Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

zrobilam to kwiatek widzicie dla was aby w serduchach zakwitla wiosna i radość 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nigdy nie mierzyłam sobie temperatury. Robilam tylko testy i nigdy nic mi nie wyszlo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia-zu - ja testy owulacyjne robiłam i też raczej się sprawdzały, no bo kiedyś zrobiłam z czystej ciekawości za wcześnie, no i rzeczywiście mi nic nie wyszło.:) Zresztą ostatnimi czasy też mi nic nie wychodziło.;/Ja razem ze śluzem sprawdzałam.:-)) Iza Ogrek jak Shrek.:) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide dzis na basen musze sie wyladowac. gluoawa mnie juz bierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza1978 - a ja niestety nie chodzę na basen teraz.:/Nie chcę sobie posiewu popsuć, no bo tyle tam bakterii i różnych zarazków.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek- rozumiem ja tez sie boje zeby czegos nie zlapac. juezdze na naowy basen gdzie 2 razy dziennie sanepid sprawdza wode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie jak zrobić takie serduszka: ??? Jednocześnie wciskacie lewy Alt i liczbę 3 z prawej strony klawiatury ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia-zu fajna musisz miec mame skoro jest ciekawa co sie dzieje u ciebie i u nas. chyba Twoja najlepsza przyjaciółka co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - ja po obserwacji sluzu to nic nie potrafie wywnioskowac. ja basen tez odpuscilam... wole nie ryzykowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja Karinko nie mam liczby 3 z prawej strony, no bo mam lapa i tu nie ma cyferek po tej 2 stronie.:/ Jutro jadę na godzinkę 16.00 na zdjęcie szwów do mojej cioci, bo jest pielęgniarką.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza1978 - to fakt moja mama to moja najlepsza przyjaciolka. To cudowna kobieta. Zresztą tata tez super. Zawsze moge na nich liczyc i wspieraja mnie w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety taty juz nie mam :( z mama mam rozny kontakt :( ale za to mam super siostre :) jest zaje fajna byscie ja polubily wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia-zu - wyślij nam może zdjęcie w takim razie Twoich ukochanych rodziców na e-maila.;D Zobaczymy? Moi rodzice też wiedzą o wszystkim...mama więcej niż tata nawet ! Mama mnie podziwia ( pisałam już to ),że Ona no to by chyba nie miała aż tak dużo siły,by się decydować na obcą komórkę.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza1978 - myślę, że na pewno byśmy Ją polubiły, skoro tak piszesz.:D Przykro mi z powodu Twojego taty.:/ Ja jestem jedynaczką...niestety.:(Miałabym brata 2 lata młodszego,ale Bóg Go nam zabrał !! Urodził się martwy wcześniej.;-/I moja mama bała się już mieć więcej dzieci---miała 2 cesarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja mama też wie o Was i o tym forum...opowiadam Jej czasami i nawet Was pokazałam i dzieciaczki.;-) Jeśli mi to pomaga, no to nie ma nic przeciwko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, smutno się zrobiło.. ja też mam tylko mamę, bo tato umarł jak miał 48 lat :-( z mamą bywało róznie ale teraz mam lepszy kontakt z nią niż jak mieszkałam na Pomorzu. Mam też brata 9 lat starszego. http://pl.webcams.travel/webcam/1204906308-Weather-Brugge-Grote-Markt-Brugge Przesyłam linka z kamerą w Brugii. Tam właśnie spędze weekend :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MICHALINE OGLADAŁAM zdjecie musisz zrobic sobie zdjecie na ryneczku kolo pomnik czy jakos tak :)Wtedy bedziemy wiedzialyu ze tam bylas i ze nas pozdrawiasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MICHALINE - też mi jest strasznie przykro z powodu Twojego taty.:/Młody był. Obejrzę chętnie.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj tato tez mial 48 lat ten co przeszedl. 3 zawaly serca 2 razy mial wymieniane zastawki u dr Religii 2 razy paraliz lewej strony strasznie duzo przeszedł ale wiecie co nigdy sie nie poddawa. jest dla mnie wzorem do nasladoania. Pamietam był okres taki jak nie mowił i nie pisał ale uczył sie bo miał wole walki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline - a czemu akurat tamto miejsce wybraliście na wyjazd ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza - widzisz, takie osoby, które walczą i nam pomagają, bo dodają tym samym sił i są wspaniałym przykładem dla nas.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jestem jedynaczka. zdjecie rodzicow moge wyslac ale wieczorem jak wroce do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×