Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

halo dziewczynki! No rzeczywiście tempo tu troszkę spowolniało! no ja to prawie u mamy przesiedzę bo bardzo jest słabiutka,a jeszcze trochę spraw do załatwienia miałam. Tak lato76 w poniedziałek mam testowanko, tylko trochę się boję,bo jak wyjdzie że nie to znowu będę wściekła na cały świat! widzę że nowe koleżanki nam dochodzą na forum, super! Witam serdecznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ta optymalna dieta jest bardzo dobra dla organizmu ,ja rozpoczełam przed planowaną ciażą(icsi.udało sie za 1 podejsciem. ) i jestem do dzisiaj (ponad 8lat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość captcha
Witajcie W tamtym tygodniu leżałam w szpitalu ,ponieważ dr stwierdziła że mam zbyt twarde brzusio i krótka szyjkę.Poleżałam sobie cztery dni zrobiono wszystkie badania ,naszczęście z dzieciakami wszystko ok mają się dobrze machają sobie nużkami .Miarowo są prawie równe .Niestety mam zalecenia dużo leżeć wtedy brzusio nie twardnieje . A co do objawów ciążowych ,do tej pory praktycznie nic mi nie dolegało ,a teraz częściej boli mnie brzucho ,kłuje często w jajnikach ,chyba powoli dzieciaki się ruszają . Jutro minie 18 tyg..planowany poród 2 sierpień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość captcha
Witajcie W tamtym tygodniu leżałam w szpitalu ,ponieważ dr stwierdziła że mam zbyt twarde brzusio i krótka szyjkę.Poleżałam sobie cztery dni zrobiono wszystkie badania ,naszczęście z dzieciakami wszystko ok mają się dobrze machają sobie nużkami .Miarowo są prawie równe .Niestety mam zalecenia dużo leżeć wtedy brzusio nie twardnieje . A co do objawów ciążowych ,do tej pory praktycznie nic mi nie dolegało ,a teraz częściej boli mnie brzucho ,kłuje często w jajnikach ,chyba powoli dzieciaki się ruszają . Jutro minie 18 tyg..planowany poród 2 sierpień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Captcha, cieszę się, że z dzieciaczkami wszystko ok :-) i Ty się dobrze czujesz.. leż, odpoczywaj, zbieraj siły na potem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam rano, ale nie dotarło! Znowu coś się wiesza w necie!!! Buuu! :( captcha - Jak miło, że napisałaś! Życzę dużo spokoju i zdrówka do rozwiązania :) Wszystkie trzymamy kciuki!!! Ewuś - Czy Michaline nie miała robić bety w poniedziałek? Coś mi się kojarzy , że we trzy miałyśmy testować w poniedziałek.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff! Zadziałało! :) Boję się poniedziałkowego testowania jak nie wiem co! Z jednej strony niesamowita ekscytacja, a z drugiej obawa, że to jednak pudło... Przez te niecałe 2 tygodnie zdążyłam się już tak nakręcić jak GŁUPEK! Nadzieje OGROMNE!!! Boziu! Spraw by marzenie się spełniło!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki :-) Odebrałam wynik no i betka rośnie całe szczęście :-) Teraz jest 1915 czyli 5 tydzień.. W czwartek USG i w środę mam dla dr zrobić betę i progesteron.. Całuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdeczne GRATULACJE Kochana!!! :) :) :) 🌼 A powiedz, czy miałaś jakieś objawy ciążowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nucia83 wiem to ogromne emocje przed zrobieniem testu,trzeba być dobrej myśli,wiem powiesz że łatwo powiedzieć... ale też nie do końca nakręcać się na pozytyw, bo milej jest się pozytywnie zaskoczyć niż rozczarować,myślę o Was i też z niecierpliwością czekam na dobre wieści bo, to ogromna radość chyba dla każdej z nas...teraz trzymam kciuki za Ciebie i rene74, za poniedziałkowego ,,sikańca,, michaline pięknie rośniecie bardzo się cieszę:),:),:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nucia, miałam tylko ból piersi i brzucha jak na @.. Piersi wciąż bolą, brzuch pobolewa nad ranem ale podobno to normalne. Nic wyjątkowego nie zauważyłam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki jestem:) nie miałam IUI. Po podaniu ovitrelle okazało sie ze pecherzyki zamiast dojrzec i urosnąc to zaczęły malec. dzis na wizycie zupelnie z dr nie widziałysmy sensu robienia IUI. PO przegladzie całej dokumentacji naszej ustalilam z mezem i z P. dr ze na 90% w przyszłym cyklu podejdziemy do INF na cyklu naturalnym bo mam po kokardke juz tego kłucia z którego nic nie wynika... niestety mam słabszy lewy jajowód a zwykle lewy jajnik uwalnia komórkę, w prawym jak cos urosnie to nie chce peknąc i tak w koło macieju... takze myslę ze dojrzelismy oboje z męzem do pójscia na nastepny poziom:) micheline - trzymam za Ciebie kciuki z całych sił&&& I za dziewczyny testujące w wekend lub poniedziałek również🌼 monka - mam nadzieję ze u Ciebie IUI odbyła sie zgodnie z