Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Witajcie wszystkie.;D Dith - my Cię zawsze pocieszymy, więc z nami raźniej.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dith - masz problem chwile zwątpienia, to pisz, my cały czas jesteśmy.;D Izunia Kochanie-będzie dobrze !! Widzę,że martwisz się tak samo jak i ja czy Malwi.;/Jakoś damy radę...zobacz,ilu już dziewczynkom się od nas udało---nam też się uda ! Musimy w to wierzyć.:p Wiem,że masz kiepski okres.;(Ja też,ale jakoś musimy to przetrwać i się trzymać i nie poddać w tym wszystkim. Aneczka_k - no to teraz ostro działajcie i słuchajcie się dr.;D Trzymam kciukasy, by tym razem się udało ! Malwi-powodzenia na becie.:-)Kciuki zaciśnięte !! Julciaaa-powodzenia na wizycie.;D O której masz godzinie ? U mnie słoneczko wyszło,więc się zrobiło fajnie,bo rano było pochmurno.:/Brzuch mnie nie boli.Super i oby tak zostało !! Już 2 raz-dziś i w tamtym tygodniu mój M musiał mi lek dowozić do pracy,bo zapomniałam.:(hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek- wiesz ja dalej sie martwie o ten posiew nie wiem co mam myslec na ten temat. siedze jak na szpilkach w pracy z nikim nie rozmawiam nie mam poprostu ochoty. Dobrze ze jest chociaz forum to moge pogadac na moj ciezki temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi2983- gratuluje ci z całego serca. Jestes w ciąży jak ta lala !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza uwierz , że jest mi wszystko jedno . Jak człowiek tyle czekał na to dzieciątko to może buc i dwoje. Jutro czeka mnie tylko rozmowa z szefową , bo rano jadę o przedłużenie zwolnienia do gina. Wolę nie ryzykować i zostaję na L4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi2983-masz racje ja tez bym została na L4 masz platne 100% a najważniejsze jesto zebys teraz duzo odpoczywala zeby nic sie nie stalo. duzo spij i nie rob w domu nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza nie mam zamiaru nic robić. Mąż mój robi wszystko:) Zastanawiam się tylko , bo w niedzielę miałam jechać kupić sukienkę do Nadarzyna na komunię mojej chrześnicy myślisz że to dobry pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz czekamy na Ciebie kochana , na Igrek , Julcie, Lato i resztę dziewczynek:) Nie pamiętam , które następne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi2983- wszystko zalezy jak bedziesz sie czuła i czy juz naprawde nie masz czego ubrac Moze znajdziesz cos w szafie a;e zawsze to nowa kiecka od razu nie bedziesz miala brzucha A kiedy ta komunia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi2983- teraz pewnie aneczka a, igrek i moze ja jak ten durny posiew bedzie ok,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza wiesz to moja chrześnica jedyna i chciałam mieć coś ładnego i nowego. Sukienkę w zasadzie mam upatrzoną w Nadarzynie już ją przymierzałam , bo byłam przed transferem więc generalnie to mogę poszukać tylko tego sklepu , kupić i wyjść. U nas w mieście nic nie kupię bo już się rozglądałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi2983- własciwie jako przyszla mamunia poszalej sobie na zakupach kup kiecke buciki i badz jeszcze bardziej szczesliwasza niz kiedykolwiek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM:) malwi2983 Rośniecie kochana bardzo ładnie,:),:),:)...bardzo się ciesze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi, cudownie :0) Gratuluje z całego ❤️ Jak się dobrze czujesz, to jedź po sukienkę :-) a od pracy odpoczywaj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza moja siostra jak zadzwoniłam do niej to akurat była w pracy i darła mi się przez telefon śmiała się i płakała na przemian ,mama zresztą tez:) Teściowa już w sobotę chciała kupić sukieneczkę dla dzidzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuś dzięki kochana. Michaline tak chyba zrobię. Upatrzyłam taką koloru bardzo mocna pomarańcza, do tego żakiecik kremowy i butki już mam szpileczki kremowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie pytam was czy jechać , bo mój maż panikuje że będę dozo chodziła a jadę z moimi siostrami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu mam dużo ludzi w pracy.:/Nawet nie ma czasu zjeść, czy siku zrobić.:(Nie dałabym rady tak funkcjonować po transferze albo w ciąży już będąc.;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylvia83 - to, że masz pałeczki to dobrze,bo one chronią.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monka26 - można zamrozić same komórki teoretycznie, ale dr Dobek mi mówiła,że mają one mniejsze szanse na przeżycie niż zarodki.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×