Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

CZEŚĆ DZIEWCZYNKI ja i igrek już po transferze wszystko poszło zgodnie z planem Ja miałam 2 embriony : siedmio i ośmiokomórkowe. Śmieszna sytuacja wyszła bo Igrek przyszła za swoim M pod nasz gabinet i się zapytała czy jest lekarz w środku ,potem poszła do wc ,przyszła usiadła koło mnie i ja dopiero po jej bransoletce ją poznałam i zapytałam czy ona miała zabieg na 9,00 i wtedy zaczełyśmy rozmawiać .Fajne małżeństwo . Dziękuję Wam wszystkim za kciuki bardzo się przydały i tym razem ,maluchy są już u mamuni teraz, tylko żeby rosły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mój 8 tydzień , bo lekarz liczy ciążę od 29 marca. Miałam tylko ciśnienie 138/94 bo się denerwowałam przed wizytą i mi skoczyło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewciami
janko trzymamy kciuki:) malwi to super wiadomości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki.;p Ja też już w domku-miałam podane embriony 9 i 11 komórkowe w 3 dobie.;D Podobno bardzo ładne. Teraz leżę,bo mnie brzuch trochę boli !! Poproszę wskazówki do wzięcia Fraxipine ???Ktoś kiedyś pisał. Poleżę i opiszę więcej. Lato - anty TPO za wysokie...norma do 26--możliwe,że Haschimoto,ale skonsultuj w dr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato - TSH dla osob starajacych sie powinno byc bliskie 1 wiec masz tez ciut za wysokie...ale Ty sie nie martw takie rzeczy sie łatwo leczy a moze tu masz przyczyne niepowodzeń i łatwo bedzie mozna ja wyeliminować. Głowka do góry, jesteś w dobrych rękach🌼 malwi - super ze z maleństwami wszystko w jak najlepszym porzadku! Tylko sie cieszyc:D janko, igrek - peikne zarodeczki!!! juz nie moge sie doczekac waszeo testowanka:P:) igrek - ja Ci mówiłam ze brzuszek ciut moze bolec, to normalne, musisz duzo odpoczywać i przejdzie, ewentualnie mozna nospe wziąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi - Ciesze się , że z maluszkamy wszystko jest ok . Igrek Janko Muzykanto - Super , że jesteście już po transferze . Teraz odpoczywajcie , a my będziemy trzymać kciuki za Was ! igrek - ja zawsze przed podaniem fraxiperine przecierałam miejsce , i jak już będziesz robiła zastrzyk to rób zdecydowanym ruchem . Dziewczyny , dzienki za podpowiedz , denerwuje sie tymi wynikamy . Julciaaa- a może właśnie tak jest kochana , że te moje nie powodzenia z tym związane ? No nic , nie będę na zapas denerwować się . Mam pytanie , czy ja powinnam wcześniej z lekarzem skolsutować się ? Bo w zasadzie wizyte startową mam 28 maja , jak dziewczynki myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato - zadzwon na dyzur i spytaj, po to oe są, trzeba z nich korzystac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek, janko Teraz czekać i aby beta była wysoka. Cieszę się, że w końcu komóreczki są już z Wami :) lato teraz kolej na Ciebie, bo już długo czekasz :) malwi super, że dzieciaczki zdrowe :) iza za Ciebie też trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastrzyk wzięłam już sama.:P Poczytałam na necie, jak go podawać ! Ktoś chyba tu kiedyś też pisał,że strzykawkę wysuwać razem z puszczaniem skóry. Wzięłam tylko z 2 zastrzyki z apteki-na dzień i jutro, no bo zostawiłam w aptece receptę i może ją podmienię.Dała mi na 100 %, a przy moim schorzeniu ja muszę brać w ogóle na co dzień takie leki i jest refundacja,ale nie od gina.Sama mi to mówiła.Muszę poczytać i w poniedziałek zadzwonić do reumatologa.Ja te zastrzyki muszę brać potem całą ciążę. Spałam w drodze do i z i teraz-nie mogłam sobie poradzić, tak mnie sen zmógł...wstałam z bólem głowy.:/ Julciaaa,Lato-mi kilku lekarzy mówiło,że TSH do ciąż powinno być w granicach 2, a nie 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo sobota Malwi dzisiaj.:P Super, że maluszki się zdrowo rozwijają u Ciebie.;D Jaki Ty miałaś zalecenia po transferze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak