Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Julciaaa - na konsultację umówię się na wtorek, jak będę to usg robiła, bo taki jest plan.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek - na razie naturalnie. Dr doradził, żeby najpierw spróbować ze trzy, cztery razy naturalnie... a jak się nie uda to będziemy myśleć co dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igreczku, W tygodniu zazwyczaj zasypialo po 22 i budze sie koło 8, czasami wcześniej, tak, chodzę do pracy i chyba bede do końca maja a potem wolne:-) akurat na wakacje. Teraz jest mi trochę niedobrze, bo zajadam chyba o jedna gruszek za duzo.. Jaki teraz jest plan? Która z dziewcząt podchodzi do IUI lub IVF? Wiem, ze chyba Julciaa następna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Michaline ja we wtorek mam 2 usg i jak endo będzie już dobre, to dr informuje Laboratorium i szukają mi komórki.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczymy więc kto 1 - czy ja czy Julciaaa.;D Ona ma raczej większe szanse niż ja.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadę dziewczynki z moim M do Kościółka, a potem na lody.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igreczku - mam nadzieję, że wszystko będzie ok i w końcu dostaniesz swoją upragnioną komóreczkę.. z całego serca Ci tego życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po Kościółku i lodach.:D Włosy mi się podobają...bardzo ciemny brąz, ale ostatnio coś mam ochotę na warkocz i plotę francuski.;-))I mam problem z głowy,nic mi nie zawiewa itd.;D Jak tam Wam dziewuszki niedziela mija ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na leżakowaniu:). Ja pogadałam sobie z moją koleżanką, która mieszka w Londynie na scype:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa- tak to juz jestes blisko punkcji , będę trzymać kciuki za Twoją jutrzejszą wizyte . Wypoczywaj Kochana ! i daj znać po wizycie . A ja dzisiaj byłam cały dzień w domku , cieszylam się swoim ogródkiem . Michalina -Dzięki . mam nadzieje , że w miare szybko zrobię te wszystkie badania i będę mniała zielone swiatełko do IVF. Aneczka _K - ja równierz na poczatku starałam się naturalnie , tak mi zleciła dr . Teraz tylko czekaj na pęknięcie pęcherzyka i do pracy . igrek - mam nadzieje , ze endo będzie ok i szybko przstąpisz do transferu. Więc z Julcią jeteś blisko transferu . A kto będzie pięrwszy to nie wiadomo . A z tymi szansami to też róznie bywa . zobacz chociarz na mnie wszystkie badania mniałam ok , i przeszłam 4 transfery i nic . Wiec nie trzeba podchodzić w ten sposób . A ta moja koleżanka co wcześniej pisałam o niej mniała wysokie FSH , i inne badania były do kitu . A jak widzisz zaszła w ciąże i urodziła . I też mi mówiła , ze ja mam większe szanse . Więc trzymam kciuki i życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi - to jak widzę , ze dzisiaj był dzień leniuchowania . mi dzisiaj niechciało sie gdzieś jechać . A po resztą wróciliśmy pózno z imprezy , więc sobie w domku byliśmy . Jutro do pracy , i muszę być na 7 rano .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi2983 - wiedzą już wszyscy najbliżsi o ciąży ? My oglądamy Must be the music.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato76 - no wiem Kochana, że masz rację, ale wiesz moje FSH ostatnio było coś około 20.:/Mi raz dali szansę dr Dobek z Zamorą na stymulację Clo, ale nie zadziałało i dalej stwierdzili, że to bez sensu starać się u mnie o własną komórkę.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato - no jasne ze nie ma reguł nie ma co sie przescigac kto ma lepsza sytuacje bo róznie to bywa, czasem komus kto wydawałoby sie ma bardzo trudna sytuacje sie ciąza trafia, nawet naturalnie, a czasem problemu brak a ciązy ani widu, ale wierzę ze zrobisz badnak i ruszysz szybciutko z nowa procedurą! byłas juz w ciązy, jestescie płodni:) zobaczysz Kochana szybko ten okres badan wam minie... mi tez sie dłuzyło jak walczyłam z torbielka a tu zaraz punkcja;) ps konsumujemy gratisa od Ciebie:) pycha!