Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Gość lato76
igrek - ja czasamy gram ale nieregularnie , ostatnio wysłałam smsy do radia RMFM . Dobrze by było .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato76 - ja też uwielbiam słońce,upały,opalanie,dlatego lubię ciepłe kraje na urlop,gdzie gwarantowana pogoda--nie przeszkadza mi temperatura 30 - 40 stopni.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato76
igrek - ok , zaraz spróbuję .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rene74 - a tylko tak tą laparo miałaś, aby sprawdzić, czy wszystko jest ok, czy coś Ci znaleźli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato76
igrek napisałam swoj pseudo , ale hasła nie pamiętam ? co mam zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato76 - odnośnie stopki...no pewnie,że udzielę Ci korepetycji malutkich, ale na pewno świetnie sobie sama poradzisz.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że ceny w novum rosną. Za moich, wcale nie talk odległych czasów, criotransfer kosztował 1000 zł. Mnie 2 pełne procedury, w tym siedem transferów i histeroskopia, plus badania i dojazdy kosztowały na bank 50 tyś jesli nie więcej. Rene witamy wśród nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato76 - ja też mam lapa, ale on jest w 1 miejscu i czasami tylko go biorę w inne.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato76
W Hiszpaniji mają super plaże , za to w Egipcie podwodny świat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już tu rene74 opisywałam o tym dawstwie, ale zaraz Ci napiszę raz jeszcze, bo nie chce mi się cofać i szukać, bo dłużej by zeszło.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato76 i rene74 widzę, że się tu świetnie zaczęłyście obie dogadywać.;D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato76
Kurczę tylko ja jestem pomarańczówką , niechce tego !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato76
Może to ten zbliżony wiek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato76
Zaraz bore się za tą pomarańczówkę , może wreszcie się uda ? Bo denerwuje mnie to .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato76-ja zaniedbałam się w robieniu ciast,bo dotychczas nie przepadałam za słodkim dopiero od jakiegoś miesiąca polubiłam, to tak na szybko kręcr te gotowe z Dr.Otkera,powiem Ci że bardzo dobre, szczególnie W-zetka.karpatka i Krówka. Szybko się robi i naprawę smaczne ja co drugi dzień jakies robię bo w takim tempie wcinamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rene74 - Twój dr Cię Was zapisuje na listę do dawstwa komórki...najpierw na rezerwową, a po 2-3 miesiącach wskakujecie na główną, a potem to już podobno szybko leci.;D Twoją dr informują o przeskoku i o tym,że jest komórka i do Was również z Novum dzwonią,że jest komóreczka.;D Trzeba zamrozić nasienie do dawstwa-600,00 zł. 1 rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato76 - no to musicie kupić 2 lub jakiegoś tableta czy coś podobnego.:D Oby walki już z M nie było.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato76 - do pizzy prawie wszystko przygotowane, a ciasto rośnie---zaraz się biorę.;-) Pamiętaj o zabraniu badań z Novum i dowiedzeniu się, jaki problem u Was--ok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato76 - też nie raz robiłam, ale paluchy z serem.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek teraz zerknęlam dokładnie i miałam usównne torbiele z jajników, pod narkozą ale przez sklepienie pochwy więc nic nie miałam nacinane.To nie wiem czy to dokładnie nazywa się laparoskopia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mena27-widzę że też dużo przeszłas,ale jak widać warto było!SUPER że Ci się udało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie udałosię !!!!!!!!!!!!!!!!11 już niejestem pomarańczuwką !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rene74 - to ty często robisz te ciasta ? A co z figurą ? Ja to przewaznie robię tylko mojemu M . Ja robiłam tylko karpatke tej firmy a i jeszcze kopiec kreta .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki:) Witaj rene74 🌼 Byłam dzisiaj na badaniach:morfologia, glukoza, toksoplazmoza i mocz, które zlecił mi mój gin. Kolejne USG mam 8 marsca, w nasze święto :)) A z tym moczem miałam problem, tak więc idę do laboratorium daję skierowanie z badaniami, a babka do mnie, a ma pani mocz??? ...Zapomniałam, że aby zrobić badanie moczu trzeba nasikać do tego małego kubeczka, a ja nawet nie pomyślałam, żeby to zrobić..ostatnio w ogóle pamięć mi szwankuje). Czy Wam też się nic nie chce robić, normalnie deprecha jakaś przez tą zimę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu mialam 2 strony do nadrobienia :) ja wczoraj murzynka pieklam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - dobrze będę pamiętać . Jak odbiorę to wpisze w stopke .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato-ja też uwielbiam słodycze, a ogólnie rzecz biorąc niejadek jestem.;D Michaline - chyba już doleciała.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×