Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Dziewczyny co mam robić... jestem załamana.. chyba się przeziębiłam... mam objawy jak przy grypie i najgorsze że temperaturę... rani miałam 38,2 teraz 37,4. Co robić mogę brać jakieś leki na jej obniżenie. Test mam zrobic w niedzielę więc to jeszcze trochę, a co do tego czasu? Buziaki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosik moim zdnieniem leki nie są wskazane ! najlepiej idz do lekrza i zasięgnij fachowej porady.... Cyndi byłam w N jakieś 2x - wizyta ciążowa kosztuje najpierw 180 a potem 200 zł - zależy ile dni po transferze się jest. Do tego będą pewnie kazali zrobic progesteron , który kosztuje 48 zł + droga to niezła kasa się z tego robi. A wizyty ciążowe z bliźniakami są jeszcze droższe !!! mi mój dr SZulc powiedział bym znalazła u siebie dobrego lekarza i tyle. Tak też zrobiłam . :) Am tak Ci zazdrosze tych bliźniaków, szkoda, że moj Aniołek nie dał rady...Ale ciesze się, że drugi daje i jest zdrowy i silny :) znalazłam w cenniku Novum Konsultacja ciążowa 200 Konsultacja ciążowa z USG 3D 250 Konsultacja ciążowa z USG 3D - ciąża mnoga 300 USG ciąży 200 USG ciąży mnogiej 250 ceny zwalają z nóg prawda ? pozdrawiam ! i trzymam kciuki za Was wszystkie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna nadziei
dziewczyny, proszę podpowiedzcie mi trochę, w niedzielę 15.11 miałam kriotransfer 2 zarodków, betę mam zrobić dopiero 27.11. i tak się denerwuję, bo nic a nic nie czuję, jedyne co to taki ból (lekki) podobny do tego około owulacyjnego, wydaje mi się to dziwne. Kilka m-cy temu kiedy miałam transfer, udany ale ciąża zakończyła się w 12 tyg., zaczęły mnie boleć piersi... i byłam pełna nadziei... a teraz nic... poza tym drobnym kłuciem... nie wiem czy jeszcze mogę wierzyć, że sie uda... ;( za Was wszystkie trzymam kciuki... Podczytuje Was regularnie ale jakoś nie piszę.. to tak jakbym powielała swoją historię..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia_11
Pełna nadziei Możesz wierzyć, a nawet powinnaś. Ja gdy byłam po krio też miałam takie kłucie, a piersi dopiero zaczęły boleć później - i to dużo później. Moja ciąża niestety zakończyła się w 18 tyg:( ale to inna historia... Dbaj o siebie. Pozdrawiam Gosik0011 Nie możesz brać żadnych leków, bo jeżeli okaże się że jesteś w ciąży to możesz zaszkodzić maleństwu. Jak ja miałam grypę we wrześniu, kiedy byłam w 13 tyg. lekarz internista nic, ale to nic nie chciał mi przepisać i powiedział - przede wszystkim nie szkodzić. Jedyne co możesz wziąć to Rutinoscorbin 1 tabl. dziennie lub wit. C i Apap (do 4 tabl. dziennie przy gorączce powyżej 38). Żadnych innych leków, a najlepiej to leżeć w łóżku wypocić się i pić sok z malin z lipą i wit. C. Mnie to podniosło na nogi po 3 dniach, a było bardzo źle . Życzę zdrowia i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia mi lekarz powiedział, że mogę brać apap lub panadol, leżeć i dużo pić. Troche mi przechodzi, ale dziś zaczęłam się strasznie pocić... to podobno dobrze :) jutro robię test... choć nadzieja żadna :( Pozdrawiam Was dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyndi
Gosik mocno trzymam kciuki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mena 27
Gosik jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna nadziei
misia_11, dziękuję Ci za odpowiedź. ja nadal nie mam żadnych objawów poza tym kłuciem w okolicach jajnika. głupia jestem bo nie wytrzymałam i 6 dnia po transferze zrobiłam test, taki sikany, wyszedł negatywny... więc albo zrobiłam go za wcześnie albo rzeczywiście tym razem się nie uda ;( pozdrawiam Was wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mena 27
do pełna nadziei, a gdzie miałaś robiony transfer?Tak pytam bo ja miałam zabieg 13.11 i mi kazano wykonać test 14 lub 15 dnia po, czyli 27.11. Z tego co piszesz ty masz robić badanie 12 dnia. Czy to nie za wcześnie? A jeśli chodzi o objawy to ja nie mam zupełnie żadnych, poza lekkim kłuciem w dole tak jak ty nic nie odczuwam. Zawsze przed miesiączką jakiś tydzień wcześniej bolały mnie piersi a teraz nic. Wczoraj po kąpieli zauważyłam znikomy ślad krwi i wpadłam w panikę ale później już nic nie zaobserwowałam.Test miałam zrobić dzisiaj ale spanikowałam.Chyba jeszcze chwilkę zaczekam.Dzisiaj mnie strach obleciał i jakaś nerwowa sie zrobiłam a tak mi dobrze szło to czekanie . Pozdrowienia dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna nadziei
