Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Gość Cyndi
Kolejarz my mieliśmy bardzo podobny przypadek do Waszego. Ale po dr Czerkwińskim i nieudanych transferach zdecydowaliśmy się na zmiane na na dr Wojewódzkiego. Tez nie miałam badanej drożności ba! nawet nikt mi tego nie zaproponował (ale do invitro podobno to nie jest potrzebne). Raz nie dopuścili mnie też do transferu bo endo miałam za cienkie. Nasza "walka " o dzieciątko w Novum trwała prawie dwa lata. Teraz jestem w 20 tc. i faktycznie nie zawsze przez te 20 tygodni było kolorowo jeśli chodzi o badania i wyniki ale jak to mi kiedyś napisał Worek (serdecznie Cie pozdrawiam) , że cieszyc się całkowicie możemy jak maleństwo mamy na rękach. Mimo wszystko wierzymy , że wszystko będzie dobrze. A Wam Kolejarz, życze z całego serca powodzenia. Pozdrowienia dla wszystkich. (Mad Ty jeszcze tu zaglądasz? A Wiosna? Jeśli tak to napiszcie pare słów co u Was. Am a Ty jak sobie radzisz?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki:) Co tam u Was? Jak starania? Odezwijcie się brzuchatki,mamusie i staraczki:) Wy mówicie o cienkim endometrium a ja mam za grube,wiec co mam z tym zrobić? Pozdrawiam Was wszystkie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej do in vitro niepotrzebne jest badanie drożności jajowodów ale grubość endo odgrywa ważną role.... ja na szczęście bdb wspominam N. leczyłam się dr Szulca. minimonia ale tekst !!! szok !! ludzie to chyba czasem nie myślą pisząc takie rzeczy :-o co u mnie ? dziś koniec 33 tc !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzii
hej a ja jestem tu nowa dziewczynki powiedzcie mi która z was miała inv robione przez Dworniaka bo ja mam miec i nie wiem czy dobre ma opinie pozd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie prowadzi dr dworniak to czy jest dobry to najczęściej bardzo subiektywna opinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Penelopa 428
Hej dziewczyny mam w końcu wynik badania histopatologicznego pobranego endometrium, rozpoznanie po łacinie cyt. : Fragmenta parva endocervicis, Endometrium in stadio proliferationionis, Fragmenta partim epithelisata cum aspecto paraepidermoidali. Nie mam zielonego pojęcia co to oznacza ale przy odbiorze wyniku powiedzieli ze wszystko jest w porządku. We wtorek jetem umówiona na wizytę w Novum ciekawe co tam powiedzą na te wyniki. Mam nadzieję ze w końcu pozwolą mi spokojnie podejść do moich mroczków, które czekają na mnie już 1,5 roku. Czasem to już wymiękam tym ciągłym poszukiwaniem przyczyny i robieniem dziwnych badań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mena 27
Cześć Penelopa to chyba dobrze, ale napisz co ci powiedzą w novum. Ja też będę robić histeroskopie, sama zasugerowałam lekarzowi i powiedział, że zawsze to jakaś dodatkowa wiedza. Za mną czwarta znowu nieudana próba. Zostały mi 3 zarodki z 11. Po zabiegu podejdę jeszcze raz i coś czuję że czeka mnie kolejna stymulacja a sił coraz mniej:( jasmina Z tego co wiem dr Lewicka jest tam nowa. Jest bardzo miła i sympatyczna.Byłam u niej kilka razy przed transferem i raz asystowała przy moim transferze. Na mnie zrobiła bardzo dobre wrażenie ale nic poza tym ci nie powiem. evelin Nie zniechęcaj się. Moje zdanie jest takie, że gdzie sie nie obejrzeć to wszyscy wszędzie robią na nas kasę. Może i novum to podobna fabryka ale jedna z lepszych jakie sa w Polsce i nie można zaprzeczać że maja wyniki. Ja tez zostawiłam tam już mały samochód ale nie traktuję tego jak naciagania. Wszędzie trzeba płacić, taka jest prawda. Pójdź na wizytę i sama oceń. Jeśli nie ma się zaufania do lekarzy to fakt bez sensu. Z drugiej strony Worek ma rację trzeba czasem podpytac innych. To tylko ludzie i każdy ma prawo zwyczajnie sie pomylić lub cos przeoczyć. Minimonia, Cyndi Z całego serca życzę wam powitania na świecie zdrowym i cudnych maluchów. Trzymam kciuki za wasze bable Am Co u ciebie, wcale sie nie odzywasz? Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwwa
