mam ciagle mdlosci ,bole glowy i wogole jakies stany depresyjne.U mnie momentalnie totalna porazka,kupa problemow i brak rozwiazania.Odezwe sie za jakis czas.Sciskam Was serdecznie i do uslyszenia:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wade
czesc dziewczyny, pewnie mnie juz nikt nie pamieta, ale kiedys sie tez udzielalam na tym forum, potem nie bylo juz nic do powiedzenia, 2 nieudane inseminacje, droznosc jajowodow, hsg-doskonale to znacie, wiekszosc ma to pewnie za soba. A dzis weszlam na forum zeby Wam wlac iskierke nadziei, ze jednak cuda sie zdarzaja. Po 2latach udalo sie, jestem w 5tygodniu ciazy! Tak po prostu, odpuscilam sobie wszystko, dalam spokoj na jakis czas z lekarzem, kupilam sobie testy owulacyjne i nawet nie zdazylam ich uzyc.Wiem, ze to jeszcze za wczesnie na wielka euforie, bo z tak mlodym zarodkiem to roznie bywa, ale tak bardzo chcialam,zebyscie wiedzialy, ze czesto tu wchodzilam, nie raz lalam lzy za kolejne niepowodzenia i cieszylam sie z nowo zagniezdzonych maluszkow. Wierze calym sercem, ze Wam tez sie uda, przesylam tysiace ciazowych fluidow, bede dbac o moja fasolke i zycze Wam zebyscie jak najszybciej zaznaly tego szczescia.Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzia za radę najpierw pójdę do czerkwickiego żeby się tam wbijc a później się okaże na pewno dam znać ale to 3 lipca a nerwy już są. Wade cieszymy się razem z tobą oby było takich wiadomości więcej powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati27
Wade Gratuluje Ci z calego serca!!!!!Cuda sie zdazaja ,zycze Ci wszystkiego dobrego,przede wszystkim wytrwalosci .Sciskam serdecznie!:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wade, serdczne gratulacje!!!!:)) to naprawdę wspaniała wiadomość i bardzo budująca! życzę CI, zeby maluszek zdrowo i sie rozwijał i zeby wszytsko było ok. dawaj znać co u ciebie. Kati, przykro mi, ze się nie udało. ja też działam dalej, jakoś na razie nie umiem odpuścić choć czasem bardzo bym chciałam ... pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzen30
czy wytrzymalyscie 14 dni do zrobienia testu po zaplodnieniu in vitro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej moje sloneczka! Weszlam sie z Wami przywitac,pozdrawiam i przesylam buziaczki,dla kazdej 👄🌻 Pysza=== Bedzie dobrze,zobaczysz.Nie pisz tak i nie mysl,spotka nas jeszcze ten cud i bedziemy szczesliwe.Pozdrawiam👄🌻 Nadwislanka=== Co tam u Was i jak sie czujecie? Przesylaj nam duzo fluidkow.Pozdrawiam👄🌻 Nelly1===Udalo sie? Jak sie czujesz? Pozdrawiam👄🌻 Nicola6=== Bedzie dobrze,zobaczysz tez bedziemy szczesliwymi mamusiami z naszymi dzidziusiami.Pozdrawiam👄🌻 Pasiflorka=== Wszystko bedzie dobrze,musimy w to wierzyc,wiara czyni cuda.Pozdrawiam👄🌻 Stokrotka80=== Bardzo mi z tego powodu smutno,ale zobaczysz bedzie wszystko dobrze i bedzie dzidzia,uwierz w to i nie trac nadzieji.Pozdrawiam👄🌻 Wiosna6=== Co tam u Ciebie i jak sie czujesz? Pozdrawiam👄🌻 Limako=== Jak sie czujecie? Przesylaj nam fluidki.Pozdrawiam👄🌻 Ana26-1979=== Co tam u Ciebie? Wybierasz sie do tego osrodka? Pozdrawiam👄🌻 Kati27=== Co tam u Ciebie? Bardzo mi smutno ze sie nie udalo,ale nie poddawaj sie.Pozdrawiam👄🌻 Amrula=== Witaj u nas.Pozdrawiam 👄🌻 Minimonia=== Co tam u Ciebie? Pozdrawiam👄🌻 Martika2327=== Co tam u Ciebie? Pozdrawiam👄🌻 Myszka216=== Ja bylam na 1 wizycie w N.u D.Staroslawskiej i nie zamienie jej na innego lekarza.Pozdrawiam👄🌻 Monari=== Co tam u Ciebie?,nic sie nie odzywasz.Pozdrawiam👄🌻 Wade=== Jak sie czujecie? Przesylaj nam fluidki.Bardzo Ci GRATULUJE,uwazaj na siebie i duzo odpoczywaj.Pozdrawiam👄🌻 Marzen30=== Witaj u nas. Udalo sie? Pozdrawiam👄🌻 U mnie ok jestem juz u mojego skarba,cieszymy sie soba. Dobranoc,pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzen30, jeśli planujesz zrobić test z krwi to mozesz go już zrobić w 11 lub 12 dobie po transferze (dzień transferu = 0 dpt). jeśli test domowy to najwcześniej w 14 dpt ale jak nie wyjdzie to spróbuj jeszcze za 3 dni. kiedy miałaś transfer? powodzenia! madziara - miłego urlopu z mężem:) ja czekam na @. Od 1 dc zaczynam brać progynovę (podchodzę do criotransferu na cyklu bezowulacyjnym). moze uda się w II połowie lipca.. pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was kobietki!!!!!!!! trzymam za was wszystkie kciuki ja mam już cykora, ale jakoś to będzie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiada
Witam! Jestem u Was nowa, ale z perspektywy problemu bardzo Wam bliska... Jestem nieudanej IUI i obecnie do wrzesnia przebywam w Londynie, gdzie nie chciałabym tracić czasu. Stąd moje pytanie do dziewczyn, kltóre miały IUI właśnie w UK- jaki jest tu koszt IUI? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wade
witajcie, to ja tak od czasu do czasu wpadne. Widzialam bijace serce mojej fasolki, ma tylko 7mm, piekne uczucie...dziekuje Wam za mile slowa ostatnio bedac w kosciele modlilam sie wlasnie za Was, zeby w koncu ten cud narodzin dotknal takze Was wszystkie, mam wielka nadzieje, ze to tylko kwestia czasu, czasami niestety dlugiego. Ciagle bede trzymam kciuki buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wade-dziekujemy za pamiec i wspieraj nas modlitwa :) Kasiada-kodzt inseminacji w NOVUM w w-wie to ok. 700-800 PLN bez dodatkowych zastrzykow typu jak ja mialam na poprawe endometrium (bo mialam z tym klopot).Tylko nie pamietam czy w tej cenie sa wliczone wizyty w cyklu w ktowym jest inseminacja. Ale chyba nie. Wizyt oprocz tej gdy jest inseminacja jest 2 około. Ale Ty chyba pytalas o inseminacvje w anglii. Ale mzoe przyda Ci sie info o w-wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość das82

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość das82
czesc mam takie pytanie moj moz jest po zmianie plci czy mozemy sie starac o zaplodnienie invitro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rabarbaryn dwa
tzn. był kiedys kobietą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość das82
witam tak moj moz jest po zmianie od 10 lat byl kobieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weszlam sie z Wami przywitac,przesylam buziaczki i goraco pozdrawiam 👄🌻 Dziewczyny a macie konta na NASZEJ KLASIE?,moze bysmy sie wymienily zaproszeniami i w koncu bym Was zobaczyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×