mena 27, ja miałam transfer robiony w Invimedzie w W-wie. Test z krwi wg mojej pani doktor mam zrobić 27.11 czyli 12 dni po transferze. W poprzednim transferze, bete też robiłam 12 dnia po i wyszła mi 95, nawet pani doktor była zadowolona i nie kazała mi jej robic ponownie bo wysokość jej się podobała. To że ciąza nie utrzymała się i straciłam ją w 12 tyg to inna historia... przy tym cyklu wygląda to tak, że transfer miałam robiony 2 dni po owulacji, czyli jak policzymy od owulacji będzie 14 dni do testu, czyli tak jakby się miała miesiączka pojawić. Czyli wydaje mi się ze jest ok. Co do objawów, to dalej nic nie czuję, nawet te kłucia od wczoraj ustały. Mam stresa gigant że się nie udało... Nawet w pracy nie mogę się skupić a na zwolnieniu byłoby jeszcze gorzej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mena 27
pełna nadziei Patrz co lekarz to inna teoria. Ale wiesz ja pomyślałam tak samo, ze jutro powinnam mieć okres bo transfer miałam 3 dni po owulacji i też minie 14 dni. Brak objawów nie oznacza braku ciąży musisz to sobie powtarzać.Myślę że fakt że byłaś już kiedyś w ciąży też nie ma wielkiego znaczenia i nie jest jakimś wyznacznikiem. Nasze organizmy sa tak skomplikowane że sama wiesz jak zaskakują. Teraz może być zupełnie inaczej. Mi zawsze mama powtarza, że przy każdej ciąży czuła się inaczej.Test zrobiłaś za wcześnie. Zarodek zagnieżdża sie między 6 a 11 dniem także jeszcze może się wiele zmienić. Trzymam kciuki, trzeba wierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... No więc ja test zrobiłam wczoraj no i ... nie jestem w ciąży. Może to i dobrze, bo grypa mnie nie puszcza. Byłam dziś u lekarza, dostałam leki i zwolnienie do piątku. Doradźcie mi... mam próbować jeszcze raz inseminacji? Nie wierzę za bardzo w tę metodę. Pozdrawiam i życze miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna nadziei
mena, w takim razie trzymamy kciuki i mocno wierzymy:) daj koniecznie znać po testowaniu, ja do pt chyba oszaleje.. chociaż intuicja podpowiada mi że się nie udało. Wiem że temat dotyczy Novum a ja z innej kliniki ale dobrze Was się czyta i jesteście mądrzejsze niż ja, dlatego pozwoliłam sobie na napisanie tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mena 27
Zrobiłam dziś test-12 dpt Niestety nie udało się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna nadziei
mena.. tak mi przykro... :( nie wiem co powiedzieć .... ja wczoraj miałam załamanie nerwowe... wyłam cały wieczór... chyba trzeba wyryczeć się i zebrać siły do dalszej walki czego Ci mena z całego serca życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość am29
mena27 tak mi przykro ze nie wyszlo na szczescie jeszcze masz zapasy mrozaczkow wiec musisz byc dobrej mysli ze sie uda ...nadal bede trzymac kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna nadziei
mnie się nie udało, beta 0,1 i narazie muszę przerwać kolejne próby, okazało się, że moje stanowisko pracy zostało zlikwidowane... zostaje bez pracy.. tak więc zawieszam kolejne próby. ale wam życzę powodzenia na każdym kroku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mena 27
cześć, dziękuję dziewczyny za miłe słowa pełna nadziei przykro mi, masz rację trzeba to jakoś przetrwać, ja ryczałam całą środę, chodzę przez cały czas jak struta, wszystko jakoś nie ma sensu, najgorsze jest to, że sama się nakręcam bo już sobie wmówiłam, że skoro najlepsze zarodki się nie przyjęły to dlaczego pozostałe miałyby się przyjąć, sama nie wiem. Czy wiecie po jakim czasie przychodzi miesiączka po nieudanym transferze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyndi
