Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

sylvia83 - a ja mam tych pałeczek mało o dr z NFZ, u której robiłam posiewy coś mi przepisała,by je zwiększyć ( zobaczę kartkę w domu i napiszę ).;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza1978 - tak Kochana dużo pracy i już mam serdecznie dosyć.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza1978 - wiem Kochana,że się martwisz...to normalne w naszej sytuacji.:/Takie panikary jesteśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi2983 - masz rację...teraz jest Wasz czas--odpoczywać,leniuchować i nic nie robić.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankoMUZYKANT00 - witaj ! Ja mam jutro 2.;p I też już zaczynam od kilku dni panikować.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi2983 - no już doczytałam, bo Iza Ci się o to samo pytała i wcześniej Jej odpisałaś.;D Ja mam 14.10 i obym nie musiała czekać do tej daty--hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi2983 - a w jakich jednostkach masz betę ? Super...ja też tak chcę na stopce jak Ty.Mam nadzieję,że się doczekam. Wiesz,że ja to jestem panikara i maruda,więc jeszcze trochę muszę Wam tu ponarzekać.;-))) Ja już w domku po pracy.:-))Jestem dętka !! Zrobię sobie zaraz małą kawkę i słabą, bo powiem Wam,że po tym leku,no to nawet już ją przestałam pić rano i mnie do niej nie ciągnie.:/Smaki mi się pozmieniały---haha jak kobiecie w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROZMAWIAŁAM Z DR O MOGE PRZYSTEPOWAC DO KRIOTRANSFERU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi2983 - myślę,że jeszcze nie.:/Jutro mam to usg 2 o godzinie 16.30.;D Modlę się,by endo było już ładne ( coś około 10 -12 mm jak będzie, to to dr Starosławska mi ostatnio na konsultacji telefonicznej powiedziała,że takie będzie super ).;p Pojadę wcześniej do lekarza i poczekam...może uda mi się wcisnąć między pacjentkami.Rano po godzinie 09.00 wyciągnę sobie kartę na konsultację telefoniczną do dr Dobek mojej i ędę próbowała się do Niej dodzwonić nawet czekając na usg ( ma od 16 do 16.30 ), czyli mogę nie zdążyć, jaka mam na 16.30.Chcę Jej powiedzieć jeszcze wynik awidność, bo zapomniałam Starosławskiej i posiewy,że ok i czy mogę Jej potem esa wysłać, jak po usg.Już kiedyś Jej wysyłałam,więc myślę,że będzie spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek w jednostkach mlU/ml. A ty już niedługo też będziesz miała takie wyniki. Ja już ci to kraczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super iza1978 !!! Bardzo się cieszę.:D Czyli posiewy okazały się dobre w końcu tak ?? No widzisz,a tak się martwiłaś.:/No to kiedy do Novum teraz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Wam moje kochane ze Wy nie tracilyście nadzieii za mnie JESTESCIE KOCHANE I WIELKIE Dziekuje Wam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi - pytam, bo chciałam znaleźć, czy masz bliźnięta, ale nie mogę się połapać.:/ Normy beta-HCG tydzień ciąży mlU/ml 3-4 ----------- 9 - 130 4-5 ---------- 75 - 2600 5-6 --------- 850 - 20,800 6-7 ------- 4,000 - 100,200 7-12 ---- 11,500 - 289,000 12-16 ---- 18,300 - 137,000 16-29 ----- 1,400 - 53,000 29-41 ------- 940 - 60,000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek- na moje to @ może przyjsc juz teraz natychmiast jestem happy! ale tak na powaznie ma dosta@ w tym tygodniu pod koniec tego tygodnia ale jeszcze jak dostane w czwartek lub w piatek do w sobote pracuje dr O i bede miala wizyte u niej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam troszkę inne te normy co laboratorium to inne wytyczne u mnie jest tak: 1.3-2 tydzień:16-156 2-3 tydzień101-4870 3-4 tydzień 1110-31500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia - no to życzę Ci, by @ jak najszybciej się zjawiła.:D A dziś który masz dc. ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi2983 - no to i tak się w żadnej nie mieścisz...hihi No bo Ty dopiero masz 2 tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 dc ale nic nie czuje na@ a szkoda w nagrode zjem sobie ciasteczko z kawusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza - to,że nic nie czujesz jeszcze nic nie znaczy ! Wiesz, jak tu z dziewczynami na forum jest--czują jak na @, a jest ciąża itd.Różnie może być.;D Oby przyszła szybciutko.A którego dc. jedziesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza1978 - patrzę na twoją stopkę--długo Ci zeszło od stycznia do crio.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×