Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Gość lato76
Róża 77 Aż miło mi czytać że tobie udałosie . I życze ci wszyskiego dobrego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość captcha
dziewczyny moja dzisiejsza beta w 15 dpt -1294 jak myślicie powtarzac dalej czy dac już sobie na luz az do pierwszego usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
captcha - nie przestraszysz mnie ;) głównie dlatego ze ja mam juz dziecko, na razie mam nadzieje ze sie z inseminacją nam uda, jak nie bede sie zastanawiać ale nawet jesli nie ebde miec drugiego dziecka to trudno. O jedno to uwazam ze warto kazda walke podjąć i trzeba walczyc ale nie wiem co zdecydujemy jak sie okaze ze insemka nie przynosi skutku, na razie o tym nie mysle ;) Po tym co napisałas t tym bardziej sie ciesze że Wam się udało![kwiatek[ Co do betki. Spytaj lekarza , ja bym juz dała spokój bo tak to co 2 dni przez 8 m-cy mzoan by...jak widac ciaza sie prawidłowo rozwija teraz kolejny etap serduszko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
róza - a ile płacisz za wizyte ciązową bo z tego co ja widzialam kosztuje 120-150 zł a to jak na warszawe nie jest duzo. Ja w cizy z synem tez tyle płaciłama teraz ta lekarka bierze po 200 zł:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość róża 77
Julciaaa płacę za wizytę 300 zł do tego badanie z krwi i ewentualne leki ostanio wszystko wyszło mnie 600 zł to chyba jest dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzulia1
Witam wszystkich , mam takie pytanko ,wlaśnie wybieralismy się do Białegostoku na invitro, ale wcześniej musiałam zrobić badania FSHw 3 dniu cyklu .Niestety , po przekazaniu lekarzowi wyniuku przez telefon pan profesor stwierdził że nawet nie mam po co przyjeżdzać na konsultacje bo z takim wynikiem to nic z tego nie wyjdzie FSH 29,35.Cztery lata temu próbowaliśmy inseminacji 2 razy i nic z tego dlatego teraz chcielismy invitro ale nic z tego.Moje pytanie do was dziewczyny czy któraś z was miała takie wyniki i udało jej się począć maluszka , bardzo byłabym wdzięczna za odp pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
róza 300 zł za wizyte czy z usg? badan krwi w novum nie rób bo tam 100% drozej jest. Ja mam teraz zalecone zrobic komplet 6 badan z krwi przed insemka. Captcha mi sprawdzała ze zapłaciłabym za nie 300 zł w novum a w szpitalu praskim zapłaciłam 160! wiec róznica kolosalna jest! mozesz zrobic badania gdzie chceszi pokazac wyniki tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato76
Dzulia 1 Niepszerzywaj masz za wysokie FSH ? moja koleżanka też mniała wysokie . Chodziła do Novum do dr Szulca super lekarz , i jej pszepisywał leki . I pózniej mniała okej , wogóle jak ten twój profesor cały jak mógł ci tak powiedzieć ! Skandal ! Ja na twoim męjscu zmieniłaby lekarza . Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato76
Dzulia 1 Jak ten cały profesorek mógł tak ci powiedzieć ! Skandal ! Powinnaś wogóle zmienic lekarza , lub klinike . Powiem ci tak moja kolezanka która chodziła do Novum , też mniała wysokie FSH i dr Szulc super lekarz pszepisał jej leki na zbicie . Dzieńki niemu ma blizniaki . Takrze niepoddawajsie . Ja tez pszechodze ciężką drogę żeby zajść w ciąże , i mnieć dziecko . Jezdże do Novum już kilkanascie lat pszeszłam 6 inseminacji . Teraz jakby cofnąć czas poszłabym odrazu na invitro . Myślałam że udasie ale szkoda kasy na te iseminacje uważam jeżeli po 1 lub 2 nic z tego to trzeba pszejść na invitro . Teraz podchodze do krio , a jak mi sie nieuda to zbieram kase na następne invitro . Pozdrawiam i niepoddawajsie życzę powodzenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzulia1
Serdecznie dziękuję za odpowiedzi , pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teresa216
pani sowińska dalej na zwolnieniu bo tak pisze str. internetowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyndi
LATO 76 Przepraszam ale............... Nie pisz głupot , że przez kilkanaście lat podchodziłaś do inseminacji! Albo podszywasz się za kogoś albo ja jestem GŁUPIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cyndi - spokojnie, przeczytaj ze zrozumieniem zdanie lato. Napisała ze jezdzi do NOVUM kilkanascie lat i przeszła tam 6!!! inseminacji. Co w tym nielogicznego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato76
