Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Iza, polecam tort bezowy, mąż oszaleje :-) Jesli masz dostęp, to kup truskawki i będzie extra. Ubijasz 4 białka ze szklanką cukru, potem dodajesz łyżeczkę octu i mąki ziemniaczanej. pieczesz w piekarniku na papierze (bez żadnej blachy) przez około 90 minut na 150stopniach. Potem ubijasz śmietanę 30 lub 36% i na to owoce.. Mogą być truskawki, borówki amerykańskie. Ja najczęsciej robię latem i wtedy daje jagody i maliny... Tort pyszniutki i sybko znika :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, to wejdż na linka z FB jak tam wejdziesz a nie masz konta na FB to i tak zoabzcysz nasze zdjęcia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza1978 - bardzo to jest na pewno wzruszające i piękna chwila.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karina1212 - no coś Ty,przecież nie będziemy się śmiały.;D Michaline-apropos białych ząbków no to mi przypomniałaś,ze muszę mojego M przypilić na Białą Perłę, bo czeka już chyba z kilka miesięcy na Niego w łazience.:/Moze dziś ? Chyba się nie ucieszy...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mena i Karina, wysłałam Wam zdjęcie profilowe z Facebooka na Wasze adresy mailowe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia-zu i Iza no to w sumie dziwne z tym pęcherzem i cewnikiem-no nie ? Każda inaczej. Michaline-tak poważnie jeśli o zęby chodzi, no to zaraz zapytam się mojej dentystki--bo to koleżanka i Ci napiszę.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia-zu - trzymamy kciuki za Ciebie na wizycie i za dobre wieści.:)Powodzenia.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karina...zdjęcia piękne--naprawdę ! Długie bond i takie prościutkie włoski...ślicznie.;D Młodziuteńka jesteś.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza1978 - Michaline - a ja niestety jak na razie nie będę sprzątała.:/Nie za bardzo mogę po tym zabiegu.:(M zatrudnię,by odkurzył tylko !! I ja tak tylko,by nie było bałaganu żadnego, bo też nie lubię.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mena jaka duża Twoja córunia, jak dobrze, że jest już z Wami. Michaline bardzo ładnie :) Dziewczyny to i mi przyślijcie na e-maila swoje fotki. Może Agniren, Michaline podacie mój e-mail dziewczynom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza1978 - miało być programy na gitarce ? No to na pewno M się ucieszy, jak nic o niej nie wie.;D Oby tego forum tylko nie czytał...hehe, bo się dowie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza1978 - w Biedronce widziałam ostatnio duże i ładne truskawki.:P Choć wątpię, czy mają ich smak chociaż.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek moje włosy są naturalnie proste, ani trochę nie chcą się kręcić, zawsze jak idę do fryzjera to nir może uwierzyć, że są aż tak proste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karina1212 - ano właśnie...każdy chce to, czego nie ma.:/Niestety! Twój adres nam się wyświetlił,jak nam Agniren przesłała Twoje zdjęcia.;-)Wyślę Ci potem trochę moich,to i wszystkim od razu.:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek, czyli to jednak nie Biała Perła? Bo już zaczęłam o niej czytać :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline-nie nie ! Biała Perła jest podobno dobra...znam dziewczynę,którą po niej ma piękne białe ząbki i dlatego mojemu M kupiłam,ale to trzeba zakładać na chyba 0,5 godzinki i On nie za bardzo,ale może dziś go przypilę--i oby nie połknąć, bo podobno nie dobre w smaku.:( Ja mam korony celuloidowe na zębach.;D Właśnie mi dentystka moja na smsa odpisała.:-)To nie jest zbytnio tanie,ale tańsze niż licówki. Właśnie jestem w trakcie wysyłania Wam zdjęć,które mam na nk w większości...już tych starszych nie będę.;-)Jak wyślę dam znać.Trochę zabawy moje M tam jest w fotografię również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Ci dobrze Kochana -bo Ty chociaż testować możesz !! Ciekawe jak tam Zuzia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam Wam wszystkim dziewczyny trochę moich zdjęć na e-maile.;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam dziewczyny nie nadązam z tymi zdjęciami, moze mnie ktoś wtajemniczyc co mam zrobic zeby móc was zobaczyc i pokzac siebie? Ja bylam wczoraj, ustalilam w sumie co chciałam, dostałam leki, dzis 1 dc wiec ruszam z przygotowaniami do IUI...entuzjazmu chwilowo nie mam ale mam nadzieje, ze sie pojawi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa - wyślij Agniren linki do naszej - klasy i Facebooka lub jak nie masz to trochę zdjęć, a Ona Ci poda nasze linki i zdjątka.:P Ja też Ci mogę wysłać, tylko jak już przez Nią dostanę e-maila od Ciebie.Tam wyżej podawałam dziś adres na interię.;D A gdzie byłaś u lekarza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiemy jeszcze, jak wygląda ewa, lato i nucia.:/No bo Julia wyśle.:D Dziś w nocy nie chciało mi się spać, więc czytałam książkę do godziny 01.00.;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×