Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Julciaaa - no to podobnie jak my Kochana, bo też pożyczyliśmy auto, ale na tej błękitnej lagunie czyli Balos na Półwyspie Gramvousa byliśmy statkiem, bo mój M chciał popłynąć i też wyspę piratów zwiedziliśmy.:)Myślałam,że umrę wchodząc na tą górę w tym 40 stopniowym upale w japonkach,a obok mnie te wielkie agawy--przez 20 minut wypiłam 1,5 l butelkę wody niegazowanej !! Pojechaliśmy autkiem na Elafonisi - na plażę z różowym piaskiem,zwiedziliśmy Hanię,byliśmy na piechotę nad jeziorem Kurnas Lake, po drodze jedząc dojrzałe figi przy drodze ( Grecja najlepsza w sierpniu, bo owoce już dojrzałe ).Rozmarzyłam się...my byliśmy z 7Island,a na Rodos Z Ecco Holiday.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza1978 - jaki torcik w końcu zrobiłaś ? Z przepisu Michaline ?? Miałam właśnie pytać Cię o te urodzinki.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza1978 - myśleliśmy o tej Turcji, ale jak pisałam, mój M nie wyrobił sobie jeszcze paszportu.:/ A nam jak cosik no to w tym roku zostanie polskie morze lub Mazury, bo tam mamy rodzinę i za noclegi nie będzie trzeba płacić i jedzenie...zawsze to taniej.:P Bo za granicę raczej nie damy rady finansowo.:(Inne rzeczy są najważniejsze teraz !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - oglądam właśnie na nk zdjęcia Ewy.:D Śliczne masz dzieciaczki Kochana i w ogóle ładna z Was para...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza - mam błąd na poczcie, jak będzie ok, to Ci wyślę e - maila.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek- zrobilam sama torcik ale nie z przepisu zuzy tylko swoj waniliowo czekoladowy. byl pyszny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek- ja planuje wyjechac tak naprawde na nasze Polskie morze. mamy znajpmego który powiedzial ze kiedy bedziemy tylko chcieli udostepnia nam mieszkanie nad samym morzem, odpadaja długie weekendy bo jedzi tam z rodziną ale zawsze inny termin to zaprasza, WIEC chyba skorzystamy. Polecam jak ktos chce pojechac na mazury sa piękne jak kos lubi góry to do Kudowy można pospacerować po górkach po zwiedzać odpocząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa-przyjęłam Twoje zaproszenia na Face i nk.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza1978 - no to może w wolnej chwili nam przepisik podasz ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza1978 - ja lubię i Mazury, i góry i morze, ale od kilku lat zagranicę preferujemy, bo pogoda pewna chociaż tam jest.:D Zobaczymy, jak to wszystko wyjdzie.:)A gdzie nad to morze, w jakie okolice mocie zaproszenie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek nie wiem czy moja ciaza jest wysokiego ryzyka, ale chyba po poronieniu jest tak traktowana. Dla kazdej z nas jak juz sie uda to chuchamy i dmuchamy i oczywiscie "lezymy". Tylko zeby wszystko bylo dobrze. Czytalam ze najwiecej nieudanych ciaz jest przed pojawieniem sie. Bicia serca, pozniej 99% sie udaje. Czekam wlasnie na pobranie krwi w szpitalu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniren - a na co pobierasz tą krem dzisiaj ? No to widzę, że leżysz, odpoczywasz.:D Zdrowo się odżywiasz ? A jak z sexem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robie ponownie bhcg zeby zobaczyc czy rosnie i wjakim tempie. Leze, dobrze sie odrzywiam i 0 seksu. Przynajmniej jak mi pani doktor nie powie ze moge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Dziewczynki, dziś zrobilam betę bo na test za wcześnie. Jak pamiętacxie, wylatuje na weekend dlatego Zamora kazał zrobić mi wcześniej tak aby na wizytę we środę mógl mi zrobić usg i przepisać leki na kolejny cykl. Krew robiłam w Medicoverze.. wyniki prawdopodobnie dzisiaj po 18.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline- KURCZE TROCHE POŹNO. CALY DZIEN W STRESIE :) nie mozesz pogadac tam z jaka babeczką ze ci zależy wiesz czasami tzw mina na "Romuna" blagalna daje efekt moze zadzwon podjedz i zxapytaj co :) Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline - trzymam kciuki za betę ? Agniren - za Twoją również ! Miało być krew a nie krem...hehe ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline polecam bete robic w szpitalu ginekologicznym duzym, wtedy na bete czekasz tylko do 2 godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek- oby naszym dziewczynom sie udało. tzrymam za WAS BAAAARDZO MOCNO KCIUKI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, my bylismy na greckim Thassos, piekna wyspa. Serdecznie polecam :) michaline - z niecierpliwościa czekam na Twoje wyniki. igrek - my byliśmy na wycieczce jednodniowej w Ziemi Świetej jak bylismy w Egipcie. Miłego poniedziałku :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadę dziewczynki zostawić w PZU dokumenty, by mi kasę za szpital dali, do cioci i do Kościoła się pomodlić...za Was wszystkie również.;D Odezwę się, jak wrócę.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ale ja się nie stresuję, beta to tylko pro forma (jestem pewna nadchodzącej @) Byłam przekonana, że dziś obudzę się z @. Tak więc nie zależy mi na szybkim wyniku :-) wolałabym, żeby już przyszła, bo na wyjazd chciałabym być juz czysta. Kochane, a czy duphaston może wstrzymać @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z wakacji polecam turcje, bylam 2 razy, morze zawsze cieplutkie, basen relaks wycieczki stateczkami, rafting. I jaka mila obsluga. Chorwacja tez piekna.bylismy tam 2 lata temu w dwie rodziny, wynajelismy caly dom na tydzien, w bardzo przyzwoitym standardzie za 2500 zl, na 8 osob taniusio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MICHALINE- Przysiegam jak bys byla kolo mnie to w tylek kopa bys dostala. GDZIE TWOJA WIARA I NADZIEJA :) KOBITO! bedzie dobrze a jak nie to nastepnym razem bedzie dobrze trzeba wiarzyc i sie modlic trzymac kciuki. wiara czyni cuda uwierz mi prosze ci :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniren jak pamiętasz to podaj adres chorwacji namiary ile osob tam sie miesci kto wie moze skorzystamy zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Kobitki!!!Aaaale tu się działo jak mnie nie było... ho, ho!! Nie dam rady nadrobić teraz zaległości, ale chciałam się chociaż odezwać. Jednak mam dominujący pęcherzyk!!!! Byłam w pt.u dr Starosławskiej. Bardzo sympatyczna, ciepła osoba! Dodała otuchy i jakoś tak od razu mi lepiej się zrobiło na serduszku :) Dziś sprawdzanko u dr J.K. Teraz pozostaje tylko czekać aż pęcherzyk w końcu pęknie. Jak nadal nic nie będzie na uparciuchy działać, to w wakacje decydujemy się na IVF... :) Wybaczcie, ale wolę na razie pozostać anonimowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodziło mi o dr D.J ;P U mnie w Warszawie piękne słoneczko !!!! Gdzie tak pada?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×