Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Mówię Ci-mi jest naprawdę wszystko jedno !Jeśli Wam to nie będzie przeszkadzało.:)Tylko musimy to zrobić tak,by ktoś,kto nie ma problemu i nie pisze z nami...nie wiedział. Ja mogę podać inny numer komórki, której nikt nie zna i przez nią możemy sobie podać resztę danych.To jest mój i mojej mamy taki 2 telefon-nie dawno wzięty i tylko mój partner go zna.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się jeszcze nad tym, od czego zależy to, czy z zarodek się zagnieździ w macicy ? Jaką miałaś grubą śluzówkę ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekamy pozyjemy zobaczymy. ale nie zaprzatajmy tym sobie glowę. serio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt i nie mowił jak jest gruba. u mnie stwierdziła że jest malutka czarna plamka i że w tej plamce powinieni byc juz zarodek bo to byl 27 dc. a tam bylo pusto wiec dalszych szczegółów nie wiem nikt mi nic nie mówił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia-zu
Hej dziewczyny :) ja też leczę się w novum. oto moja historia: Staramy się o dziecko ok 4 lat. Na początku stwierdzono u mnie endometriozę (usunięto 2 torbiele). Potem okazało się że mam jeszcze Hashimoto. Od czerwca 2011 leczymy się w novum. Po wszystkich badaniach wyszło że rezerwa jajnikowa na poziomie 0,6 :(. Lipiec 2011 pierwsza IUI - bez powodzenia, sierpień miała być druga IUI ale okazało się że pęcherzyki nie pękają (pomimo podania zastrzyku). Grudzień 2011 pierwsze podejście do ICSI na cyklu stymulowanym (brak reakcji na leki "poor responder". Transfer jednego zarodka. Po dwóch tygodniach hcg 252. Radość wielka!!! Trwała krótko po 5 dniach ból brzucha i lekkie krwawienie po dwóch dniach od krwawienia zrobiłam hcg i było poniżej 200. Luty 2012 drugie podejście do ICSI tym razem na własnym cyklu. Pobrane 5 komórek - żadna nie zapłodniona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia-zu- witaj, ja tez mam Hashimoto. biore leki prawie juz 3 lata i jest ok. hormo sie ustabilizował. wiele przeszłaś. a jaki masz teraz palny co lekarze mówią do kogo chodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia-zu - witaj Kochaniutka ! Przykro mi, że straciłaś swoje maleństwo.:/Ja też mam Hashimoto, AMH - poniżej 0,17, więc jak czytałaś wcześniej...czekam na komóreczkę dawczyni ! Już się z tym pogodziłam, by wychodzę z założenia, że jeden plemnik czy komórka nie czynią jeszcze z nikogo matki czy ojca ( dobra dewiza dziewczyny - no nie ? ).Ja jeszcze mam oprócz tego usunięty prawy jajowód, bo był wodniak, a lewy niewykształcony ( wada wrodzona ),więc...nie jest dobrze.Ale...wierzę i mam nadzieję,modlę się do Boga i będę próbowała ICSI do skutku.na razie czekam na 1 transfer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia-zu - i tak wielki sukces, że przy takim AMH masz własne komórki ! A jak u Ciebie FSH ? Izka--nie wiedziałam,źe Ty masz Hashimoto.:/Ile bierzesz Euthyroxu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Zuzia-zu.. witak w naszym gronie.. nie pozostaje mi nic innego jak trzymać kciuki za kolejne zarodki.. ja nigdy nie miałam transferu, więc na ten temat ciężko mi cokolwiek powiedzieć. jestem po I IUI i czekam. Dziewczyny, co do nk to ja juz dawno usunełam konto ale Facebooka mam i często korzystam, choć teraz coraz rzadziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co ja wiem od dr Jakubczyk, to przy takiej rezerwie, to nawet jak będziemy miały własne komórki, no to one mogą być złe, bo niewykształcone, bo z wadami...nie wiem, czy warto ryzykować dla dobra naszego przyszłego dziecka.:/ A u kogo się leczysz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze jak chcemy sie poznac to proponuje poniewaz moj mail i tak sie tu pojawil, wiec napiszcie do mnie maila z loginem i jak chcecie to ze skypem lub gg. I ja za kilka dni wysle do was dane nas wszystkich. Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MICHALINE - a co myślisz o tej mojej nieznanej komórce ? Jakbym podała, to dalej by już poszło.;))Byście napisały i po kolei,bez wiedzy forum,byśmy się odnalazły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniren-to ten z tlenu to jest Twój e-mail?Mi też taki wyskakiwał,ale nie wiem skąd,bo chyba z automatu,bo ja mam inny.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie dostosuję do Was, choć uważam, że nasze forum jest wyjątkowe :-) Boje się trochę, że nagle zaczniemy do siebie pisać przez FB czy sms i nie będziemy wiedzieć co się dzieje u każdej z nas. Tak mamy wszystko w jednym miejscu :-) Ale jakby co to się dołączę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie-może sobie obiecajmy tak,że nk czy Face jest tylko po to, by się zobaczyć i nie ma pisania potem przez gg czy e-maile itd, a dalej piszemy tu. Albo podajmy tylko Agniren linki do nk i Face-żadny gg i e-maili. ???Co Wy na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U Monki26 chyba -mona 27 urodziła we wrześniu.;D Plątają się pseudo widzę.;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to u mnie na nk, bo na Face nie mam zdjęć.:/Dacie radę na nk też wejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapewne okaże się, że miałyśmy o sobie inne wyobrażenia-no nie ? Choć już wiem,że Izka jest blondi.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Agniren podawać ? Ja do nk, a Face tylko po to,by się zaprosić, bo nic tam nie mam, bo prawie nie korzystam.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniren-wiem,domyśliłam się.;D A Ty masz zagrożoną tą ciążę, co tyle Lutki bierzesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podaj igrek, bedzie ciekawie, ja tez sobie was wyobrazam, bardzo ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia-zu
igrek i iza1978 - leczę się u dr Zamory. Jutro mam wizytę i zobaczę co on zaproponuje. Powiem Wam że zastanawiam się właśnie nad skorzystaniem z komórki dawczyni. Od samego początku jak pojawiły sie u mnie problemy z zajściem w ciążę to brałam wszystkie ewentualności pod uwagę. igrek - Jestem z Tobą w 100%. Długo już czekasz? MICHALINE - trzymam mocno kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×