Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

zuzia-zu - tak ja lubię tak sobie jak jest cieplutko posiedzieć na tarasie , teraz równierz siedzę . Ptaszki śpiewają , więc jest super . A wczoraj na wieczór żabki sobie urządzili śpiewy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato - ja miałam wysokie FSH i jak pojechałam do innego miasta do endokrynolog, no to Ona mi sama je zaproponowała, że to może tam jest problem.:D Może po prostu jak pójdziesz do tego lekarza, to powiedz, jaką masz sytuację, opowiedz wszystko, bądź miła dla dr i poproś najzwyczajniej w świecie. A gdyby Ci robił problem, no to powiedz, że tyle już pieniędzy wydałaś i szukasz drogi, aby chociaż część tych badań zrobić za darmo.I poza tym możesz poruszyć temat, że przecież płacisz składki zdrowotne,a nic z tego nie masz,bo nawet na badania skierowania dostać nie możesz---to już taka ostateczność w gadce !!Możesz jeszcze powiedzieć,że znasz osobę,która dostała takie skierowanie właśnie od ogólnego lekarza,czy widać,że można. A jak nie no to się zapytaj wtedy,który lekarz ma kompetencje,by Ci wystawić takie skierowanie. Ja mam dzisiaj coś kiepski humor.;/Nękają mnie myśli,że coś pójdzie nie tak,że endo będzie albo złe albo nie znajdą dla mnie komórek...już o reszcie dalej po transferze nie wspomnę.:///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki. Rownież życzę udanej i słonecznej niedzieli. Tak, taras to cudowna sprawa. U mnie trawa piękniejsze zieleni:-) Zuzia i Malwi, super, ze wszystko ok. Ja tez szybko sie teraz wzruszam:-) Igreczku, nie miej kiepskiego nastroju. Wszystko jest na dobrej drodze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Michaline.;)A Ty jak się czujesz Kochana ? Ja tak bardzo już bym chciała jechać na ten transfer po niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia-zu - No właśnie niema jak to własny domek . Nikt nie przychodzi i nie zwraca uwagi , że za bardzo jest głośno i td . Ja swojego czasu mieszkałam i wiem co to mieszczakać w bloku . Więc z całego serca Ci życzę , aby marzenia spełniły się Twoje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - Dzięki za info . Mam nadzieje , że u Ciebie wszystko pójdzie szybciutko , i będziesz mniała transfer .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa- Co tam u Ciebie słychać ? Mam nadzieje , że jeszcze nie raz spotkamy się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - no wiem , tylko nie wiem , czy już wie jakie wyniki posiewu ? Tak z mich obliczeń wynika , że Ty Julciaaa i monka będziecie mnieli transfer nie dłógo . Trzymam za Was kciuki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę dziewczynki włosy farbować.:)No bo jakby się okazało,że uda mi się mieć transfer niedługo już,no to już nie będę mogła sobie farbować włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja już po ufarbowaniu włosków...teraz czekam z folią na głowie 45 minut.;D Cisza---jak zwykle w niedzielę.;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny Dzisiaj rzeczywiście piękna niedziela, słoneczko świeci, nic tylko spacerować Lato jeśli chodzi o kariotyp to ja też go robiłam w Łodzi na NFZ oni mają bardzo duże kontrakty. W każdym razie lekarz rodzinny wystawia skierowanie do poradni genetycznej i może napisać że jest to diagnostyka niepłodności. My tak mieliśmy i było dobrze. Oni za to nic nie płacą więc nie powinni robić problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No masz rację Alicj@.:P My też niedługo idziemy na dworek.;D Jak na razie no to muszę jeszcze sobie włosy wysuszyć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicj@ - jak się czujesz ? Mdłości Ci minęły ?? Widzisz Lato - już 3 z nas ma kariotyp na NFZ.;D Może warto się do tej Łodzi wybrać ??? Mniejsze koszta niż robić je prywatnie.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicj@ - co to jest ten gruczolak przysadki mózgowej ? Czy to ma coś wspólnego z hormonami również ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek, czuje sie bardzo dobrze. Wchodzę w II trymestr.. Opisują to jako najpiękniejszy :-) Mdlosci minęły. Czasami mam tylko jak za duzo zjem czegoś ale to chyba ma każdy.. Chodzę spać wcześnie i wcześniej sie budze. Śpię zazwyczaj 10 godzin. Wyskoczył maleńki brzuszek, bo dzidzia jest już ponad spojenie lonowe. W pasie trochę mnie wiecej. Ale chyba tylko 2 kg przytylam. Życzę Ci z całego serca, zeby transfer odbył sie jak najwcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igreczku mdłości nie minęły... teraz rano dręczą mnie wymioty no ale jakoś się z tym ogarnęłam. Muszę tylko unikać ostrych zapachów bo wtedy mechanizm się uruchamia i koniec... Gruczolak przysadki mózgowej to rodzaj guza który bardzo mi miesza w hormonach. Lato gdybyś chciała to ja mam namiary telefoniczne na kariotyp w Łodzi i w ich oddziale w Strońsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicja@ - Dzięki za ppodpowiedz . Chociarz do Łodzi to kawałek drogi , ale moze warto wybrac się , żeby nie płacić tych 740zł To poprosze te namiary . A przy okazji odwiedzę koleżankę , która mieszka za Łodzią . Z którą poznałam się w Novum . Życzę dużo zdrówka , i mam nadzieje , że wszystkie dolegliwosci ciążowe szybko przejdą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalina - jak ja bym chciała być w takim stanie jak Ty . Teraz to będziesz mniała z górki już , nie obejrzy sie , jak już będziesz rodzić . Czas leci szybko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki :) Niestety nie mogłam odezwać się wcześniej bo całą sobotę i połowę niedzieli spędziłam w szkole :( Tak jak było zaplanowane, w sobotę byłam w Novum. Po usg okazało się, że z trzech pęcherzyków zrobił się jeden. Ma 19 mm. Dr powiedział, że jest bardzo ładny :) Od razu w sobotę dostałam Ovitrelle na pękniecie :) W środę znów jadę na usg zobaczyć czy pękł :) I znów pozostaje nam tylko czekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline - SUPER !! Jak ja Ci tego zazdroszczę.:)Ale ten czas zleciał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline - no to o której godzinie chodzisz spać i wstajesz ? Pracujesz jeszcze ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato - myślę, że warto skorzystać z Alicj@ pomocy.;D Alicj@ - a jak i Ciebie było z hormonem FSH i Estradiolem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczka - no widzisz:) wiedzialam ze z tego bólu jajników bedzie piekna owu, teraz byle pekł bąbelek;) lato - u mnie ok, brzuch dokucza coraz mocniej niedługo bede go pewnie chciała odkleić od siebie...:P dobrze ze jeszcze troche i mnie uwolnia od tego miłego balstu;) igrek - Ty nie masz owulacji wiec mysle ze bez znaczenia jest dc na transfer byle było endo w porzadku... luteine mozna wziąc najwczesniej po owulacji, no chyba ze jest punkcja to po punkcji ale Ty wou nie masz wiec na pewno mozna wczesniej tuz przed transferem...podpytaj dr Dobek o to koniecznie jak sie martwisz...mozesz przeciez na konsultacje zadzwonic wponiedziałek;) My dzis cały dzien poza domem nrmalnie padam...chyba sie połoze po obiedzie i poleniuchuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka_K - no to super, że jest taki piękny pęcherzyk nawet ten 1.;D A Ty naturalnie się starasz - tak ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×