Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Czesc Iza, a ja byłam przekonana, ze Ty na 2 tyg jedziesz i jeszcze Igrek pisałam, ze Ty za tydzien wracasz:-) Widzialas jakieś tygryski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nucia83 - Polecam żebyś zrobiła bete , ja jak byłam w ciąży to wogóle mi na sikańcu wychodziła cały czas 1 kreska . I teraz jak by robiła to tylko bete .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek -mojej koleżance po też nie wypłacili z PZU . Nie wiem czym oni się kierują ?Tak naprawde to powinnaś dostać .Ja jak mniałam złamaną nogę w kostce to kupe kasy dostałam . Moim zdaniem to powinnaś dostać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postaram sie w skrocie opisac troszke jak bylo. Skonczylam wlasnie czytac poprzednie strony. Witam nowe dziewczyny. :) Jechalam z Biura ITAKA zaplacilam 2579 zł za all na 1 tydzien za osobe. nie wiem od czego zaczac: Upal slońce nie grzeje pod kątem tylko na prosto :) dziwne prawda ale tak jest.zeszła mi miejscami juz skora ale sie zdążyłam jeszcze opalic za to mąz sie az oparzyl a siedzial w basenie tylko 1 godzinke i teraz biedak chodzi z pantenolem na markach i ramoinach:) zal mi go ale zapomnial sie posmarowac kremem z filtrem i jest teraz tego efekt;) Sluchajcie Kenia jest sliczna ale bardzo biedna:( bylam na safari widzialam mnostwo zwierzat dzikich zyjacych na wolnosci. antylopy, maly ,gnu, slonie z małymi słoniatkami były boskie.Lwa nie widzialam ale lwice z małym tak z odleglosci jakies 40 metrow. byla piekna:)a maluszek taki ciapa maly sliczny przewracal sie bawic sie chcial. super. spaliśmy w takim hotelu na palach z wodopojem dla zwiarza. normalnie przyszly do wodopoju slonie chyba z kilkanascie sztuk a wsrod nich byly 2 male sloniątka ciagnely te swoje malutkie a zarazem dlugie traby prawie sie przez nie przewracaly nie dosiegaly do wody to matka dawala im wode bezposrednio do pyska. super widok. a jak dorosly slon zaciagal wode to odglos byl jak odkurzacz zasysajacy powietrze:) a jak wlewał wode do pyska odglos kilkudziesiecio loitrowego wiadra wody. cos niesamowitego. male antyllopy spasly sie na lace nie robiac sobie nic z samochodu i ludzi robiacych zdjecia. polecam safari w kenii cos pieknego jak z filmu Pożegnanie z Afryką. na tym safari bylam 2 dni. bylam w najwiekszym miescie MOMBASA Boze jaki to jest biedne miasto masakra,. mielismy przewodnika z Kenijczyka za nim wyszlismy na miasto kazal nam sciagnac birzuterie caluska kolczyki zegarki bransoletki lancuszki wszystko co jest kosztowne. jzlodzieje jak nie moga sciagnac pierscionka to obcinaja palec a lancuszek zrywaja nie patrza czy dziewczynka czy dorosla osoba.szok jak sobie pomysle to mam ciary na plecach.bieda jednego goscia widzielismy to ubrany byl w worki jutowe nie mial nic do ubrania, mnostwo biednych biegajacych dzieci oni zyja na smieciach. Teraz jest pora sucha a za miesiac zaczyna sie pora deszczowa niektorzy z nich nie maja gdzie mieszkac mieszkaja na ulicy. jak nie znajda dla siebie schronienia to mieszzkaja dalej na ulicy. bylam tez w wiosce MASAJSKIEJ tam jets dopiero bieda z nedza. jeden facet ma az 6 zon i z kazda z nich ma dziecko jak nie urodzi mu kobieta dziecka to ja wyrzuca z wioski. jedna dziewczyna miala 13 lat jak zostala mama. ale to jeszcze nic jak jego dzieci dorosna to sie zmieniaja i zakladaja sami rodziny ale z osobami z wioski. ta wioska w ktorej bylam liczyla sobie 46 osob i wszyscy byli krewnymi masakra. kobiety buduja doby z gowna krowiego rodza dzieci zajmuja sie wychowaniem dzieci ewentualnym porzadkiem wokolo domu. dzieci ucza sie w jakiej szkole nie podobnej do szkoly. kupilismy lizaki dla dzieciakow i wyobrazcie sobie ze jak je z kolezanka rozdawalysmy to biedne dostaly po lapkach bo sie na nas rzucily. oczywiscie sie wszysty poryczelismy i poszlismy do busa. powiem wam tam trzeba byc i to przezyc. zrobilam mnostwo zdjec ale musze je jeszcze obrobic razem ze znajomymi mamy około 800-1000zdjęć. jak juz beda gotowe nie omieszkam wam pokazac. bede konczyc jestem juz zmeczona lot zmiana czasu masakra jakas. a juro ide do pracy i musze wstac o 5:30. dobranoc dziweczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza - super ! Ja też tak chcę.;D Zazdroszczę, ale tak pozytywnie oczywiście.;-)) Mój M