Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Dith mój M też ma słabe nasienie, niestety i to chyba podstawowy problem u nas. Mimo wszystko próbowalismy IUI, jak wiesz teraz była 4 IUI, no i czekamy na rezultat, po 13 dniach mam zrobić test z krwi. Dobrze, że u Ciebie jest wszystko dobrze. Michaline jak ten czas szybko leci juz minął Ci miesiąc :) super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ ten czas Michaline szybko leci - no nie ? Już 6 tydzień.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa - Ja zapomniałam zadzwonić , zawsze w pracy sobie mówie to i to zrobie i zadzwonie do Novum . Mamy teraz dużo pracy szef mój wyjechał za granice i nie będzie jego 2 tygodnie. Więc w poniedziałek zadzwonie i zapytam się o wynik . Już praktycznie wszystkie badania mam zrobione , jeszcze usg piersi i posiew mi jeszcze zostaw do zrobienia . I zobaczymy co dr powie , już bym chciała przystąmpić do krio . I żeby jeszcze udało się to już wogóle było by super .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato76 - ja też bym już chciała przystąpić do transferu, no ale niestety...trzeba się uzbroić w cierpliwość i czekać.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Dith - Ja mniałam robione 6 inseminacji , kilka z nich mi robiła dr Obuchowska . W dr Sowińskiej równierz byłam u niej na wizycie . Ja brałam tylko clo podczas stymulacji do IUI , zawsze mniałam 2 pęcherzyki.Ale jak masz jakieś wątpliwości to zadzwoń do Novum i oni ci powiedzą co i jak dalej . Czasami człowiek mysli że trzeba w tym dniu cyklu byc i td , ale nasze organizmy u kazdej są inne . Jednej może dr powiedzieć żeby przyszła na 2 dc , a innej 3 lub 5 dc . Tak że tym nie przejmój się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek - Tak Kochana trzeba uzbroić się w cierpliwość i czekać , nie zawsze tak jest że wszystko idzie po naszej myśli . Ale zobaczysz że Nasza cierpliwość będzie wynagrodzona , czsami jesteśmy poddane takim próbom . Trzeba wierzyć że wszystko będzie dobrze .Dla Ciebie dla Mnie i inym dziewczynom też zaświeci słoneczko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalina - Jak czas szybko leci , to już 6 tydzień u Ciebie . Nie obejży się jak juz będziesz Mniała końcówke . Będę trzymać kciuki za czwartkową wizyte .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To trzymajcie i za mnie, bo ja też w czwartek mam wizytę ;) Miłego wieczoru dziewczyny 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monka 26- To już jesteśpo IUI . Teraz zostało 2 tygodnie oczekiwania , a pózniej teścik . Napewno Ja i Wszyscy Dziewczyny Będziemy Mocno Trzymać Kciuki za Ciebię .Z Całego Serca Ci Życzę Żeby Udała się . Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karinka 1212 - Za Ciebie Równierz Będziemy Trzymać Kochana .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rene - A co tak cichótko u Ciebie ? Co tam słychać ? W poniedziałek masz testować ? Trzymam z Całego Serca Kciuki , Żeby były dwie kreseczki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry w mroźną niedzielę Michaline to już 6 tydzień? To już będzie w czwartek serduszko? Karina1212 a twój który to będzie tydzień w czwartek? Ja mam wizytę dopiero za 2 tygodnie 19 marca. Na razie zaczął się 9 tydzień. To usg w 11 -12 tygodniu to podobno bardzo ważne jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monka - super że 2 pecherzyki pękły i akurat nasienie tez w porządku!!! trzymam kciuki za Ciebie z całych sił! lato - w poniedziałek zadzwon koniecznie po wynik! igrek - jak nie ma owulacji to cykle moga wlec sie w nieskonczoność, powinnas lutke przez kilka dni pobrac i @ by sie zjawił bo laparo moze troszke @ opóźnic ale Ty juz sporo czekasz 🌼 Ja sie dziewczyny bede pewnie mniej udzielac, musze sobie wszystko przemyslec i odpoczac od tematu, troche doła załapałam. Na dodatek teściowa mnie uraczyła opowiesciami komu w rodzinie urodziło sie dziecko:O No nic co nas nie zbaije to nas wzmocni! Buziaki👄 i sciskam kciuki za testujace niebawem&&&

