Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Gość Cyndi
Ciekawa jestem jakie jest Twoje zdanie na temat dr H. Ja niestety po kilku wizytach przeszłam do kogoś innego bo jakoś nie umiałam się z nia dogadac. Nic głośno nie mówiła oprócz zdawkowych informacji , tylko coś pisała w moich aktach. Mnie to wkurzało ponieważ "startując" do całej procedury nieraz nawet nie wiedziałam o co się spytac bo poprostu byłam zielona. Ale to jest moja subiektywna opinia. Może po prostu nie odbierałyśmy na tych samych falach. Powodzenia i miłego owocnego przytulania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja początkowo byłam u doktor S... to dopiero był koszmar... Nie potrafiłam się z nią dogadać. Ale nie nam je oceniać. Doktor H mogę tylko pochwalić. Osobiście telefonuje do mnie w razie potrzeby i nawet jak ma pełen grafik wizyt a bardzo zależy mi na wizycie to mogę na nią liczyć. Dziewczyny jak wasze inseminacje w novum? Pozdrawiam i życzę spokojnej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość am29
cyndi wiem ze sie boisz bo ja tez sie zbieralam ale gore wziela ciekawosc i tak jak pierwszy test wyszedl pozytywnie to ja nie wiezylam bo twierdzilam ze druga kreska jest malo widoczna a maz mowil zeby slepy ja zobaczyl takze rob kochana i pisz jak tam a ktory dzien jestes po....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti-75
dziewczyny czy któraś się leczy u dr.pietrzak ? mam wizyte u niej bo moj dr.jest chory ? a miałam małą nadzieję , w tym miesiącu miałam mieć insem. i znowu tradycyjnie nici z tego tak czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Wam zazdroszczę, że jesteście już na etapie robienia testu... trzymam kciuki za pozytywne wyniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość am29
czesc dziewczyny mena 27 jak tam po transferze byl? mam nadzieje ze wszystko bylo dobrze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mena 27
Cześć dziewczyny. Gosik, bezik witamy. Gosik trzymam kciuki za inseminację:) Am, transfer mam jutro raniutko. Trzymajcie kciuki, bo jakoś się bać zaczynam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mena trzymam mocno jutro kciuki za Ciebie :) jak będziesz po, to może klikniesz parę słów jak sie czujesz.... pozdrawiam, cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja wam polecam z reką na sercu dr Szulca - wspaniały człowiek i na pewno sie z nim dogadacie :) a u mnie juz w przyszłym tyg zaczynam juz 18-ty tydzien ! :D czas leci.... cały czas dziękuje "komuś tam" , że za 1 razem udał mi się ten transfer ! trzymam za Was kciuki bardzo mocno !! pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia_11
Montra bardzo dziękuję Ci za te słowa. Vivien jeżeli mogę spytać, co się konkretnie stało? Jeżeli mogłabyś napisać mi na maila. Ja cały czas szukam odpowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mena 27
Cześć Ja już po transferze. Troszkę się denerwowałam ale teraz jest ok. Troszkę dziwnie się czuje, bo świadomość że mam w sobie nowe życie jest nadal jak dla mnie niewiarygodna. Na myśl że mogłoby się nie udać robi mi się strasznie smutno. Ale zobaczymy co los przyniesie. Dziękuje za kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam dziś usg i okazało się ze tylko jeden pecherzyk pekl wiec nie mam wielkich nadzieji po inseminacji.... choc lekarz mowi ze jest dobrze... pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Misiu, będę często o Tobie myśleć i mocno trzymać kciuki za starania. Gorąco pozdrawiam wszystkie forumowiczki i mocno Wam sekunduję. Pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyndi
Tak , jak to mi napisał Worek to chyba jest ten raz............ Testy wyszły pozytywnie. Dzsiaj zrobiłam betę. W 14 dpt 619. Dzwoniłam do N i badania mam powtórzyc w środę. Czy już się mogę cieszyc czy jeszcze nie? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mena 27
Serdecznie gratuluję Cindy, cieszę sie razem z tobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam:) Gratuluje z całego serca zaciazonym🌻❤️ A u mnie nic nowego,wszystko stanęło w miejscu,bo mam w posiewie bakterie,brałam 1 cykl antybiotyki i nic nie dały wynik znów nie dobry,a w 2 cyklu teraz, brałam pałeczki dowcipnie i byłam wczoraj na wyniku,zobaczymy za tydzień jaki będzie wynik... Tak bardzo chciałam już podejść do zabiegu,ale oczywiście "jak nie urok to sraczka",najpierw trzeba bakterie wyleczyć i z tym się zgadzam.... A Wy tez miałyście problemy z bakteriami w posiewie? i długo to leczyłyście? I mam jeszcze pytanie do Was które chodziły lub chodzą do seksuologa,nie wiecie jaka ta kobietka seksuolog w klinice w Novum jest?,czy jest dobra i czy pomaga? bo musze się wybrać,ale nie wiem gdzie i do kogo... A może wiecie jakieś opinie na temat tej P. seksuolog z Novum,słyszałyście coś o niej? A staraczki co u Was?,jakieś postępy? Pozdrawiam Was wszystkie bez wyjątku🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Worek