odpoczywać , nie sprzątać i nie przemęczać się:) Igrek boli cię ten brzuszek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karina1212 - no tak myśle , żeby teraz najwyższy czas już na mnie . Żeby tylko te wyniki były dobre . A u ciebie co słychać ? igrek - dobrze , ze sobie radzisz z zastrzykami . Tylko pamiętaj te mięjsce po zastrzyku dobrze rozmasuj . tak sobie pomyślałam , że chiba w poniedziałek zadzwonie i zapytam . bo dzisiaj , to już za pózno . idę dokończyć myć samochód , bo mój M kosi trawe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi - już nie boli.;p Jak wracaliśmy to niedaleko domu zaczął,ale przespałam się i nawet głowa już mnie nie boli.;p A jak z jedzeniem i piciem ? Bo mi mówiła chyba laborantka,że jak transfer ze świeżych to nie jeść surowych warzyw,ale bardziej gotowane potrawy,by wątroby nie przemęczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato - a ja czytałam, by nie rozmasowywać.Wynikami się nie przejmuj,z Hashimoto się nie przejmuj,bo z tym się żyje i zachodzi.Ja mam,Zuzia,Iza.Ostatnio chyba tą chorobę przez ch napisałam.hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja normalnie jadłam troszkę delikatniejsze rzeczy, ale normalnie i piłam wodę, herbatę, soki itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MALWI-super że wszystko dobrze na wizycie iza -zbliża sie twój dzień trzymam mocno kciuki &&&&&&&&&&&&& robisz betę w poniedziałek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julciaaaa
igrek - w NOVUM mówią ze 2 to zaduze TSH, omawiałam to z moją dr i pytałam dokładnie o to. Mowiła ze bliskie 1 a 2 do zbijania ale najlepiej pytac lekarza...mysle ze zalezy kto Ci mówił, bo jak juz wiemy lekarze są rózni i opinie tez mają rózne na pewne tematy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi, zuziu - pamietacie moze w którym dpt usłyszałyscie serduszk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy w dniu tym samym co transfer można brać prysznic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ... Julcia jeszcze nie wiem kiedy bedzie punkcja mam 24 maja pierwszą wizytę w 14 dniu brania wyciszacza...więc zobaczymy co powie dr L mam nadzieje że na poczatku czerwca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyndi
Igrek tak prysznic można. Kąpieli w wannie mi dr odradził. Trzymaj się Kochana! Janko Ty też! Pogadałyście sobie? Czy tez stres wszystko przeszkodził?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cyndi-ponad godzinę na pewno byliśmy wszyscy razem z Janko i z M.;D No mi też dr kąpieli odradzała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyndi
No tak ale czy pogadałyście sobie. Czy też to była bardziej kurtuazyjna rozmowa? Tak się pytam bo mam świadomość MEGA stresu, który Wam towarzyszył. Janko napisała tylko, że poznała Cie po branzoletce.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi - super ze dzieciaki ładnie rosną!!!! Dobrze im u Ciebie w brzuszku. Janko, igrek - dbajcie o siebie i odpoczywajcie ile sie da!!! Iza - cały czas trzymam za Ciebie kciuki, ale jestem wyjątkowo spokojna o wynik bety :) Julciaaa - ja nie słyszałam serduszek, tylko widziałam na ostatniej wizycie w novum 35dpt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudzia wyslalam na rudzia@wp.pl a to krk tez pewnie mam dopisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim:) Julcia ja widziałam w 24 dpt serduszka na USG . Miłej niedzieli wam życzę kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim ! U mnie pięknie świeci słoneczko , więc dzień zapowiada się ładny . Już przestalam plamić to jest najwarzniejsze . Bo w tym tygodniu muszę zrobić bakteriologie , żeby na 28 maja mieć juz komlet wszystkich badań. Ciekawa jestem czy będę brała takie same leki ? Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego dnia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×