się pyta, czy ot z przesiadkami ? Czy dobre jedzenie ?? Czy regionalne dobre ??? I ja się pytam, ile kasy wystarczy na tydzień wziąść ze sobą ???? Nabraliśmy ochoty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziewczyny-dzwoniłam dzisiaj do Novum i umówiłam się na konsultację do dr Zamory, bo dr Jakubczyk ma urlop do 12.03. Wkurzyłam się trochę,bo najpierw Pani mi powiedziała,że ma konsultację nie od godz.15 tylko przesunął na 15.15.;/Potem mnie połączyła,no to nikt nie odbierał kilka minut i się rozłączyłam.:(Potem abonent niedostępny w ogóle na telefonie do Novum, a potem zajęte i tak 35 razy ( tyle miałam w komórce połączeń do W-wy ). W końcu mi się udało i wszystko Mu opowiedziałam,przypomniałam o sobie i powiedział, bym Cyclo - Progynovę zaczęła brać. Ale...chyba wstrzymam się do końca tygodnia, bo w sumie no to jest dopiero 38 dc.,a tak, jak już pisałam, że gin stąd badał mnie i mam endo jak na @ i ona chcąc czy nie chcąc przecież musi się złuszczyć, bo jest gruba. Co o tym dziewczyny myślicie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek, ja bym posłuchala Zamory. Twój gin Ci powiedział, ze lada dzień będzie a nie ma, więc nie ma sie co zastanawiać. A jak kolejny tydzien nie przyjdzie? Nie ma co czekać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline - On mi nie powiedział, że lada dzień przyjdzie, ale że endo jest takie jak na @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - Nie wiem co o tym myśleć , ale ja zrobiłabym jak mówi dr Zamora . Dobranoc dziewczynki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, No to może coś inaczej zrozumiałam. W każdym bądź razie, jeśli jest Ci obojętne, kiedy @ przyjdzie, to poczekaj ale jeśli chciałabym już ja mieć, to ja bym posłuchala dr. :-) Muszę iść spać, bo rano trzeba wstać:-) Całuje Igrek mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, wlaśnie przeczytałam opis wrażeń.. cudowne... ja baaaaaardzo kocham zwierzęta i takie safari to moje marzenie. Będąc w Tajlandii przytulałam małego tygryska :-) Igrek, jaką decyzję podjęłaś Słoneczko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza - super ze sie wyjazd udał!!!:D:D igrek - jak dwóch lekarzy powiedzialo żeby poczekac to poczekaj ten tydzien jeszcze, ja wiem ze juz chcesz nowy cykl zacząć ale na łasną reke nie ma sensu nic robic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jestem tu nowa, ale chciałabym o coś zapytać. Od 2010 roku staramy się z mężem o dzidzię. Jak na razie niestety bez skutku. Na początku roku trafiliśmy do Novum. Zajął się nami dr Czerkwiński. Od pierwszej wizyty zdiagnozował u mnie Zespół PCO. Po wielu badaniach przepisał mi Encorton w dawce 7,5 mg dziennie, Siofor w dawce 1000 mg dziennie oraz od 5 do 9 dc będę brała Clostilbegyt. Czy któraś z Was zna tego lekarza? Jakie są Wasze opinie? A może dodatkowo, któraś brała podobną kombinacje leków? Jak się po nich czułyście? Będę wdzięczna za odpowiedź Pozdrawiam Aneczka_K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MICHALINE - decyzja taka, że czekam do końca tego tygodnia jeszcze, bo około 2 tygodni no to może się po laparo @ spóźnić, a u mnie jest jak na razie ponad tydzień dopiero.:/ Tak w ogóle no to cześć dziewczynki i miłego dnia Wam wszystkim życzę.;D ja w pracy jestem.;-) Michaline - a widzisz, tydzień Izka tam była.;P Ciekawe jak tam Rene.Miała testować wczoraj, a nic się nie odzywa.:(Oby było wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek, bylam przekonana, że Iza na 2 tyg leci :-) No bo tak daleko :-) No to trzymam kciuki za pojawienie się @ :-) Aneczka, ja u tego lekarza się nie leczyłam, więc nie pomogę. Clostibehyt brałam - to na zwiekszenie il. pęcherzyków. Reszty nie znam ale są dziewczęta, które też mają PCO, więc będą mogły Ci odpowiedzieć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki nie ma co sie spierac byłam tydzien niestety nikt mi nie dał tyle teraz urlopu zreszta chce trzymac wolne dni na wyjazdy do Novum. nie wiem czy mam dzwonic do Obuchowskiej czy nie odnosnie krio. wczoraj dostałam @ a juz myslałam ze sie spóżni na pare miesięcy boi sie spozniła o 4 dni ale coż.:( w kwietniu chciałabym podejsc do krio ale nie wiem czy mi pozwoli czy nie. moze warto jeszcze poczekac jeden cykl? jak mialam poronic to mowiła ze 2-3 cylke i krio ja