planem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki jestem:) nie miałam IUI. Po podaniu ovitrelle okazało sie ze pecherzyki zamiast dojrzec i urosnąc to zaczęły malec. dzis na wizycie zupelnie z dr nie widziałysmy sensu robienia IUI. PO przegladzie całej dokumentacji naszej ustalilam z mezem i z P. dr ze na 90% w przyszłym cyklu podejdziemy do INF na cyklu naturalnym bo mam po kokardke juz tego kłucia z którego nic nie wynika... niestety mam słabszy lewy jajowód a zwykle lewy jajnik uwalnia komórkę, w prawym jak cos urosnie to nie chce peknąc i tak w koło macieju... takze myslę ze dojrzelismy oboje z męzem do pójscia na nastepny poziom:) micheline - trzymam za Ciebie kciuki z całych sił&&& I za dziewczyny testujące w wekend lub poniedziałek również🌼 monka - mam nadzieję ze u Ciebie IUI odbyła sie zgodnie z planem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Julciaa, szkoda, że pęcherzyki zachowały się nieładnie. Gratuluje za to podjęcia decyzji, bo dopóki jest plan to jest super. Napewno wszystko będzie dobrze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
micheline - dzięki Kochana, przyjełam ta wolę mich pęcherzyków z dużym spokojem i pokora, widocznie tak mialo byc. Gratuluję Ci pieknej betki i trzymam kciukaski za czwartkową wizytę👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline znaczy ze wszystko jest super? Na usg juz bedzie wszystko widac zarodeczek jak sie rozwija. Czujesz juz ze jestes w ciazy, juz sie cieszysz? Malwi2983 czuje sie swietnie jestem szczesliwa, zadne objawy mi juz nie straszne. No moze takie roztargnienie sie wkradlo. Igreczku pozdrawiam cie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy jest sens od razu z krwi... Sikańca kazała mi dr zrobić w poniedziałek i środę. Jak nic nie wyjdzie to mam czekać na @ i 2dc zaczynamy stymulację od nowa. Z IVF wstrzymujemy się jeszcze do wakacji i próbujemy naturalnie (tylko ze stymulacją). To dziwne.. ale jak napisałam Wam, że się nakręciłam, to jakoś mi od razu po tym ulżyło i zeszło całe napięcie :) Normalnie forum działa na mnie jak najlepsza terapia ;) BuZI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniren, Cieszę sie od samego początku. Mój M także ale do wszystkiego podchodze ostrożnie i z dystansem:-) Czuje sie wyjątkowo i dbam bardziej o to, by sie nie przemeczac i modlę sie o to, zeby na czwartkowym usg wszystko sie ładnie potwierdziło:-) Nucia, ja zamiast sikanca poszlabym prosto na bete :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nucia ja stracilam zaufanie do tych testow bo przy becie 200 , 10 roznych testow pokazuje ujemny wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny . Ja dzisiaj byłam u swojego gina w mieście. Sprawdzała czy po ICSI jajniki się wyciszyły i czy nie ma żadnych torbieli. na szczęście jest ok. Kazał mi przed krio zrobić jeszcze badanie antykardiolipinowe żeby sprawdzić dlaczego nie zagnieżdża się zarodek. Na szczęście on mnie poprowadzi do kriotransferu nawet zadzwoni żeby rozmrozili w Novum moje zarodeczki i pojadę na początku kwietnia na sam transfer. Nie mogę się doczekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi, swietnie, ze nie pojawiły sie torbiele. Rozumiem, ze krio będzie w novum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ! Dziś też tylko na chwilę wpadłam do Was. malwi2983 - życzę ujemnych przeciwciał.;D Ja je mam niestety od zawsze ze względu na mój zespół, więc boję się również zagnieżdżania.:/Ale...wiem też,że mnóstwo kobiet z nimi rodzi dzieciaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Szykują się testowania :) Mam nadzieję, że niedługo kolejnej z nas betka zacznie rosnąć w górę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nucia czekaj spokojnie do terminu @. Jeśli jej nie będzie to idź na bete. Nie ma sensu robić sikańca, bo często nie pokazuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Karina:-) Jak sie czujesz? Jak brzuszek? Monka, halo halo? Jak tam IUI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline Dobrze, dzięki - czuć troszkę wiosnę, więc pewnie dlatego, bo ostatnio miałam deprechę.. Senność przeszła, mam więcej siły. Brzuszek chyba na razie nie rośnie, raczej oponka od objadania się ;) 8 marca mam wizytę (tak jak Ty) :) A Ty jak tam ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ! Ostatnio nie mam czasu pisać . Praca i jeszcze raz praca , a jak przyjade do domu to zawsze mam coś do zrobienia . Karina 1212-Dzieńki że kibicujesz Nam , a fasolki przydadząm się . Wiosna idzie to będziesz coraz lepiej czuć się .Będę trzymać kciuki za Twoją wizyte na 8 marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×