Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Witam kobitki w ten pięny dzień:) julciaaa osiem pęcherzyków to super!!! oby dalej rosły ładnie... mena27 dziękuję za zdięcia i że o mnie pamiętasz:) igrek wysłałam Ci kochana przepis na pocztę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie taka piękna pogoda dzisiaj jak lato hehe.Jest w słońcu 25 stopni. Byłam na becie , ale wynik w poniedziałek. Tyle było ludzi , że mi godzinę tam zeszło. Powiedzieli , że schodzi im z tymi wynikami bo muszą mi rozcieńczać progesteron. Mam nadzieję ,ze będzie ok bo spać przez to nie mogę tak się denerwuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julcia super ze pęcherzyki rosną :) Lato wszystkie znów musisz zrobić te badania czy masz jakieś ważne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewuś74 - dzięki za przepis.:) Alice_78 - no to baaardzo wysoki miałaś ten estradiol.:/Ja bym chyba nie dała rady przy takim !! U mnie no to jednak nie przestymulowanie, bo ja nic na to nie biorę ! Wczoraj mnie tak umęczył ten ból brzucha, że dopiero niedawno wstałam.Nic jak na razie mnie nie boli i oby tak już zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa - a w ten poniedziałek, no to który Ty będziesz miała dc. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato - czyli już masz jakiś plan działania.:D To bardzo dobrze.;-)) A mi kilka dni temu szuflada wypadła na podłogę i tylko drasnęła paznokcia, a dopiero dzisiaj zauważyłam,że on jest złamany.;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa- . A no właśnie , te rozkopane ulice i wszystkie remonty z nimi związane i td . Pojechaliśmy z moim M jescze do mojego brata . Cała Warszawa stała niestety . Także wdomku bylam pózno . A Ty jak tam ? Widzę , że dzielnie bierzesz zastrzyki , no to super !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa - aha.:)Ja we wtorek mam kolejne usg,by sprawdzić,jak rośnie endo po leku.Jakby było tak gdzieś 10-12 mm, no to by było idealnie,jak dr mówiła.No i potem Ona informuje laboratorium i w 1 kolejności szukają mi wtedy tych komórek.;-)Już mam tak blisko...oby się nic znowu nie schrzaniło.Jak na razie brzuch mnie nie boli. A jak Lato wygląda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi - dostałam całą rospike badań co mam do zrobienia . Włącznie z badaniami genetycznymi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato76 - czyli wszystkie badania jeszcze raz będziesz robiła ? Czy masz jakieś ważne ?? Jakie badania genetyczne masz robić - kariotyp ??? Nie robiłaś go wcześniej ? Ono jest ważne na całe życie !! Dr Dobek tak mi mówiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - bedzie dobrze zobaczysz, jestes juz na prostej! ja miałam endo 7mm wczoraj i dr mowił ze super, na pewno jeszcze podrośnie. Co do LATO to niezrecznie mi ja tutaj opisywać bo nie wiem czy sobie życzy, namów ja na przesłanie fotki moze na Twojego e-maila? lato - kłuje sie dzielnie, oby efekt tylko był:Dwszystko da sie przezyc;) aneczka - melduj jak tam Twoje 3 pecherzyki czy podrosły i kiedy na pekniecie cos bierzesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa - a ja miałam w czwartek 7 dc. 6,4 mm i też, że dobrze, no ale ja jestem na tej Progynovie ( czyli to jest estradiol ), który powoduje wzrost endo.Podobno w tym dc. dziewczyny mają 1-2 mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa - ja już nie wiem ile razy Ją tu prosiłam o zdjątko jakieś.:/Nie możemy się doczekać.:( Lato-jakieś stare poprosimy.:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa - masz rację ! Dzielnie wszystko znosisz z tym kłuciem.:-)Tak jak ja--nawet te bóle wytrzymam i dalej borę leki. Co się nie robi dla dziecka...ja jeszcze w ciąż nie jestem ( i inne niektóre dziewczyny też ), a już się tak poświęcamy.To jest NIESAMOWITE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi-nie miałam jednak Twojego e-maila.:/ Wysłałam Tobie i Zuzi zdjęcia Leny2005.;-))Prosiłyście chyba.;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa - Kochana...ja jeszcze w ten wtorek mam wizytę tutaj u siebie u dr, który zna moją sytuację.:D I po tym usg będę dzwoniła do dr Dobek ( to jest moja dr prowadząca ) i Ona ( jak będzie wszystko ok - czyli endo już dobre -- w granicy 10-12 mm ),no to poinformuje laboratorium i wtedy już Oni w 1 kolejności zaczną szukać dla mnie komórek.:-))A i mam wziąść od dr tutaj receptę na 3 opakowania luteiny dopochwowej.Ale już nie wiem,czy ją się zaczyna brać przed transferem ? No bo jak po no to przecież w Novum by mi ją przepisali no nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa - no to jakby wszystko już dalej Słońce poszło w dobrym kierunku i bez żadnych przykrych niespodzianek, no to Ty byś miała w następnym tygodniu punkcję a ja transfer. Ja to jak zauważyłyście, no to panikara straszna jestem.;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to się martwię tym, aby te bóle brzucha mi się już nie powtarzały, żeby endo było dobre i żeby te komórki się dla mnie znalazły.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - luteine bierze sie po transferze ale spytaj lekarza jak jest uc iebie bo Ty owulacji nie masz wiec moze bedziesz brac wczeniej bo luteina hamuje owu własnie... bedzie dobrez, nie panikuj i nie wymyslaj problemów bo to najmniejszego sensu nie ma, wszystko sie poukłada zbaczysz👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Julciaaa, że masz rację, ale człowiek już tyle złego przeszedł, że się najzwyczajniej w świecie boi.:( Ja sobie pomalutku sprzątam-oby nie gwałtownymi ruchami, no bo boję się,by mnie znowu brzuch nie rozbolał.:/ A Ty Julciaaa jak tolerujesz te wszystkie leki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyndi
Igrek prześlij mi proszę zdjęcia Captchy bo Menka mi wysłała ale nie przeszły.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyndi
Igrek, dziękuję za szczere chęci ale też nic nie przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cyndi - daj mi chwilę.;)Tam jest tylko 4 zdjęcia, więc spróbuję je na pulpit zapisać i wyślę normalnie.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cyndi - dostałam wiadomość na e - maila właśnie, że masz przepełnioną skrzynkę.:/Usuń kilka e - mail i mi napisz, no to wtedy spróbuję raz jeszcze !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×