po poronieniu mam własnie 2 @. co sadzicie. :) IGREK- Jak w pracy po tak długim L4 ? jak sie czukesz? Witam nowe dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odkad igrek poszła do pracy jakos tu cicho nie sadzicie? halo co sie dzieje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć dziewczyny jestem 6 dzień po transferze 2 mrozaczków. jestem pacjetką novum jak wiekszosć z was.mam pytanie odnosnie zagnieżdzania się zarodka czy zawsze wystepują plamienia lub inne objawy w tych dniach. do aneczki nie polecam doktora czerkwińskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, ależ my się nie spieramy :-) Fajnie, że juz jesteś. Jeśli tylko lekarz Ci pozwoli podejścia do crio to pewnie, nie ma na co czekać.. Róznie to bywa z tym czekaniem. Zobacz naszą Agniren, która zaszła szybko w ciążę :-) Kotek, nie zawsze kobieta ma plamienia przy zagnieżdżaniu się jajeczka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie polecam dr J.Cz. Niestey poszłam do niego teraz i prawdopodobnie mi schrzanił insemke :( ale bylo minęło nie ebde tego roztrzasac.., Dziecwzynki które miałay in vitro. mozecie mi napisac jak wyglada ten cykl w którym sie dfo niego podchodzi. Jak czesto sie jezdzi do kliniki? czy wizyty sa platne po 80 zł tradycyjnie? bede bardzo wdzięczna:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczynki :) Niestety pęcherzyki nie urosły :( No ale w piątek jeszcze jedno usg - wprawdzie nic się po nim nie spodziewamy ale skoro chce robić to niech zrobi :) Przy następnym cyklu mam zwiększyć dawkę clo i może w końcu coś się ruszy :) Lato a na którą masz 16 do lekarza ? My jesteśmy zapisani do Wolskiego na 20.30. Wstępnie byliśmy zapisani na 17.15 ale okazało się, że mąż ma szkolenie i nie zdążyłby :/ Iza witamy :) Mnie mąż 28 marca porywa tak na kilka dni do spa - to taki urodzinowy prezent połączony z dniem kobiet :P Nie powiem żebym była zła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno - ile kosztuje wizyta u ginekologa w Novum - u androloga z tego co ustaliłam 160zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kordinka - pierwsza wizyta u gina 150 zł a nastepne po 80. szkoda ze jednak pecherzyki nie chciały podrosnąc :( a jaką dawke clo brałas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi po clo w ogóle nic nie urosło!! dopiero kombinacja clo (5-9 dc) i kilka zastrzyków na wzrost jajeczek poskutkowało! Co do dr Cz. ja miałam u niego kilka wizyt jak mojej dr prowadzącej nie było i wydaje się być bez zarzutów.. Miły pan, lubi pogadać, wszystko wyjaśnia, konkretny. Mi to akurat odpowiada, ale i tak preferuję moją D.J. :) Szkoda, że ma teraz urlop. Jutro idę na betę i jak będzie ujemny to chciałabym u niej zacząć nowy cykl... To ważne, bo mam zacząć tym razem stymulację od 2dc - ponoć na taki typ jak ja, powinno idealnie zadziałać :) No ale jutro się okaże czy mam wyglądać @... rano sikaniec i betka przed pracą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! pamiętacie mnie? miałam być na początku marca u gina ale nie dotarłam jeszcze bo dopiero dziś dostałam @ , cykl trwał 37 dni nie wiem dlaczego tak długo - a już miałam nadzieję...... odebrałam też wyniki progesteronu nie wiem czy pisałam w 22dc. wynik 1,30 normy 1,2 - 15,9 ng/ml ostatni cykl fajny 31 dni a ż 37 już dawno tak długiego nie miałam, ten znowu jakiś dziwny bo aż 37 dni, mam komplet badań więc czekam na koniec @ i lecę do gina ciekawie jakie podejmie kroki powinien chyba coś na ten nieszczęsny estradiol... och opadam z sił..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania - ten progesteron jest na pewno przedowulacyjny, tzn swiadczy o nieprzebytaj owulacji, moze pecherzyk nie pekł i dlatego Ci sie tak cykl wlukł... nucia -trzymam kciuki za bete&&&&

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie taki niski ten progesteron, cholerka muszę poprosić jednak gina o monitoring, podejrzewam że takich cykli bezowulacyjnych u mnie dostatek, a czemu wydłuża się cykl jeśli nie ma owulacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewuś75
witam:) kotek75 ja miałam cztery kriotransfery,i tylko po jednym miałam plamienia to może być właśnie moment zagnieżdżania się zarodka, też się niepokoiłam a to był dobry znak trzymam kciuki i pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×