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochane. Tak, w czwartek chyba już powinno bic ❤️, No nie? Nie wiem Julciaa, nie przejmuj sie tym, co mówią inni i opowiadają o innych dzieciach. Rozumiem Cię, bo ja w pracy tez non stop wysluchuje o dzieciach znajomych, o tym, jaki wózek czy fotelik wybrać i zawsze próbowałam sie z tego wyłączyć ale sie nie dało. Rozumiem, ze potrzebujesz trcohe spokoju od tematu ale pamiętaj, ze jesteśmy tu po to, zeby sie wspierać. Poza tym masz przecież jasno określony plan, do którego teraz trzeba konsekwentnie dążyć Słoneczko:-) Życzę Ci dużo cierpliwości i spokoju przede wszystkim i pamiętaj, ze my tu czekamy na Ciebie :-) Na dworze pieknie świeci Słońce:-) Moje koty wyleguja sie w promieniach.. Wiosna!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniren W każdy wtorek zaczyna mi się nowy tydzień. I teraz w ten 6-ego lutego będzie równo 10-ty tydzień (miałam późną owulację - 22 dnia cyklu i gdyby nie to, byłabym już w 11 tygodniu:) wszystko się przesunęło). Michaline Życzę łez wzruszenia jak zobaczysz :) Nawet jeśli jeszcze nie będzie widać ❤️ to nie martw się masz jeszcze sporo czasu żeby się pojawiło :) Miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniren - trzymam kciuki za to kolejne Wasze usg.;D I za Wasze dziewczęta też Michaline i karina.;) Miłej niedzieli Wam wszystkim dziwuszki życzę.;D Ja na godzinkę 13.00 do Kościółka, a potem do Parku po obiadku, karmić kaczki i łabędzie.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa - tylko wiesz, ja byłam u gina i powiedział mi,że endo jest takie jak na @, ale...może jutro zadzwonię na konsultację telefoniczna do dr Jakubczyk i się zapytam.;D Co Wy na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline - a czy te Twoje koty to wychodzą na dwór ? To jest miasto, czyli chyba tylko na taras ?? Pytam, bo koleżanka ma w bloku, ale Jej nie jest nauczony, a ma tylko balkon.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Igrek, tak moje koty wychodzą na taras, a mamy duży , bo 75m. Miszelka chodzi tez po tarasach sąsiadów, więc musimy jej pilnować:-) Dzwon do Jakubczyk i zapytaj co robić, jest lekarzem, to pewnie wymyśli coś mądrego:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline - no zadzwonię.;D Chociaż temu gin, do którego chodzę tu u siebie w mieście, jak mam taką potrzebę, no to ufam, bo i dobrze usg robi itd. ( nawet ten Prof. z Lublina tak powiedział o Nim ) i ja zresztą widziałam to endo na monitorze i mam zdjęcia, więc jest taka, że musi się złuszczyć !! A On kiedyś już mi mówił, że nie da się tego określić, kiedy @ przyjdzie. Widzą, że będzie, ale nie wiedzą kiedy.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na przyśpieszenie okresu pomaga wypicie aspiryny i gorąca kąpiel. Ale to tylko jeżeli brakuje dnia lub dwóch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Michaline - nie wiem, czy jest w moim przypadku sens ją wywoływać i znowu brać w sumie no to niepotrzebne leki.:/Tam się w środku nic złego przecież nie dzieje,wszystko jest dobrze.;D Zobacz ,co mi jutro dr powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
micheline - dziękuję Ci Kochanie z calego serca za bardzo cieple słowa 👄 ja odpoczne, i w nowym cyklu wrócą mi chęci do działania obiecuję:) igrek - zadzwon te konsultacje po to są własnie! powpieram jak najbardziej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa - Koniecznie jutro zadzwonie o wynik , powiem że troszeczke mam sracha , oby wszystko było dobrze . Te moje kolejne nie powodzenia czasami mnie dobijają . Ale trzeba myśleć pozytywnie i iść do przodu , bo mamy przed sobą postawiony cel. Julciaaa Ty się nie przejmój się tym co ci powiedziała teściowa , u mnie w pracy też na temat dzieci dużo mówią . Wszyscy mają oprócz mnie , ja wiem że to jest przykre , ale nic nie poradzimy na to . A poza tym przecierz nie jesteś sama , masz plan i tym się kieruj . Ja z moimi teściami wogóle nie rozmawiam na tego typu tematy . Życzę ci dużo dużo cierpliwości , i niepoddawaj się . Wieże że jesteś silną kobietką , Sciskam cię mocno Kochana !!!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek - Powiem że troszeczke za dłógo nie masz tej @ . Ale może po takim zabieg tak powinno być . Ja kiedyś po Histeroskopii operacyjnej ,dostałam @ po 40 dniach od zabiegu . Ale jednego razu brałam na wywoływanie luteine. Tak myśle że najlepiej jak zadzwonisz do dr . Ja jak wczesniej pisałam że mniałam skąpe @. A jak poszłam do dr to po zrobieniu mi usg powiedziała że endo jest duże . I tu bądz mądry i pisz wiersze . Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Testującym jutro dziewczynkom życzę 2 kreseczek lub wysokiej bety.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja równierz Życzę testującym jutro dziewczynom 2 kreseczek , lub wysokiej bety !!!. Dobranoc Wszystkim !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×