Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

rudzia_krk - piszę Ci ,jak ja miałam z prolaktyną 30.12.2011r.: w punkcie "0" - 365 I po teście z metoklopramidem po 1 godzinie - 1467, a po 2 godzinach - 1893.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś kiedyś pytał o insulinę - również podaję swoją z 30.12: 0'/50'/120' ( uU/ml ) 3,06/23,33/65,43

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi2983 - to są normalne odczucia.:)Każda z nas go tu pragnie najbardziej na świcie.:D Spróbuj się cieszyć więcej, a mniej zamartwiać.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi - no chyba Oni wiedzą, co robią i tego się trzymajmy.:)Ja zawsze wszystkiego dociekam o to może dlatego.:/Znam te wszystkie normy, jakie powinny być, a czasami myślę, że ta wiedza przeszkadza.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki ja tylko tak na chwile zyczyc Wam milej niedzieli. My wybieramy sie dzisiaj troche pozwiedzac, Stare Miasto, Łazienki. Moj brat chce jechac zobaczyc puchar MŚ, wystawiony jest dzisiaj na Placu Defilad. MIŁEJ NIEDZIELI KOCHANE!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek też mi się wydaje , że wiedzą co robią. Ja wolę czasami mniej wiedzieć , bo za bardzo zaczyna wtedy analizować i zastanawiać się nad tym i czasami niepotrzebnie głowę sobie nabijam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi2983 - masz rację z tym dobijaniem sobie do głowy.;/Ja tak właśnie robię, a to mi nie służy.;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko jak ktoś ma taki charakter to trudno to zrobić. Ja tak właśnie mam i ty widzę , że również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No masz rację Malwi.:/ Mnie przeraża również to, że nie mam w ogóle apetytu, a po tym leku jeszcze bardziej.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja w sobotę jadłam lody Tiramisu i wydawały mi się za słodkie jak nigdy :) A i troszkę mi się piersi wypełniły , ale nie bolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi - ja ogolnie bardzo dobrze. Mam mdlosci, rano piersi mnie strasznie bola i potrzebuje 11 godzin snu :) ale nigdy nie bylam szczesliwsza ze cos mi doskwiera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi2983 - no to dobrze.:D Fajnie...ja też bym już chciała mieć takie objawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia-zu - no na pewno piękne uczucie tak się czuć jak Wy z Malwi.;D Może i ja się go kiedyś doczekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igreczku ja bardzo , ale to bardzo z całego serduszka ci tego życzę. :*:*:* Już niedługo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no i wzruszam się z byle powodu , wcześniej też tak miałam , ale teraz to już przesadzam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - tą luteine co bierzesz , to ja brałam przed transferem i po . Ja niestety dzisiaj mam się jakoś zle , bo jak pomysle , że trzeba zrobić tyle badań to szlak mnie trafia . Ale wezme się jakoś w garść . zuzia-zu - ciesze sie , że u ciebie wszystko ok . A do łazienek to i ja bym pjechałam ,bo już dawno nie byłam . Dzisiaj posiedziałam sobie na tarasie , zrobiłam dobra kawke . I powinno byc ok .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato będzie dobrze. Ja jak dostałam listę badań to tez byłam załamana , bo tyle tego jest. Dasz radę, głowa do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - ja nie wiem kiedy będę w Novum . Mam porobić te badania co mi dr zleciła . A jak juz to wszystko będę mniała gotowe , to mam brać od 3 dc tabletki antykoncepcyjne , a pózniej z wynikami zapisać na wizyte 17-20 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi - ja to już kolejnyi raz będę te wszystkie badania robić . Więc mam nadzieje , że pójdzie mi sprawnie . Jak coś to będę pisać do Was z pytaniami i td .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato-ja jeszcze nie biorę lutki.:)Jak na razie we wtorek mam wziąść na nią recepty.:-)Czyli widzę,że ją podają również przed transferem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato ja zrobiłam wszystkie badania w 2 dni praktycznie. Na szczęście mam kartę grupowej opieki medycznej i zrobiłam je na tą kartę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - Ty już jesteś blisko , więc głowa do góry . A powiedz , bo tak za bardzo nie wiem jak ja mam powiedzieć dr , żeby zlecił mi te badania cytogenetyczne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×