Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

hej hej xxmadziaraxx coś taka niecierpliwa wczoraj była ? :) Miki ja miłam to do zrobienia określenie gr krwi hormony (FSH- s dc, LH-1-3 dc, testosteron - 1-3 dc, E2 - 11-12 dc, PRL - 11-12 dc, prog - 20-22 dc.,THS, FT3, FT4 niezależnie od dc cytologia badanie w kierunku chlamydii stopień czystości pochwy posiew z kanału szyjki badanie nasienia og ólne posiew chlamydia badanie infekcyjne - ja i mąż hiv, HBs, VDRL, HCV, anty HBc total morfologia APTT PT transaminazy ASPAT + ALAT glukoza mocz USG piersi EKG przeciwciała w kierunku różyczki ------------||---------------toxoplazmozy IgG IgM CMVIgG CMVIgM przeciwciła antykardiolipinowe IgG i IgM troche tego było ! buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Worek
Cyndi nie ma za co - taki ze mnie dobry chłopak ;) Maleństwo chowa się bardzo dobrze. Przewraca się już na brzuszek i z brzuszka na plecy wiec musimy na niego uważać. Ma niestety alergie na różne rzeczy więc żona musi uważać co je a dokładnie nie wszystko może bo synowi wyskakują krostki. Je już zupki nawet ze zmiksowanym mięskiem i bardzo mu smakują. Potrafi rano 30 minut "gawędzić" z zabawkami wiec z jego pokoju dochodzą naprawdę czasem komiczne dźwięki. Nauczyłem go ostatnio robić "mój tatuś" - strasznie mu się to podoba zwłaszcza jak tatuś ma wczorajszy zarost :) Zorientował się ostatnio, że można z wanienki podczas kąpieli rozchlapywać wodę więc jest wesoło. Na spacerkach już nie jeździ w gondoli tylko w spacerówce i jest zachwycony oglądaniem wszystkiego dookoła. Generalnie radość i szczęście. Zaczynamy już myśleć z żoną o drugim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu jest lista badan,jakie trzeba zrobić do in vitro: WKLEJAM BADANIA: Jak się jest w klinice to lekarz sam daje rozpiskę jakie wyniki trzeba zrobić do in vitro itd. - Określenie grupy krwi - FSH - Cytologia - Stopień czystości pochwy - Posiew z kanału szyjki - Badanie w kierunku chlamydii -Badanie cytogenetyczne -Hiv -HBs -WR -HCV -anty HBs -anty Hbc-total -morfologia -APTT -PT -poziom białka w surowicy -mocz badanie ogólne -Transaminazy ASPAT-ALAT -Glukoza -EKG -USG sutków(piersi) -Przeciwciała w kierunku różyczki -Przeciwciała w kierunku toxoplazmozy IgG i IgM -CMV IgG i IgM -Przeciwciała antykardiolipinowe IgG i IgM -Szczepienie Engerix B A te wyniki musi mąż zrobić -Posiew nasienia ,chlamydia -Badanie nasienia ogólne -Badania cytogenetyczne -Badanie CFTR -Badanie AZF -HIV -HBs -WR -HCV -anty HBs -anty Hbc-total.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Worek:) To synek rośnie jak na drożdżach,dobrze ze jest szczęśliwy i zdrowy,to najważniejsze,tylko ta alergia... ale z czasem minie... to nie długo staracie sie o rodzeństwo dla synka,super wiadomość,widać ze jesteś bardzo szczęśliwy i dzidzia wywaliła Wasz świat do góry nogami.Zycze dużo zdrówka dla synka,a dla Was dużo szczęścia i radości... Pozdrawiam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIKI3274
Hej. XXMADZIARAXX oraz MOLUŚ dzięki wam za wykaz badań które trzeba zrobić przed in vitro. Dziewczyny mam jeszcze pytanko czy któraś z was niała in vitro w Kriobanku w Białystoku czy tylko w Novum w Warszawie. Buziaki. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki:) Ja Ci nie pomogę,bo ja dopiero do pierwszego in vitro będę podchodzić gdzieś kolo październik-listopad,oczywiście we Warszawie w Novum... a wyniki dopiero będziemy robić w sierpniu,jak zjedziemy na urlop... A jak to wygląda u Ciebie? miałaś już inseminacje lub in vitro? i gdzie zamierzasz sie leczyć? Ale na pewno dziewczyny jak wejdą na forum to Ci odpiszą... Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też Novum owkors :) i musi to być jedno i bliźniaki !! mam ochote na browarka ale nie bardzo moge 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość am29
czesc dziewczyny byłam w sobote w novum mam za dużo niestety pecherzyków jutro musze byc znowu takze postanowiłam zostac juz w warszawie na tydzien. co do noclegu spalismy w jednostce policyjnej kolezanka nam załatwiła i nic nie płaciłam.jutro kolejna wizyta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki3274