cyndi Po piersze nie pisze jakiś głupot bo tu dziewczyny szukają jedna w drógij porady nieraz wsparcie . . Napisałam tak jak Julciaa ciebie uświadomiła że mniałam 6 inseminacji . A jeżdże do Novum już kilka dobrych lat . I radziłam tobie dokładnie czytać . Mena co u ciebie ? Pozdrawiam wszystkich dziewczyn .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato76
Cyndi niewiem jak ty, ale do wszystkich spraw podchodę powarznie . Za dużo pszeszłam , ale jedno ci powiem zawsze jak czekam na moją dr poznaje sporo dziewczyn z którymy trzymam kontakt .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato76
Teresa216 Niemam pojęcia czy dr Iwona Sowińska jest na zwolnieniu nic ci niporadze wtej sprawie . Powiem że raz byłam u niej , bardzo jest miła . Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato76
Julciaa ja w 2010 r w sierpniu byłam w ciąży blizniaczej to płaciłam 300zł z USG , niestety napoczatku 7 tygognia poroniłam . Teraz zaczynam nowe poczynania , a o wszystkich niepszyjemnych sprawach dla mnie mósze zapomniec trzeba iść do pszodu . A to wszystko dzieńki takiej osóbce na forum jak Mena i innym dziewczynom . Aż miło mi czytac jak któras pisze że jej sie udało !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato - uda sie Tobie i mnie. zobaczysz! Dobra passa trwa a my ja przedłuzymy!! kiedy masz transder swoich kruszynek? bede mocno kciuki trzymać:) a wpisami jakis niemiłych delikatnie mówiac osob sie nie przejmuj, szkoda energii bo trzeba ja spozytkowac na inne wazniejsze działania... bardzo mi przykro że straciłaś ciążę ale wierze ze zostaniesz maą, tak jak piszesz trzeba iść do przodu... bedzie dobrze🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato76
Julciaa dzienki za słowa pocieszenia i podnieniesienia na duchu !!!!! Ja mam bardzo pszejmójący charakter , nic niezrobie taka juz jestem nie powiem było mi bardzo pszykro pszeczytać niemiłe dla mnie słowa jednej osóbki która napisał że niby podszywamsie pod kogoś . Ale mniejmy juz tą osobe za sobą , ważniejsze są sprawy. Moich kruszynek mam 5 tylko tyle mi jeszcze zostało . A itak nie mało niema co narzekać . Mósiałam zapłacić 400 za kolejny rok pszechowywania ich w novum . Mniałam na własnym cyklu invitro ale nic z tego nie wyszło . Moja dr mi odrazu odradzała ale ja nieposłuchałam ją , w karcie przy wypisie napisano że z jajników nie uzyskano oocytów . Też to w jakimś stopniu przeżyłam . W sierpniu 2010 r mniałam pobranych 13 komurek z nich 9 zapłodniłosie . Jeszcze pszed inwitrami mniałam usówane polipy 1 raz w novum drógi mniałam po poronieniu w szpitalu MSW w Warszawie . Też mniałam robione HSG za które w 2009 zapłaciłam 950 zł teraz może jest drożej . Jak widzisz też przeszłam trochę , i mam nadzieje że te wszyskie moje poczynania nie pójdą na marne . Ostatnio jak byłam w novum jakas pani płakała okazałosie płakała z tego że niestać jej było na jakieś drogie badania bardzo mi szkoda zrobiłosie tej dziewczyny . Najgorsze w tym że nie mogłam jej jakoś pomóc , bo jeszcze gdyby potrzebowała ubrania to mogłabym jej dać . Ale w takiej sprawie pomóc to jest ciężko . Julciaa wielkie wielkie ci dzieńki za słowa podtrzujace mnie na duchu!!!!!!! Ja równiez wieże że jak i tobie i innym dziewczynom udasie . Trzymajsie cieplutko !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato - 5 mrozaczków to całkiem sporo:D a kiedy mniej wiecej bedziesz miała transfer? pomarańczówkami sie nie przejmuj, najłatwiej wejsc, obrzucic kogos błotem i iśc w cholere!😠 oczywiscie anonimowo bo gdybys sie z ta osóbka w cztery oczy spotkała juz by taka odważna nie była... no ale nie ma co sie przejmowac, kafe ma takie własnie zasady i trzeba sie jakos z tym pogodzic:P i olac:P Ja w poniedziałek ide do dr. czerkwińskiego mam nadzieje ze wychodowałam kilka dorodnych pecherzyków i poda nam termin IUI...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato76
