Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

lato76 - czyli wszystkie badania jeszcze raz będziesz robiła ? Czy masz jakieś ważne ?? Jakie badania genetyczne masz robić - kariotyp ??? Nie robiłaś go wcześniej ? Ono jest ważne na całe życie !! Dr Dobek tak mi mówiła. Poproszę jakieś Twoje stare zdjątko.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - właśnie takie badania będę robić co poniżej napisałaś i inne . Jest tego masa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato - no to rozumiem, że Ci wcześniej nikt z Novum nie zlecił badania cytogenetycznego ? Czyli tego tak zwanego kariotypu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek - wszystkie zdjęcia mam stare więc , daleko do rzeczywistości . Julciaaa - jak coś , to opisz mnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyndi
Igrek zrobione!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cyndi - niestety ! Przepełnioną masz nadal skrzynkę...sprawdź, jaką masz pojemność skrzynki.://

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - muszę zrobić te badania , chociarz bardzo one drogie . A co do reszty badań wszystko od nowa , będę robić . Zdaje sobie sprawe , że kupe kasy będzie mnie to kosztować . Ale co się nie robi , żeby mieć dziecko . Julciaaa - a mój M usmiał się , jak jemu powiedziałam jak z tobą spotkałam się . Do tej pory żartuje ze mnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok Lato już Cię nie będę męczyć tymi zdjęciami.:/Jak zrobisz-no to dasz znać.:D A będziesz robiła sobie te badania w Novum, czy spróbujesz coś na NFZ ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato76 - no w Novum kariotyp 370,00 zł. kosztuje.:/Drogo jak nie wiem !! Nie wiem, czy pamiętasz, jak ja opisywałam,że mi się udało zrobić to badania za darmo na kasę chorych ? Czyli widzisz---jest to możliwe i właśnie zaczęło się od tego, że nie mogę zajść w ciążę i Pani endokrynolog mi je zleciła, no bo sama stwierdziła,że może wina jest może z tamtej strony.:( Ale oki wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - no tak wcześniej mi nikt nie zlecał takiego badania . Własnie nie wiem jak dłógo czeka sie na takie badania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja czekałam coś chyba około 4 tygodni.:/A masz aktualną w miarę rozpiskę z Novum ? Tak powinien być termin oczekiwania na nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato , jesli chodzi o kariotyp to ja i maz na NFZ robiłam w Łodzi. Musialam tylko miec skierowanie od lekarza pierwszego kontaktu. Jak probowalam znaleźć w Warszawie na NFZ, to okazalo sie, ze w marcu juz byl limit tych badan wyczerpany na caly rok, a w łodzi udalo sie niemal z dnia na dzien. ALe to bylo 2 lata temu. Nie wiem, czy teraz jest taka mozliwosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli widzisz Lato nie tylko widać, że i ja robiłam na NFZ i da się je nawet zrobić od lekarza 1 kontaktu.:)Idź na wizytę i spróbuj siebie załatwić to skierowanie.;D Ja jak idę po takie właśnie różne rzeczy, no to nawet jak jakiegoś lekarza nie lubię, no to szczerzę ząbki i staram się być dla Niego baaaaaaaaaaaaaaardzo miła, no bo mam przecież w tym jakiś cel właśnie.Tak udało mi się załatwić na kasę posiewy ostatnio o estradiol.:-)) No i jaki jest czas oczekiwania w Novum ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek -nic nie na pisano ile czeka się na ten wynik .Tylko sa podane ceny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alice_78 - a jak u Ciebie wygląda dalej sytuacja ? Pisze w stopce ICSI marzec nieudane i co dalej ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha , no to dobrze by było załatwić te badania na NFZ . Muszę wybrać się do mojej dr . Ostatnio jak byłam to bardzo była oschła . Może tym razem chumor będzie jej lepiej dopisywał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato - Kochana no to Ty musisz być dla Niej miła również i może się uda i nawet Jej humorek poprawisz, nawet jakby miała zły.:) No rzeczywiście nie pisze, ale z tego co mi się obiło o uszy chyba od dr bek, no to 2 tygodnie się w Novum na nie czeka, ale możesz zadzwonić i zapytać.;D Mój M też nie miał zleconego tego badania, ale może dlatego,że u Niego jest wszystko ok.;-)) Apropos reszty badań--może pomyśl nad tym,by oddać krew ? Będziesz miała chociaż część badań za free.Mój M tak zrobił i HIV,kiła,wirusowe większość,grupa krwi ( to pamiętam teraz )...musiałabym zobaczyć dokładnie.Co Ty na to ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AMH też musisz lato zrobić ? A robiłaś kiedyś ? Jakie miałaś ? Tego raczej nie zrobią za free.W Novum nie jest aż takie drobie, bo u mnie tylko w 1 lab robili i za 180,00 zł., a czekałam nie 2 tygodnie jak w W-wie,ale ponad 1 miesiąc.://