Xxmadziaraxx ja jeszcze nie byłam ani na in vitro ani na inseminacji. Poprostu niewiem co wybrać a pozatym troche się boje. Na zabieg pojadę chyba do białystoku bo polecił mi tam mój gin a pozatym mają tam podpisany kontrakt.....Pozdrawiam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, chciałam Was uroczyscie poinformować, że od 5 dni jestem mamą najpiekniejszych na świecie córeczki i synka!!!!!!!! Maleństwa są zdrowe i całkiem spore, choć urodziły się w 36 tygodniu ciąży. Dzisiaj wyszlismy ze szpitala. Powiem Wam, że naprawdę warto walczyc i wierzyc w cuda. Myślę o tym za każdym razem patrząc na ich słodkie buziulki:) Życzę Wam wszystkim takich chwil jakie my przeżyliśmy przez ostatnie dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K-30
Stokrotko,wszystkiego naj dla was wszystkich bardzo się cieszę ze wszystko w porządku i ze juz jesteś po porodzie,zyczę dużo zdrówka i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Penelopa 428
Cześć dziewczyny!!! Gratulacje dla Stokrotki, cudowne są historie z happy endem. Niech dzieciaki zdrowo rosną. Miki!!! Ja już pisałam o in vitro w Białymstoku, odradzam. Nie byłam co prawda w Kriobanku , ale wiem że jest tam drogo i nie maja co się równać z Novum. Jakbym miała się zdecydować na ten zabieg to tylko w Warszawie w Novum. Dziewczyny chwalą jeszcze nowo otwarta klinikę w Białymstoku Bocian, zdecydowanie odradzam AM i doktorków stamtąd. Z tego co mi wiadomo to w Białymstoku tak się nie przykładają do in vitro i nie zlecają tylu badań co w Novum. Pieniądze za zabieg w Białymstoku nie dużo niższe niż w Novum a nie oto chodzi w tym wszystkim. Wszystkie elementy muszą zagrać, więc jakość i warunki w jakich się odbywa procedura są dość istotne. Ja po pierwszej nieudanej próbie w Białymstoku odpuściłam sobie to miejsce, szkoda czasu i energii. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia_11
Stokrotko Moje Ogromne Gratulacje i Dużo Zdrówka dla Dzieciaczków i Ciebie!!! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki:) am29:) Jak tam po wizycie? Fajnie ze za nocleg nic nie płaciłaś. Miki:) Lekarz wybierze co dobre będzie dla Was,czy inseminacja czy in vitro, idź najpierw do lekarza a potem wyniki. Stokrotko:) Ogromne Gratulacje🌻 Duzo zdrówka dla dzidziusiów i dla Ciebie🌻❤️ To masz parkę,fajnie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Worek
Stokrotka gratulacje!!! Z mojego doświadczenia pierwsze 2-3 miesiące są najgorsze. Pamiętaj staraj się każdą wolną chwile poświęcać na sen. Przy jednym jest sporo roboty a przy dwójce pewnie 3 razy tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stooooooooooooooooo Gratuluje !!! a może podeślesz jakieś fotki ?? super by było ! molu77@buziaczek.pl z góry wielkie dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lopez, owszem \"zaciążyłam\" jak piszesz ale nie \"olałam towarzystwa\"... zbyt szybko oceniasz ludzi... teraz gdy nie pracuję mam bardzo ograniczony dostęp do netu.... PS jestem pzrekonana, że piszesz na forum a to że nie masz odwagi pod stałym nickiem napisać że olałam towarzystwo to kiepskie..... sorry, ale trzeba mieć odwagę, zeby kogoś opieprzyć - odwagę być sobą a nie anonimowym lopezem.... cześć dziewczyny, miałam dużo do nadrobienia w czytaniu:) cały czas Wam kibicuję i mocno trzymam kciuki! Penelope, mnie udało się zajść w ciążę po 8 punkcji. udał się dopiero 7 transfer i to był nasz 11 zarodek.... staraliśmy się z mężem 3 lata w tym 2,5 roku w novum. Nie trać wiary że się uda, jeśli czujesz że potrzebujesz odpoczynku - zrób przerwę i baw się dobrze ale nie poddawaj się!!! trzymam mocno za Ciebie kciuki. Stokrotko, SERDECZNE GRATULACJE!!! :) cieszę sie że jesteście zdrowimiałam kłopot z dostępem do internetu, dlatego Ci nie odpisałam. zaraz wyślę na e-mail mój nr telefonu - teraz trudniej pewnie będzie Ci logować się do netu, ale może miałabyś ochotę ze mną porozmawiać. Mam cały czas przed oczami \"Waszą biedronkę\" w dniu oczekiwania na wynik:) jeszcze raz serdeczne graytulacje!!! :) :) Moluś, trzymam mocno kciuki za Wasze bliźniaki!!! :) K-30, chciałabyś chłopca i dziewczynkę czy dwie dziewuszki lub dówch chłopców?:) przed Tobą fajny czas:) misia, trzymam ogromnie mocno kciuki za powodzenie tej próby!!!!! ja po żadnym trasferze nie plamiłam. odpoczywaj, nie sprzątaj:) i myśl że sie udało!!! (wiem, że to brzmi głupio, ale.... ktoś mi doradził, żebym napisała do siebie list, że pozawalam sobie być w ciąży... wiem jak idiotycznie to brzmi:) ale ja napisałam taki list