Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Gość rene74
Bardzo fajnie się Was czyta, twożycie zgraną paczkę,może przyjmiecie mnie do siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato76
rene 74 - Witam cię Kochana . Oczywiście że przyjmiemy !!!!!! Trzymam kciuki za crio transfer !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rene74
Tak jak wczesniej dziewczyny,tak ja każdy transfer bardzo przeżywam,nie mogę sobie znależć miejsca a małożonek goni mnie żebym lezała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato76
Izka - ja mniałam coś podobnego . Podchodziłam na własnym cyklu . W karcie informacyjnej było napisane ;W znieczuleniu ogólnym pod kontrolą USG przez slepienia pochwy nakłuto jajniki nie uzyskując oocytów . Potem dostałam fakture ; Punkcja własny cykl bez pobrania komórki 900zł . Niewiem co teraz mi powie moja dr jak pójdę na wizyte w poniedziałek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato76
rene 74 - Powiedz mi to twój pierszy krio ? Oczywiście musisz duzo odpoczywać tak mi muwiła moja dr .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato76
rene74 - Tutaj od nas wszystkich dostaniesz wsparcia . Takrze niejestes sama .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rene - witaj:) napisz u kogo sie leczysz jeszcze i jaka był/jest twoja droga.. moze sie zaczernisz? to wtedy mozna by wpisac to w stopke... trzymam kciuki za mrozaczki twoje &&& lato - Ty tez kochana pomysl o zaczernieniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mi się dziewczyny nic nie chce robić--nie wiem, może to to ciśnienie czy co.:/ Położyłam się,ale nawet spać mi się nie chcę.:( Idę robić zaraz pizzę.;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj rene74.;p Może napisz w stopce, jaki u Was z M jest problem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rene74 - no pewnie, że Cię przyjmiemy.;D Wiadomo, że lepiej by nie musiało być tego forum i byśmy nie miały problemów, ale życie jest niestety inne.;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rene74 - a który to jest Twój transfer ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juliaaa - a czym się różni to zaczernienie od tego pomarańczu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rene74
dzięki dziewczyny za tak miłe przyjęcie.No więc opiszę trochę swiją drogę leczenia, a jest ona nie krótka. a więć do długiego protokoł przystąpiłam pierwszy raz w czerwcu 2009roku uzyskałam 6 zapłodnionych embrionów, ale żaden się nie przyjął a przyjmowałam po 2 przy każdym crio-transferze, potem następne podejście do długiego protokołu i uzyskałam 21 oocytów z czego zostało 16 zapłodnionych i po ostatnim crio transferze zostało mi jeszcze 6 mroziaczków.i to tyle a za każdym razem wyniki mam wszystkie dobre więc nie wiem czemu nic mi nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Rene, witaj u nas:-) Igrek, Wylątuje po 18. Pomarańczowa jest osoba, która nie ma hasła, w sensie nie lokuje sie tak jak my i tym samym nie może dodać stopki. Musiałaby zarejestrować swój login hasłem i wtedy jest naczarno:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rene74
no właśnie dziewczyny , czym się różni to zaczernienie od pomarańczu i jak się to zmienia? bo ja niestety w tych sprawach to jestem laik>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rene74
o to dla mnie taka zmiana to już wyższa szkoła jazdy sama tego nie zrobię poczekam aż ktoś mądrzejszy mnie odwiedzi i to zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rene74
a leczenie rozpoczęłam u dr.Zygler potem był dr.Wojewódzki w między czasie dr.Czerkwiński a teraz trzeci już raz crio transfer robił mi dr.Szulc w sumie jest to mó 6 crio transfer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rene74 - czyli lekarze nie wiedzą, co Wam jest i co jest tego przyczyną ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rene74 - na górze pisze moje konto - wejdź w to i tam dalej jest takie zdanie, jeśli nie posiadasz jeszcze konta kliknij tutaj...i postępuj według instrukcji.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rene74 - no to widzę, że też już dużo przeszliście.:/Współczuję!A w jakim jesteście oboje wieku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato76
Julciaa - napiszę , powiedz mi czy ty masz może w poniedziałek najbliższy wizyte w novum ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rene74
igrek-jak łatwo się domyśleć po cyfrze w moim pseudo mam już 38 lat a M-włeśnie zaczął44, więc już trochę latek na kącie mamy-ha, ha ale czujemy się jeszcze na siłach żeby mieć gromadkę dzieciaczków .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato76
igrek - mi się tez nie chce się nic robić , tak chiba dzisiaj jest niskie ciśnienie . Ja zawsze mam niskie . Ale już jestem w domu to zrobie jeszcze jedną kawke , tobie tez radze chiba że już wypiłaś ? Igrek zauważyłam że ty bardzo lubisz pizzę ? A taka szczuplutka podobno jesteś ? Też by chciała byc szczupła , co mi poradziłabyś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha próbowałam zaczernić ciekawe czy się udało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do usług rene74 .:) No to już widzę, że macie trochę latek na koncie !! A jak rodzina na to, że jeszcze nie macie dzieci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato76
rene 74 - no tak jetescie w podobnym wieku co ja ze swoim M .Ja w tym roku bede mniała 36 , a mój M 44 . Ciesze się że jestescie w takim wieku jak my . Kurcze już nie jestem sama ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze tam rene jak wejdziesz w moje konto i wpiszesz login i hasło jest stopka-uzupełnij ją i wszystkie będziemy wiedzieć o Waszym problemie tak, jak my mamy !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×