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak będziesz chciała oddać tą krew, to Cię mogę pokierować co i jak zrobić i załatwić,by szybko i jak potem wziąść od Nich te badania.:) Ja nie mogłam zrobić,bo mam toczeń,a to jest choroba autoimmunologiczna i mnie wyklucza,ale przez mojego M właśnie sporo zaoszczędziliśmy z tego tytułu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato, ja we wtorek ide na wizyte do Novum i bede sie przygotowywac do criotransferu moich ostatnich zarodkow (mialam zamrozone tylko 2). Licze na to, ze maj bedzie moim szczesliwym miesiacem. Teraz jestem po wyrwaniu osemki zatrzymanej w kosci i wygladam jak chomik. Wiecie, ze po kazdej stymulacji (mialam dwie) odzywaly sie u mnie zatrzymane osemki i musialam je wyrywac. Smieszne, ale niegdzie nie spotkalam sie z tym, zeby hormony wplywaly na zeby, ale u mnie ewidentnie tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alice_78 - no to w takim razie życzę powodzenia i trzymam kciuki za kolejny crio - t.;D Wiesz z tymi objawami po lekach to naprawdę różnie bywa.:/Czytałaś wczoraj, jak ja się po Progynovie czułam -- zdychałam po prostu !!! A ja słucham na Youtube starej piosenki, która mi podstawówkę przypomina: Guns N' Roses - Don't Cry.;D Mój M gra na gitarze---muszę Mu powiedzieć, by i tego się nauczył.:-))) hehe Ostatnio Go męczyłam Varius Manx - Zanim zrozumiesz, by chwyty się uczył.;-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - ja robiłam AMH w 2009 r , a wynik nie wiem jaki był . Musze to wszystko przemysleć , i tak nie wiem czy w miesiąc wyrobie sie z tymi badaniami . Bo od 3dc mam brac tabletki antykoncepcyjne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato - kombinuj z tymi badaniami, ja co mogłam na NFZ robiłam równiez, mówiłam Ci o tym, nie mneij żadnych skrupułów! a orgamentril to ja tez brałam w cyklu poprzedzajacym anty. W trakcie jego brania jedna torbielka mi sie wchłoneła a potem po anty druga:) igrek - czasami po zastrzyku sie lpeiej czuje czasami gorzej, jajniki mnie pokłuwają i to chyba najwieksza upierdliwosc obok bólu brzucha, ale nie jest źle, myslałam że gorzej bedzie;) Lato jest wysoką brunetką z dłuższymi włosami, normalna budowa ciała, koloru oczu nie znaotowałam;) fajnie sie ubrała bow taki dzinsową modna marynareczkę i dzinsy:) no nie wiem jak ja tak dokładniej jeszcze opisac...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alice _78 - To już blisko jestes crio-t , życzę powodzenia i trzymam kciuki. Ja rónierz liczę na to , ze maj będzie Twój , Julci , igrek , izki, i innych dziewczyn .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa - dzięki za opisik.:P I proszę o więcej szczegółów, bym sobie wyobraziła.:D Jaki wzrost ? Włosy proste czy kręcone ?? Ano właśnie, ile my musimy znieść.:/ Dziewczynki---wyłączam lapa na jakiś czas, bo grzmi, a moim kuzynom kiedyś walnęło w router.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa- no własnie mówiłas mi o tych torbielkach , tyle czasu gadaliśmy i widzisz .No pewnie , że będę jakoś kombinować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×