Cyndi - dopóki nie trzymasz na rękach wszystko się może zdarzyć. Z drugiej strony ciesz się dziewczyno bo pozytywna energia to jest to co nas trzyma przy życiu. I wyśpij się bo sen jest później towarem deficytowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti-75
u mnie w tym miesiacu lipa , owul.nie potej stronie była tak więc insem. nie było choć pecherzyk -23mm endo-10,8 najlepsze wyniki jak do tej pory tylko szkoda że znowu coś w poprzek , teraz biore orgametril to na wypadek gdyby z pęchyka miał sie zrobić torbiel do których mam skłonnośc . i tak w koło jak nie urok to sraczka to przemarsz wojska :) wiecie chyba zaczynam sie uodparniać na to wszystko doła miałam tylko jeden dzień .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w niedzielę mam zrobic test i odliczam dni... choć nie mam nadziei po tej inseminacji :) Zastanawiam się jak długo jeszcze........... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość am29
cyndi gratulacje wiedzialam ze bedzie dobrze teraz trzeba duzo odpoczywac... mena27 to trzymam caly czas kciuki ja bylam wczoraj na wizycie u siebie teraz wszystko w porzadku blizniaki rosna jaj na drozdzach maja duzo miejsca to wszystko moze juz bedzie ok nmam nadzieje bo mam juz dosyc wrazen i chce juz zaczac sie cieszyc zaczal sie 11 tc.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość am29
cyndi gratulacje wiedzialam ze bedzie dobrze teraz trzeba duzo odpoczywac... mena27 to trzymam caly czas kciuki ja bylam wczoraj na wizycie u siebie teraz wszystko w porzadku blizniaki rosna jaj na drozdzach maja duzo miejsca to wszystko moze juz bedzie ok nmam nadzieje bo mam juz dosyc wrazen i chce juz zaczac sie cieszyc zaczal sie 11 tc.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyndi
Dziękuje Wam! Wczoraj wieczorem odebrałam wyniki bety i w 16dpt wyniosła 1416. Dzisiaj dzwoniłam do N i rozmawiałam z dr W. Wiecie co powiedział? Bliżniaki. Ale oczywiście to stwierdził na "sucho" tylko z wyników badań. Za dziesięc dni mam jechac do N zrobic godzinę przed wizytą betę i progesteron. Z wynikami na usg i wtedy zobaczymy co sie okaże. Na wizyte umówiłam się 30 listopada. Worek tak , wiem że jeszcze długa droga przede mną do spełnienia marzeń i radości. Ale jak sam napisałeś pozytywna energia musi byc! Teraz będzie mi towarzyszył w większości strach. Przed czym? Żeby ciąża sie utrzymała , żeby była ZDROWA! Tyle o mnie. Am ja Tobie tez życzę z całego serca , żeby wszystki negatywne wrażenia juz były poza Wami. Moluś jak Ty się czujesz? Jeżdzisz jeszcze do N? Mena Ty po transferze masz urlop? Jak się czyjesz? Kidy chcesz zrobic test? Gosik a za Ciebie trzymam mocno kciuki , żeby ta insemin acja sie powiodła. Mad co u Ciebie? , czemu cały czas milczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosno - tak dawno się nie odzywałaś - czy ty jeszcze tu zaglądasz? Jesli tak - daj jakis znak co u ciebie, no i najważniejsze - czy wiesz kogo nosisz pod sercem? pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mena 27
Cześć wszystkim xxmadziaraxx ja miałam bakterie w posiewie, raz dostałam jakieś globulki tylko 3 sztuki, ale kolejny posiew znowu wykazał śladowe ilości grzyba i w kolejnym miesiącu znowu ta sama kuracja przez 3 dni. Nie pamiętam nazwy ale to był chyba pimafucin i doraźnie clotrimazolum.I przeszło na szczęście. gosik0011 trzymam kciuki, mnie tez już korci ale chyba zaczekam am29 dzięki za kciuki trzymaj jeszcze , nie puszczaj :)cieszę się, że u ciebie już dobrze, niech maluchy rosną zdrowo cyndi gratuluje bliźniaków, też bym chciała dwójkę, jestem dwa tygodnie na zwolnieniu, test mam robić 27 ale nie wiem czy wytrzymam, może zrobię w poniedziałek, w każdym bądź razie już zakupiłam:) beti będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość am29
mena27 bede trzymac ja pierwszy test zrobilam w 7 dniu i wyszly dwie kreski chociaz jak pamietasz druga slaba ale byla ....daj znac jak tylko sie odważysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×