Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Kate ja miałam wizyty 15 , 16 rano nie ma bo zastrzyki muszą zacząć działać i dr nie chciał umawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline- no to koniecznie dawaj cynka, kiedy przyjaciółka będzie w tv--obejrzymy !! Iza-kiedy ten film z tym wózkiem ? Lena-Shannon Hoon tak masz rację -- żył niestety krótko.;/Jak wiele utalentowanych zresztą osób.Niestety....narkotyki,ale pozostawił również coś po sobie, jak Nirvana.On grał w zespole Blind Melon---posłuchaj sobie,jak będziesz miała ochotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popołudniu to już jakoś da sie zorganizować... bo pracę kończę o 16 więc....będę musiała nieźle pogłówkować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek mój M ogląda jakieś walki i leci właśnie welcome to the joungle. kate 1974 czyli pewnie będziesz na początku czerwca to być może sie spotkamy, choć u mnie już nic nie wiadomo w maju też sie miałam z izą widzieć i nic nie wyszło mam nadzieję, że tym razem obejdzie się bez niespodzianek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek posłucham ale chyba jutro bo teraz tu mi te walki lecą ehehheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki jest plan ..... ciekawe czy umawia na wizyty tak ok 17, 18 kurcze nie chce w pracy wszystkich uświadamiać co i jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena - na jakim kanale są te walki ? Tą piosenkę co Ci teraz wysłałam, to Civil War-może znasz ?? A wiesz,że w tle tej naszej polskiej reklamy piwa Tyskie na Euro,co jest z Bońkiem i z Maciąg, leci Paradise City ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate tego to nie wiem będziesz musiała zapytać doktorka. Ja brałam za każdym razem urlop i musiałam ściemniać, że jadę na badania i muszą powtarzać co 2 dzień. Pamiętaj ,że przed każda wizytą musisz być godzinę wcześniej bo ci muszą krew pobrać i zbadać chormony czy są ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tyskim wiem oczywiście z resztą to wejście z paradise city jest boskie tej co wysłałaś chyba nie znam tzn nie znam tytułu a może się okaże że znam jak posłucham, co do walk to M sobie nagrał jakiś czas temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia- oby sen byl proroczy oby !!! igrek- nie wiem kiedy leci ten film zaraz zobacze moze na stronce bedziesz mogla sobie zobaczyc online

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena - jak mi Bóg pozwoli być na tym koncercie, no to na pewno Cię odwiedzę wtedy na tym Śląsku, jeśli chcesz i mnie zaprosisz ? hehe A u mnie się jakby wszystko cofnęło-ODPUKAĆ !! Może to ta Lutka.Już prawie nic nie ma...resztki jakiś zabrudzeń,ale prawie niewidoczne.I tak ma pozostać.No. Jeszcze się tak do końca nie potrafię cieszyć tym transferem, bo martwię się o to w środku.Mam nadzieję,że to już koniec i będzie z tym dziadostwem spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie do której robia badania w Novum... zobaczę ... bo cienko widze urlop co drugi dzień będą pytania .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi - pamiętasz dzisiaj wytykanie błędów gramatycznych ? No wiesz co--wstydź się...hormony przez "ch".To jest żart oczywiście !! No bo jak byśmy sobie chciały to wytykać...ech to tak w ramach rozluźnienia...mam nadzieję,że się nie obrazisz.Top było takie w krzywym zwierciadle jakby. Przypuszczam Lena,że większość ludzi nie słyszy nawet,że tam leci znana piosenka i że to jest przebój Gunsów ty bardziej.;)hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena - na pewno słyszałaś kiedyś tą piosenkę Civil War-ona jest bardzo znana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek Plan B w Tv HBO2piątek (18 maja), godz. 18:45 HBO2sobota (19 maja), godz. 06:00 HBO COMEDYczwartek (24 maja), godz. 11:15 HBO COMEDYczwartek (24 maja), godz. 15:30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
czesc, jestem na forum nowa. lecze sie w innej kliniki ale nic z tego, juz 2 podejscia do in vitro sa nieudane. Zastanawiam sie nad zmiana kliniki. mam pytanie jakie leki sa przepisywane po transferze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek bardzo chętnie,mamy dom otwarty oczywiście w miarę rozsądku:), uważam, że mimo wszystko powinnać jechać na ten koncert jeśli spełnienie marzenia jest na wyciągnięcie ręki, a nie wiadomo czy taka szansa sie jeszcze trafi co do tyskiego to ja tak jak w jakiej to melodii rozpoznałam po jednej nutce:) izula życzę żeby sen sie przełożył na rzeczywistość:) irenn witaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek- chcialalm to samo Malwi napisac odnosnie ortografii. hihihihi lepiej nic nie mowmy bo urazimy eeeeeooooooooooo hahahahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny pozdrawiam te które mnie jeszcze pamiętają oraz wszystkie nowe staraczki,żadko teraz zaglądam ponieważ pracuje od switu do nocy,ale jeszcze ze dwa tygodnie ibęde do was zaglądac częściej,czekam na wyniki u dr Malinowskiego włodzi,wizyta i badania 6 tys ,ale mmaa nadzieję żeznajdzę przyczynę moich niepowodzeń pozdrawiam wszystkie i zyczę dużo ciąz na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj kotek jasne że pamiętam:) to mam nadzieję że uda się znależć przyczynę i kolejny transfer zakończy sie powodzeniem, życzę Ci tego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena - szacun...po 1 nutce ? Jestem pod wrażeniem. Iza-a bo tak sobie myślę,że nie potrzebnie aż tak bardzo na Nią naskoczyłyśmy.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena - a słyszałaś tą nową z albumu Chinese Democracy - This I Love ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyndi
Michaline ja będę wystawiać wózek (3 w jednym) na allegro (jak nowy) za 1.500.00zł. Tylko jest w kolorze ciemno szarym. I nie ma tak jak u Ciebie z przodu dwóch mniejszych kół tylko są wszystkie jednakowe. Jakbyś była zainteresowana to Ci mogę wysłać zdjęcia na emaila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mi się chce spać ,że masakra dzis spałam niecałe 5 h bo znajomi wyszli coś koło 1 w nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek nowego albumu nie slyszałam ale z chęcią posłucham tyle, że ostatnimi czasy czasu brakuje mi na wszystko dnimi uciekają w takim tempie, że jestem przerażona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×