Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Tak zgodziliśmy się bo będąc w takiej sytuacji też liczylibyśmy na cudzą pomoc, wyrozumiałość :) Ach jutro czeka mnie mycie okien :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez slyszalam ze do trzech iui. A jak nie wychodzi to lepiej organizmu nie meczyc i segnac po inna metode. Michaline czekamy na twoja bete w piatek. Ja robie bete w szpitalu poloznicYm i cEkam 1 godzinke. Zawsze to krocej trwaja te nerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki! nie odzywałam się ale dzielnie wszystko przeczytałam, mama trochę gorzej się poczuła i zabrali Ją do szpitala,więc staram się do niej jeżdzić bo jest bardzo słabiutka trzeba ją przekręcać i oklepywać dosyć często żeby jej się odleżyny nie porobiły, bo jak ostatnio była w szpitalu to nabawiła się dwóch takich że już rok czasu nie można ich wygoić. i jak podają obiad to trzeba ją nakarmić bo jak kiwnie głową że nie jest głodna to zabierają tałerz i jakby nikt nie zajrzał z rodziny to i cały dzień by jedzenia nie podali. za koleżanki które czekają na inseminację trzymam mocno kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julcia, Michaline - Ja też mogę się do Was podłączyć z tymi kciukami?? Siedzę jak na szpilkach bo w poniedziałek mam zrobić tzw. sikańca i się strasznie boję !!! Nie chcę się nakręcać, ale jakoś tak bezwiednie ciągle szukam objawów (ból piersi czy jajników) i jednak mam nadzieję ! To jest jakieś szaleństwo! Agniren - Bądź dobrej myśli! Ja też poroniłam i lekarz mi wtedy mówił, że jak od razu jest następna ciąża to organizm jest już "nastawiony na TRYB ciążowy i się udaje" ;) Igrek - Życzę Ci jak najszybszego dotarcia na szczyt listy oczekujących :) :) :) !!! Pozdrowienia dla Was wszystkich Kobitki!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MICHALINE - no wcale Ci się nie dziwię, ale musisz być przecież dobrej myśli, że wszystko będzie ok.;D I nie nakręcaj się ! Na pewno jest dobrze.;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kordianka - no ja też bym się na pewno zgodziła.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rene74 - myślałam o Tobie i miałam już pisać, że się nic nie odzywasz ! Przykro mi z powodu Twojej mamy.:/Jestem z Tobą.;-)Trzeba mieć nadzieję,że będzie lepiej.Pomodlę się za Was obie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nucia83 - trzymam kciuki za pozytywa.;D Rene też testuje w poniedziałek.;-)Miejmy nadzieję,że Wam obu dopisze szczęście.;P No ja też mam nadzieję,że ta lista będzie się do góry jak najszybciej przesuwać... Dziewczyny-a mam do Was takie pytanie: jak zapładniają komórkę i jakby się nie udało i ten zarodek by się nie nadawał, no to się nic nie płaci tak ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola1703
Cześć, jestem nowa na forum i chciałabym się Was zapytać o opinię na temat kliniki nOvum ponieważ do tej pory chodziliśmy z mężem do kliniki w warszawie-Invicta. mieliśmy już 3 IUI i nic. lekarz powiedział nam, że jak trzecia się nie uda to lepiej zrobić in vitro. Chciałabym poznać opinie na temat kliniki nOvum ponieważ chciałabym się zapisać tam na wizytę i zobaczyć co oni powiedzą. Ze mną wszystko jest ok, z moim mężem tez oprócz tego, że jest słaba ruchliwość plemników i ilość ich jest ok 5-6 milionów. Proszę doradźcie mi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola1703 - witaj ! Novum to jest moja 2 Klinika i na razie jestem zadowolona, bo wszystko jest załatwiane szybko-badania, diagnoza i leczenie.;D jednak ciężko mi się coś więcej wypowiedzieć, bo dopiero od stycznia jeżdżę i ciąży jeszcze nie ma.