przy tej szczęśliwej próbie.... nie masz nic do starcenia a listu nie musisz nikomu pokazywać:) am29, jak przeziębienie? mam nadzieję że transfer się odbędzie. u mnie kończy się 9 tydzień ciąży:) za tydzień mam wizytę w N. 24 czerwca widzieliśmy serduszko:) dzieciaczek miał wtedy 11 mm. czuję sie w miarę ok, ale męczą mnie mdłości (nie wymiotuję ale cały czas jest mi niedobrze). od kilku dni jest lepiej:) kochane, nie dam rady często sie odzywac na forum bo w domu mam ograniczony dostęp do netu, ale cały czas bardzo mocno Wam kibicuję i naprawdę wierzę, że każda z nas może być mamą! czasem trzeba więcej czasu, ale uważam że warto!! pozdrowienia dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penelopa 428
Wiosno bardzo dziękuje za ciepłe słowa. Wierz mi , ze wiele one dla mnie znaczą bo sama wiesz jak to jest borykać się z tym problemem. Trzymam mocno za Ciebie kciuki. Ps. Wiosno naprawdę wiele zniosłaś 8 punkcji, ja miałam dwie i się rozczuliłam nad sobą. Naprawdę podziwiam Cię , zwyciężają Ci najbardziej wytrwali. Dziewczyny oczekujące na wynik testu ciążowego trzymam mocno za Was kciuki, wiem że to najgorszy okres z całego in vitro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość am29
czesc dziewczyny na piatek jest planowana punkcja do transferu nie wiedomo czy dojdzie od soboty jestem co dziennie w novum musialam zamieszkac na tydzien w warszawie ja nie wiem jak mozna pogodzic wizyty z praca i dojazdami{250 km} jutro sie wszystko rozstrzygnie jest dozo pecherzykow najwiekszy mial dzis 19mm wiec juz czas mam tylko nadzieje ze dojdie jednak do transferu trzymajcie kciuki nie bede miec juz pewnie dostepu do netu wiec sie pewnie odezwie dopiero po wszystkim jak wroce do domu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Penelopa 428
Am 29!!! Trzymam kciuki żeby doszło do transferu, ja tez miałam dużo pęcherzyków ale dr. Lewandowski jednak zdecydował o transferze. Obawiał się zespołu hiperstymulacji ale jakoś udało się i nie wystąpił. Przez 2 tygodnie po transferze musiałam być na diecie lekko strawnej, wszystko musiałam jeść gotowane, zero surowych owoców i warzyw.Też miałam dużo drobnych pęcherzyków ale przed sama punkcją jeszcze podrosły. Także bądź dobrej myśli. Nie bój się punkcji zespół pracujący na bloku jest w pełni profesjonalny dają poczucie bezpieczeństwa. Będziesz pod dobra opieką. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZWONILI Z KLINKI !! SA DWIE KOMORECZKI !! DZIS JE ZAPŁODNIĄ !! JUTRO MAM DZWONIC JAK POSZŁO... ale sie ciesze :):):):):):):) jak długo trzeba czekac od zapłodnienia komoreczek do transferu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penelopa 428
Hej Moluś !!! Wspaniale że czekają na Ciebie 2 komóreczki. Od zapłodnienia czeka się 2-3 ( góra) dni na transfer aż się ładnie podzielą. Standardem są 2 dni. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o cholercia !!! :) czyli w sobote już moge jechac ?? :) a miłam malowac przedpokoj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki3274
Moluś to bardzo fajnie że są dwie komóreczki Stokrotko gratuluje maleństw ja też już bym chciała mom dość czekania na wyniki a i powiedz mi gdzie miałaś zabieg pewnie w NOVUM.....Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :( komóreczki pięknie się zapłodniły...ale dostałam okres :( masakra !!! 😭 powiedzieli ze je zamroza. ALe czy z mrożonych sie uda ? kurna juz sama nie wiem co myślec. Mam doła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Penelopa 428
Moluś!!! To świetnie ze trafiły Wam się tak piękne komóreczki , które się pięknie zapłodniły i podzieliły. szkoda ze dostałaś okres, szanse przy mrozakach są troszkę mniejsze. Ale wielokrotnie jest tak że transfer z świeżych zarodków się nie udaje a drugie podejście z mrozaczków jest udane. Jak patrzyłam na te tablice w Novum przy bloku operacyjnym to zdecydowana większość ciąż jest z mrozaczków. Więc bądź dobrej myśli, pamiętaj że pozytywne myślenie bardzo zwiększa szanse na zajście w ciąże. Pozdrawiam i trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no musze troche ochłonac i zaraz bede myslec pozytywnie... ale wiecie jak to jest...człowiek szczesliwy a tu masz babo placek ! ale wiedocznie tak musiło byc...pewnie jest w tym wszystkim jakis pozytywny ukryty cel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×