Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

monka26 - Wyniku jeszcze nie znam ,ale jak będę wiedzieć to dam znać . Trzymam mocno kciuki za Ciebie !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa - Super że byłaś na meczu ! A jak wrażenie ? Firma w której pracuję , kładla tam gumy i rózne roboty wykończeniowe były robione . Tak że ja tam byłam wsześniej niż było otwarcie stadionu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato - my na otwarciu tez bylismy, ale atmosfera na meczu z kibicami jak wszyscy dopinguja to jest cos ekstra! te 60tys kibiców robi naprawde wrażenie! a to nie był moj pierwszy macz i stadion więc mam tez porównanie:)W kazdym razie polecam kazdemu, emocje niezapomniane;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniren-Ciesze się dobrze i u ciebie wszystko w porządku .A czy będzię chłopczyk czy dziewczynka , to się dowiesz nie dłógo . Najważniejsze żeby było zdrowe . A z tymy zachciankami to moja siostra podobie mniała , raz jadła słodkie , a raż słone albo kwaśne . .Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Julciaa - Ja byłam na meczu we Wrocławiu , i trozeczke znam tą atmosfere ,tylko wynik 0-0 był . A mój M był był jak walczył Kliczko z Adamnkiem .Porażka była , przyjechał z tego meczu załamany , a ja sobie spokojnie domku obejżałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anusiadanusia-dzięki bardzo za namiary na tą dietę przy stwardnieniu rozsianym, przeczytałam i postaramy się wprowadzać ją dla mamy. A wszystkie dziewczątka serdecznie pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczynki :) Podczytuję od czasu do czasu, bo wybraliśmy klinikę Novum. Na razie mąż był 2 x u androloga, bo u nas tkwi problem niestety w małej ilości żołnierzyków. Dziś miałam wizytę u dr. Sowińskiej-Torz. Mimo, iż wielu lekarzy powiedziało nam, że z takim wynikiem to raczej in vitro, to i tak chcemy podejść do inseminacji. Czy któraś z Was miała inseminację u tej dr? Z jakimi wynikami podchodziłyście do inseminacji? Będę wdzięczna za odpowiedzi. Oczywiście trzymam mocno kciuki za wszystkie staraczki i udane brzuchaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj na forum Dith , a możesz napisać w jakiej ilości są te żołnierzyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki dawno do was nie zaglądałam :) Michaline betka rośnie? Agniren a ty jak się czujesz? bardzo cicho coś ostatnio na forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko 5 mln i 1% o prawidłowej budowie ale nie poddamy się! próbujemy inseminacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Dith ! Ja byłam tylko jedenraz u dr Sowińskiej , i byłam z tej wizyty zadowolona .Moim zdaniem pewnie że powinnaś podejść do inseminacji , a może by udało się zawsze jest jakaś szansa . Są dziewczyny które mają podobny problem , uważam że zawsze znajdzie się jakieś rozwiązanie . Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi, mam nadzieje, ze rośnie, ostatnia robiłam w poniedziałek. Zrobię tez jutro. Witaj Dith, życzę powodzenia:-) nie znam tej dr, ja chodzę dr Zamory. Napewno sie uda:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalina - Tak masz racje bardzo cicho się zrobiło ?.Ja w pracy mam teraz dużo roboty , ociepliło się troszeczke i już firma ma rózne zamówienia . Nie wiem jak TY strasznie dzisiaj kiepsko czuła się , niskie ciśnienie albo co ? Napisz co tam u Ciebie ? Jak samopoczucie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za szybkie odp :) Od którego dnia przyjmujecie clo przed inseminacją? Już zgłupiałam. Dr kazała przyjść 3-4 lub 4-5 dzień cyklu. Czekam teraz na @, wizytę już umówiłam, ale jeszcze kilka dni do terminu @ a czuję się jakby miała być lada moment i nie wiem czy nie będę musiała przyśpieszyć wizyty. Obym niczego nie przegapiła. I jeszcze pytanko - czy do inseminacji trzeba być zaszczepionym przeciwko żółtaczce? Dr pytała mnie czy miałam wszystkie 3 dawki, teraz sprawdziłam, że miałam 2 i martwię się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dith ja brałam clo od 3-7 lub od 4-8 dnia. I przed IUI nie miałam szczepienia przeciwko żółtaczce. Przed IVF tez nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki.;D przywitam się tylko, bo w ogóle czasu dziś nie miałam i jutro będzie tak samo !! Ale...wszystko przeczytałam.:-) @ nadal nie mam, brzuch boli, więc czekam.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato, czuje sie dobrze, tez mam mnóstwo pracy, zastępuje koleżankę jeszcze, która jest na macierzyńskim:-) Dith, nie wiem jak ze szczepionka ale ja musiałam przed IUI zrobić badania na przeciwciala.. Ja clo miałam prac od 2 dc przez 5 dni i co 2 dzień zastrzyk Bravelle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi2983 - cicho cicho, bo Igrek do pracy wróciła.:P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dith - Ja mniałam 6 inseminacji , zawsze byłam na wizycie 2 lub 3 dc .Moim zdaniem lepiej jak wczesnie pójdziesz czyli tego 3 dc . I to też zależy jakie masz cykle , ja naprzykład mam co 28 dni . A propo szczepionki to też mi dr pytała się ale nie mniała , ale pózniej zrobiłam. Najlepiej jak zapytasz dr czy wystarczy te 2 dawki , i zobaczysz co ona ci powie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalina -To ciesze się że wszystko u Ciebie w porządku . Mam w pracy dziewczyne która jest w początkowej ciąży strasznie wymiotuje . Szkoda mi tej dziewczyny , zawsze jak wchodzimy do łazienki to taki nieprzyjemny zapach . I niby zapachi mamy rózne i nic to nie pomaga . Ja bym na jej mięjscu poszłam na zwolnienie , ale decyzja należy do niej . Tak to jest jedni przechodzą ciąże łagodnie inne nie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rene - Testowanko masz w poniedziałek ? Jak tam twoja mama ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki Wpadłam tylko na chwile powiedzieć że myślę o was cały czas ale mała mi przychorowała i nie mam już w ogóle na nic czasu. Był dzisiaj lekarz i całe szczęście na razie nic poważnego ale tak bidulka ochrypła że ledwo ją słychać. Jest marudna, smutna i jakaś niespokojna. Noszę ją na rękach non stop i trudno usiąść do komputera. Buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×