W poniedziłek byłam w N. Zrobiłam prodesteron i bete. Pielęgniarka jak mi przyniosła ksero wyników przed wizyta powiedziała , że stawia na dwójkę. Usg pokazało , że to ciąża pojedyńcza. Dostałam wykaz badań do zrobienia na następną wizytę którą mam miec 14 grudnia (mam też dwa mięśniaki i mam jak najwięcej leżec). Dziewczyny oraz Am i Moluś mam do Was pytanie. Czy te badania zrobiłyście prywatnie? Jeśli tak to około ile to wyszło? Jeśli nie to jak to obeszłyście? Może jesteście mi coś w stanie doradzic co zrobic, żeby uniknąc kosztów? Serdecznie pozdrawiam i Wam wszyskim życzę dużo sił w podejściu do następnej UDANEJ próby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow ! GRATULUJE !!! Wszystko prywatnie! i nie pamiętam ile to wyszło ale na pewno połowe taniej niż w N. Pisz potem jak na wizycie ! U mnie dziś koniec 20 tygodnia :) połowa za mną !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyndi
Też zrobiłam prywatnie. Zapłaciłam za 12 badań (bez bety i progesteronu - to 14.12 przed wizytą ) 257zł.Póżniej sprawdzałam na stronie N ceny z moim cennikiem co dostałam z labolatorium i masz rację Moluś zapłaciłam conajmniej 70% mniej niż w N. A Ty jak się czujesz Moluś? Pracujesz czy masz zwolnienie? I termin na kiedy masz wyznaczony? Pozdrawiam Cię serdecznie. Am a jak u Ciebie? Dziewczyny a co u Was, że taka cisza na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość am29
czesc dziewczyny cyndi gratulacje tez robilam wszystkie badania u siebie bo oni maja takie ceny ze glowa boli u mnie ok 14 tydzien za mna 2 tykodnie temu mialam usg robione z przeziornisci kregoslupa i kosvi nosowej i inne pomiary mowia, ze wszystko jest w porzadku wiec sobie siedze w domku i czekam........:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13-stka
Czy w krotkim protokole bierze sie tabletki antykoncepcyjne? Dostalam recepte na l.antykoncep. a bede na krotkim protokole. Nie wiem zatem czy dr się pomyliła czy antykonc. bierze sie w kazdym protkoloe. HELP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyndi
13-ka tak , ja miałam krótki i brałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Aby Święta Bożego Narodzenia były Bliskością i Spokojem, a Nowy Roku - Dobrym Czasem " Pozdrawiamy Gorąco !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
____________________$$$ _____________________$$$$$ ___________________$$$$$$ _________________$$$$$$$ _______________$$$$$$$$_$$$$$$$$$$ ______________$$$$$$$$$$$$$$$$$$ _____________$$$$$$$$$$$$$$$ ____________$$$$$$$$$$$$$ ___________$$$$$$$$$$$$ __________$$$$$$$$$$ _________$$$$$$$$$ ________$$$$$$$$ _______$$$$$$$ ______$$$$$$ ______$$$$$ ______$$$$ ______$$$$ ______$$$_____$ $______$$___$$ __$$$$$$$$$$$ ___$$$$$$$$$ ____$$$$$$$$$ ___$$$$$$$$$$$$$ __$$$$$$$$$$$$$$$ __$$$$$$$$$$$____$ $_____$$$$ _______$$$ ________$ Małą gwiazdkę przed świętami Przyjmijcie proszę z życzeniami Może spełni się marzenie Białe Boże Narodzenie Lub, gdy przyjdzie Wam ochota Niech to będzie gwiazdka złota Bo, gdy spada taka z nieba Wtedy zawsze marzyc trzeba No, a jeśli tak się zdarzy, Że srebrzysta Wam się marzy Możesz także taką zdobyć I choinkę nią ozdobić Gwiazda, gwiazdce zamrugała I choinka lśni już cała Naszych marzeń jest spełnieniem Bo jest piękna jak marzenie A pomarzyć czasem trzeba Każdy pragnie gwiazdki z nieba') WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU ;*;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam kobietki:) Co tam u Was? Jak się czujecie brzuchatki i staraczki? Chciałam się za pytać czy kupowałyście lek o nazwie Pregnyl 5000 i gdzie go kupowałyście,nie wiecie czy można go dostać przy klinice w aptece i czy wydaja go na recepte czy bez? i czy recepta musi byc z kliniki czy u swojego gina na miejscu tez dostane? Bo w klinice powiedziała mi moja prowadząca ze mam go kupić,ale recepty żadnej na ten lek nie dostałam,wiec nie wiem czy jest na recepte czy nie. Pozdrawiam Was wszystkie w tym Nowym Roku 2010 i żeby nam się spełniły nasze marzenia a brzuchatka życzę szybkiego rozwiązania i zdrówka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicola1982
witaj madziara!!! ja brałam pregnyl i jest on na recepte, twój gin może ci wypisać recepte ale u mnie np. czasami był problem z dostaniem go i wolałam go kupić zawsze w aptece przy novum a cena akutar pregnylu też była tam pamiętam dużo lepsza niż u mnie...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej nicola1982:) Co tam u Ciebie i wogole? A Tobie coś ten lek pomógł? Dziękuje za szybka odp. od Ciebie.Właśnie dziś dzwoniłam do tej apteki przy klinice i maja ten lek.Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×