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa - jakiego gratisa ? Masz rację i Lato - nie ma tu żadnych sztywnych reguł.:)To jest tylko organizm i każdy jest inny.:D Ja się dzisiaj ( odpukać ) dobrze czuję i ani razu mnie brzuch nie zabolał.:P Oglądamy mój ulubiony serial "Kości".;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, wracam po całym wekeendzie a tu taaaaaaaka lektóra, nie wiem czy dam radę nadrobić ;) U mnie dziś 5dpt nadal mnie kują te jajniki,trochę brzuch pociągnie, piersi jak balony od dnia crio...,czasem zgaga pomęczy. Jak myślicie czy w naszym stanie tzn po transferach wskazana podróż? np.nad nasz Baltyk? piękna pogoda ma być na wekeend majowy i fajnie by bylo skorzystać, Testowanie wypada mi na 1 maja i nie wiem kiedy zrobić bete? a chcielibysmy pojechac 3 maja. Jak lab. pracuje w te dni majowe? hmmm U mnie wynik jest na drugi dzien dopiero. Zarodki dwudniowe. Doradżcie coś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć sylvia83 - 1.05 to będzie twój dpt. ? Jak tak no to zrób sobie dzień wcześniej ( 9dpt. ).:D Dziewczyny nasze tak robiły--Zuzia i Malwi i Im wyszła beta już.;P A tak no to nie będziesz miała tego samego dna nawet, jak zrobisz 01.05 i będziesz się niepotrzebnie denerwować.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvia - a skąd jesteś tak w ogóle ?? Moze podzwoń po różnych laboratoriach ( tak jak ja robię ) i popytaj, jaka cena i na kiedy wynik i zapytaj, czy chociaż telefonicznie podaliby Ci go wcześniej.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa- Ciesze się , że jak coś to polecam się z naturalnymi gratisami naprzyszłość .Równierz będziesz mniała gratis , dla mnie to sprawia radość , jak coś to dawaj znać . A jak tam zdrówko T ............. Lepiej jest może ? Idę dziewczynki spać , więc do jutra . Życzę wszystkim miłych i kolorowych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvia - no to zrób sobie tego 9 dpt. jak dziewczęta nasze.;D Po co czekać do 14 dpt.:/i się stresować dłużej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że Julciaaa i Lato mają swoje tajemnice ! Jakieś T..., jakieś gratisy.hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato - T. jest schorowany od dawna, tylko teraz sam byl kilka dni i musielismy do niego zagladac...ale poki co zdrówie ma, nic mu nie dolega, tylko wiesz czasu nie cofniesz, niestety... sylvie - ja mysle ze o takie rzeczy najlpeiej lekarzy pytac czy mozecie sie wybrac czy nie... Dobrej Nocki dziewczyny🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylvia - Szybka jesteś na dwa forumy piszesz , to dobrze . Ja myśle żebyś zrobiła tak jak igrek ci mówi , czyli 9 dpt. U nas tak robili dziewczyny , więc poco czekac i stresować się niepotrzebnie do tego 1 maja . Już będziesz wiedziała co i jak . Więc trzymam kochana za ciebie kciuki , będzie dobrze . igrek -co to za tajemnice ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Sylvia i Lato i też tak radzi.;D Lato - no takie tajemnice typu T... i gratisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ja tylko na chwilę się przywitać, dziś byłam cały dzień w pracy no niestety starość nie radość :) znowu jestem dentka hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha igrek mamy coś wspólnego mój M też pogrywa na gitarze wspomniałaś dziś gunses roses moja ulubiona piosenka to sweet child o mine kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa- Tak to juz jest , że czasu nie da się cofnąć , choćby człowiek chciał . Życzę dużo zdrówka . Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×