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola1703 -Witam cię ! Novum jest jedną z najlepszych klinik w Polsce . A jeżeli chodzi o leczenie , to ja jestem zadowolona . Czasami jednej dziewczyny wystarcza tylko jedna inseminacja , żeby zajść w ciąże .Ale są takie przypadki kiedy leczenie jest dłógotrwałe . Ale najważniejsze nie tracić wiary . Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek -zuzia Umnie najtaniej prywatnie USG piersi 70zł bardzo bardzo drogo .Ale podobno ta kobietka dobrze robi USG. Mam w piątek zrobić kilka badań , ale posie zrobie pózniej , bo dziś mam 23dc . A moja dr powiedziała żeby posiew zrobiłam w tym tygodniu lub po @ kilka dni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek-ja kochanie nic nie wiem na temat tego czy trzeba płacić za tą komórkę jeśli nie uda się jej zapłodnić nasieniem twojego M., ale na zdrowy rozum to oni nie będa mieli w takim razie czym ćię zapłodnić więc nie dojdzie do całej procedury no to i nie ma za cz płacić, ale mniejmy nadzieję ze do takiej sytuacji nie dojdzie, trzymam kciuki! Ja też się już niecierpliwie do tego swojego testu.Objawów chyba żadnych,oprócz tego że piersi mało nie eksolodują i trochę mrowią,i w ciągu dnia mam takie lekkie napady skurczów brzucha i bólów pleców, nie wiem czy powinnam mieć jakiś specyficzny śluz,bo jest zupełnie sucho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane:-) Rene: mocno trzymam kciuki za mamę. DuZo zdrowia życzę!! Nucia, pewnie, ze możesz sie dołączyć:-)Kciuki zacisniete:-) Karola, witaj. Ja jestem zadowolona z obsługi, lekarza itp w Novum. Największe wrażenie zrobiło na mnie to, ze juz na 1 wizycie był ustalony dla mnie plan zachodzenia w ciążę. Wiesz na co Czekasz:-) Życzę powodzenia i napisz jaka podjęłas decyzje:-) Igrek, pewnie, ze trzeba myśleć pozytywnie ! I tak robię;-) dziękuje, ze jesteś:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monka - Ciesze się żę odezwała się !!! Super że masz aż dwa pęchrzyki ,szansa jest dwukrotnie większa !! Ja już trzymam kciuki za Ciebie i Julcie , a w piątek będę trzymać jeszcze bardziej . Tylko nie stresuj się tak , głowa do góry .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rena - Przykro mi z powodu Twojej mamy . Ja równierz mniałam podobne objawy jak byłam po transferze . Oby to były objawy ciązy , mocno trzymam kciuki za Ciebie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja mniałam 6 inseminacji w Novum , ale do ilu robią to tak naprawde nie wiem . Ja po 6 zdecydowałam się na invitro , bo dlamnie było szkoda czasu i kasy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nucia83 - Mocno trzymam kciuki za tego sikańca , oby pokazały się dwie kreseczki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalina - Dobrze odżywiaj sie odpoczywaj i nie pszemęczaj się . Będę trzymać kciuki za bete .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agniren - Ty robisz w szpitalu bete ? Powiedz mi czy jakieś skierowanie trzeba może ? Trzymam kciuki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, byłam wczoraj na wizycie ale nie dałam rady potem sie dorwac do kompa bo bylismy na meczyku :) U mnie tak jak u MONKI sa 2 pęcherzyki, oba w prawym jajniku, dostałam wczoraj recepte na zastrzyk, o pólnocy go sobie zrobiłam, dzis mam wizyte czy cos tam aby nie pekło, jesli tak to dziś bede miała IUI a jak nie pekna to jutro z rańca... nucia - no pewnie