czy ktoras z dziewczyn moze polecic mi jakas poradnie w warszawie zajmujaca sie zespołem policystycznych jajników ?? Bo nie wiem gdzie mam sie wybrac z ta choroba a w warszawie jestem od kilku miesiecy . POMOCY PROSZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penelopa:) A Ty jakie masz endometrium,za małe czy za duże? Bo ja mam za duże i nie wiem co mam z tym zrobić,już się tyle naczytałam w necie,ze już mam dość i głowa boli i bardzo się tym martwię.Odezwij się jak już będziesz po wizycie.Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasmina84
No tak właśnie myślałam że jest nowa i w tym pokladam nadzieje, bo zalezy jej jeszcze na pacjencie i nie przesiąkła chęcia wyciągania pieniedzy. Wrazenie mialam pozytywne, miła, wysłuchala, odpowiedziala na wszystkie pytania, no rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Penelopa 428
Dziewczyni dzięki za wsparcie, napewno się odezwę po wizycie w Novum. Pozdrawiam wszystkie i życze duzo bocianów na wiosnę. Może do mnie w końcu dolecą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxmadziaraxx - też mam kłopoty z rozrastającym sie endo. jestem po 3 histeroskopiach usuwających polipowate rozrosty (to niby nie były polipy tylko po pofałdowane fragmenty endometrium), 2 miesiace leczenia Primolutem tez nie dały zadowalajacego rezultatu. Niby badania histero nie były w normie... ale endo nadal rozrasta sie do 16-18 mm w II fazie. w tej chwili jestem 7 dzien po transferze i czekam... Lekarz miał watpliwosci, czy w ogole podawać embrionki na taką śluzowke- 16mm, ale zdecydowalam,żeby podał. Mam jeszcze 4 mrozaczki. Mam nadzieje, że to dobra decyzja. Lekarz stwierdził, że być może troche taka moja uroda z tym endo, bo nijak nie mogę go przydusić. Nawet w czasie brania Primolutu, który jest silnym lekiem zduszajacym endo- miłam 11 mm. ZA małe niedobrze, za duze też źle. Dr Lewandowski ostatnio miał ciaze przy 18 mm. Moze w Twoim przypadku coś da przeleczenie farmakologiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała poprawka do mojej wypowiedzi - BADANIA HISTERO POBRANEGO ENDOMETRIUM MIAŁAM W NORMIE, bez zmian patologicznych (palec omsknął mi sie i wyszła bzdura).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikita9919 Dziękuje kochana za wiadomość:) Jak będę w klinice to się dowiem wszystkiego,może mój gin się pomylił w obliczeniach,rożnie to bywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Penelopa 428
Hej dziewczyny jestem po wizycie w Novum dr. Starosławska powiedziała że wszystko jest w jak najlepszym porządku, ze dokładnie jest opisana ta histeroskopia. Sama już nic z tego nie rozumiem wszystko w porządku tylko ciąży brak od 7 lat. Ja chyba oszaleję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxmadziaraxx dobra wiadomość !!! Przy tej kiepskiej śluzówce udało mi się!!!! Wczoraj robilam bete - 90!. Jeszcze nie mam odwagi sie cieszyć, bo różnie może być - tfu, tfu, ale jednak zaczepił sie maluszek na tej niekomfortowej słuzowce - 16 mm! Może to bedzie dla Ciebie pocieszajace. Trzymam mocno zaciśniete paluszki za Twoje endo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikitko:) Juz po cichutku GRATULUJE Tobie kochana❤️ Najważniejsze żeby było wszystko ok. Wiec Tobie się udało na dużej śluzówce i się ciesze razem z Toba👄 A co do mojego endom. to ja się pomyliłam,wiesz jak lekarze piszą,jak kura pazura;) Wiec się gina zapytałam i powiedział ze wszystko ok i endom. mam 10,6mm a nie jak ja widziałam 18,6mm. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki Znów lipa z podejściem w maju do Ins. znów bakterie,chociaż coraz lepiej,bo tylko jedna bakteria została do wywalenia,ale na razie daje sobie odpocząć od tego wszystkiego,i tak już za długo zajęło mi leczenie tych wstrętnych bakteri(bo już od tamtego roku) a tu mrozaczki czekają. Za tydzień lecę do męża,na 2miesiace. A co tam u Was? Pozdrawiam Was wszystkie,staraczki🌻 brzuchatki🌻 mamuśki i dzieciaczki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxmadziaraxx Niestety moja radość była przedwczesna. Beta była piękna, ale po kilku dniach spadła i lipa ;-(. W poniedziałek wizyta w N. i walczymy dalej, choć sił coraz mniej... Jeszcze są 4 mrozaczki, ale wcześniej trzeba znowu zrobic porządek z tym rozrastającym sie endo. A tak sie cieszyłam, pocichutku w glębi serca;-(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikitko kochana🌻 Jestem z Toba myslami i przytulam Cie mocno👄 tak mi przykro:( myslalam razem z Toba ze bedzie wszystko dobrze a tu taka przykrosc:( Badz dobrej mysli i sie nie poddawaj kochana,zobaczysz uda nam sie:) Wiem,pewnie pomyslisz co ja moge o tym wiedziec,no wlasnie nic,bo nie przeszlam tego,ale rozumiem Cie w jakis sposob,bo w koncu staramy sie o dzidzie i zawsze pod gorke,jakby nie moglo byc juz inaczej i lepiej.... ale moze tak ma byc i tez przyjdzie nasza kolej,na nasze upragnione i wyczekiwane tak dlugo dzidzie... Mi tez jest smutno,bo tak dlugo sie staram i nic:( Masz moze gg.? jezeli bys miala ochote mozemy porozmawiac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki:) Składam Wam życzenia Wielkanocne🌻 **Najserdeczniejsze życzenia zdrowych, radosnych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy, smacznego jajka, mokrego dyngusa, a także odpoczynku w rodzinnym gronie. Niech każdy z nas wykorzysta ten czas jak najlepiej** Pozdrawiam Was wszystkie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki:) Co tam u Was? Jak tam po świętach? Nic się nie odzywacie,piszcie coś... A ja jestem u męża,jeszcze 4tyg.i do PL. walczyć dalej... a teraz odpoczywam.Dziś się troszkę opalałam,super pogoda:) Pozdrawiam Was wszystkie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasmina84
Witam, ja dzis jestem po kolejnej wizycie w NOVUM, zaczynam stymulacje jajnikow, CLO a potem Pregnyl na pękniecie pęcherzyka. Ech..... mam nadzieje, że się uda....Pozdrawiam wszystkie mamusie i starające się o małego bobaska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej... nie wiem czy mnie ktoś tu pamięta... trzymam za Was kciuki czas cały... trzeba wierzyć ,ze predzej czy później sie uda... ja wierzyłam...i za 10 dni rodze !!:) buziczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Worek
Moluś - pięknie!! Niezapomniane chwile przed Tobą. Życzę Ci zdrowego maluszka i szybkiego porodu. Daj znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasmina84
Hej dziewczyny, jestem obecnie na CLO, w 10 dniu cyklu robilam USG i pęcherzyk mial 9mm a endometrium 4,3 mm :( MIałam przyjąć pregnyl, ale nie wiem co to teraz będzie, czy CLO nie zadziałało? jak to bylo u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikrahza
hej przyszle mamy, przypomina mi sie moja kampania jak czytam ten watek (ja robilam w Invi-Medzie w wawie, udalo sie :) ), trzymam za was kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka z kielc
A ja składam kondolencje pani dr T z powodu straty męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka z kielc
A ja składam kondolencje pani dr T z powodu straty męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×