Julciaaa - Mam iść do dr 2 lub 3 dnia cyklu i mam brać clostybegit zawsze brałam od 3 do 7 a jak teraz bendzie nie wiadomo . Pózniej pregnyl na pękanie , zawsze mam cykle co 28 dni . Teraz czekam na @ , mam teraz z lipca po krio sporo leków fraxiperine , nos- pe , accard , estrofen , enkorton , luteine pod język i dopochwową . Mosze pospisywać , jak pszyjde na wizyte do dr żeby jej powiedzieć ile mam tych leków . Codzisz Julciaaa do dr Cerkwinskiego on taki gróbszy gośc chociaz jest taki niewyględny ale słyszałam że chwalą jego , on pszyjmuje w jednych praktycznie drzwiach co dr Szulc , moja kolezanka chodziła do niego i była bardzo zadowolona . Ja chodzę do dr Obuchowskiej , ale tak naprawde jak jej niema to do różnych lekarzy. Pięrszy transwer ze siweżych robiła mi dr Taszycka też super lekarz , a drógi robił mi dr Wojewódzki bardzo mi sie spodobało jego podejscie do pacjetki , taki uśmichnięty dodaje odwagi byłam bardzo z niego zadowolona . Teraz jak bym szłam to chciałabym żeby on mi robił , ale wiesz to nic nie wiadomo . Masz racje gdyby ta osóbka niemiła spotkałasie zemną napewno niebyłaby taka odwarzna ,ale zapownijmy o takiej osóbce wazniejsze mamy sprawy , a nie tam pszemować się tą osobą . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato - moim lekarzem prowadzącym jest dr. Starosławska. Super lekarz, w poniedziałek ma wolne wiec zapisałam sie do dr Czerkwinskiego. To bedzie moj 12 dc i nie mogłam juz czekac:P ostatnio byłam tez u dr Zygler tez super lekarka:) w ogóle musze powiedziec ze Novum ma naprawde lekarzy z powołania. Ja sie troche ta wizyta poniedziałkową stresuje bo wole generalnie ginekologów-kobiety bo mam złe doswiadczenia z ginem-facetem no ale mam nadzieje ze bedzie ok i wyjde zadowolona.... a moze @ wcale nie nadejdzie? tego Ci życzę z całego ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato76
Julciaa Wielkie ci dzienki , ja równiez ci życze jak , jak najlepiej czytałm ze masz syna ? Teraz pszydałasie może córeczka , tak dla odmiany ? Tego ci życze z całego serca , ja bym chciał miec odrazu blizniaki moze byc chłopak i dziewczyka tak by było super . Mamy spory dom to by było super , ale nie zbadane są wyroki boskie . ale napewno będę zadowolona co mi los pszyniesie . Masz racje ja tez mam taki dytans do dr facetów wole kobitki ,byłam też u Starosławskiej 1 raz taz powiem zniej byłam zadowolona . Pomodlesie za ciebie żeby tobie sie udało . Niemam naco czekać juz mi zaczyna bić 36 !!!!! Dzieńki ci Julciaaa, i mocno trzymam za ciebie . Pa Pa !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość captcha
dziewczyny nie wiem jak ja przeżyje do piątku (usg) nie mam nadal żadnych dolegliwości ,juz dziś mnie napadło żeby zrobić jeszczę betę ,ale emek na krztczał miał rację bo był latała co drugi dzień . Przed ciążo więcej chodziłam siku niz teraz ,potrafie całą noc przespać bez toal.,co nigdy wczesniej sie nie zdarzało ,mój organizm jest jakiś dziwny . Robię wszystko co moge ,siedzę grzecznie w domciu ,zero auta. Trzymajcie za mnie żeby pięknie zabiło serduszko ? jak myślicie nie za wczesnie ,moge usłyszec ten magiczny głosik ? a tak wogóle to ile ja mam juz tygodni za sobą dzis jest 18dpt -jak to sie liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
capcha - policz sobie tygodnie od ostatniej miesiaczki. Wyjdzie pewnie ok 5 tc? Z tym serduszkiem to na dwoje babka wrózyła, moze byc za wczesnie... wszystko bedzie ok, kazda ciaza jest inna nie musisz miec jakis objawów klasycznych...mnie sie w ciazy siku tez nie chciało, dopiero pod koniec raz w nocy wstawałam. głowka do góry Kochana, trzymma kciuki za wizyte&&&

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato76
Kaptcha - Głowa do góry ! nie przeżywaj tak , wszystko będzie dobrze . Bicia serduszka ja juz widziałam bardo wczesnej ciąży . Pani dr mi pokazała na monitorze 2 migające pókciki , jak byłam w ciązy blizniaczej , napewno dla ciebie tez pokarze . To niesamowite przeżycie , aż się rozbeczałam . Zycze ci powodzenia , i głowa do góry , tyle dzewczym trzymają za ciebie , że bedzie wszystko dobrze . Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato76
Julciaaa - co tam u ciebie słychać ? byłaś u lekarza ? Ostatnio jakoś nikt nie zagląda . Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato - ja zagladam raz dziennie co najmniej ale rzeczywiscie puściutko, mam wizyte późnym wieczoerem wiec napisze co i jak jutro pewnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato76
Julciaaa - no to życze powodzenia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość captcha
JULCIAAA TRZYMAM RÓWNIERZ ZA STRACIK . PUSTO TU JAKOŚ OSTATNIO MENA ,CYNDI ,RÓZA HOP HOP CO TAM U WAS SŁYCHAC ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×