ze możesz dołaczyć, mocno z apiatkowe testowanko kciuki zacisnięte&&& micheline - takie obawy to normalna rzecz, zrób jeszcze ostatnia bete dla świętego spokoju a potem juz na wizycie sie wszystko ładnie potwierdzi zobaczysz🌼 igrek - INF polega na tym ze do zapłodnienia dochodzi w probówce ale plemniki same tej sztuki dokonują, po prostu podaje sie im komórkę i one same sobie radza a ICSI polega nat tym ze to człowiek ręcznie wprowadza plemniczka do komórki:) Musze jakoś dzisiaj przetrwac w pracy bo jestem na maksa niewypsana!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry Lato76, ja robię bete w szpitalu ginekologiczno - położniczym bo mają tam własne laboratorium. Jeżeli masz skierowanie to nic nie płacisz. Ja nie mam i najpierw idę do kasy zapłacić 19zł (zwykle od 7 do 15), jeżeli później, a zdarzyło mi się robić betę o 22, to płacę na izbie przyjęć i dzwonią do laboratorium żeby ktoś przyszedł. Przy wyniku mniej więcej do 1000 czekasz 1 godzinę. Jak betka jest bardzo wysoka to muszą robić ją w rozcieńczeniu i to zajmuje 2 godziny. Nawet jeżeli robisz to o 22 to i tak masz wynik za godzinkę lub dwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry Wszystkim! Agniren - Dzięńki za tak dokładną odpowiedz co do bety , napewno taka inforamacja przydasię gdyby robiła bete . A jak się czujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaa- Czy byłaś może na meczu Polska - Portugalia ? Super że masz 2 pęcherzyki , będę trzymać mocno kciuki żeby wszystko było ok .Napisz jak poszła wizyta dzisiaj ? I za IUI będę trzymać żeby się udała !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaa - Ja równierz troszeczke jestem nie wyspana . Ale ciesze się że dzisiaj czwartek jutro piątek i już pózniej wolne mamy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Igrek ja brałam 1,5 tabletki clo, dr powiedziął, ze jak ma się udac to najczęściej IUI wychodzą do 3 razy. Julcia tez wczoraj późnym wieczorem M zrobił mi zastrzyk, ciesze się, ze mam w Was takie wsparcie. Lato jak wynik z pobrania? Michaline beta na pewno rośnie książkowo, nie stresuj się już teraz to musi być wszystko w porządku. nucia83 oby test był pozytywny !! karola1703 mój M tez ma osłabione parametry miał zaledwie 5mln na 1ml i 1% prawidłowej a itak próbujemy inseminacji jutro juz 4 zobaczymy z jakim skutkiem. Wiecie dr Z zmartwił mnie, powiedział, że trzeba się spieszyć w moim przypadku, dodatkowo ze względu na słabą rezerwę przy dwóch próbach badania FSH raz przekroczyłam wynik 10 co same dobrze wiecie co oznacza i nie ma na co czekać, jak teraz IUI nie uda się to od razu IVF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato76 czuję się dobrze, mam dziwny apetyt, cały czas jestem głodna:) Jeszcze trudno mi uwierzyć, że w brzuszku cały czas rośnie malutka dziewczynka lub chłopczyk. Dzisiaj koleżanka mi powiedziała, że usg w 11-12 tygodniu jest bardzo ważne. Ale w sumie to każde jest dla przyszłej mamy bardzo ważne, najpierw czy jest pęcherzyk, później serduszko, później wszystkie pomiary i w końcu to połowinkowe. Więc właściwie nie można się tak nastawiać. Kruszynka rośnie jest zdrowa i jak ma na coś dobrego chęć to daje znać. I co robić, zjem truskawkę, a za chwilę ogórka konserwowego. Całe szczęście, że na razie nie chce lodów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato - tak byłam na meczu Polska-Portugalia:):) monka - trzymam kciuki za Ciebie z całych sił żeby INF nie było potrzebne&&&

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×