Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

witam Dziewczyny ! kiedyś leczyłam się w Novum, wynikiem czego mam prawie dwuletnią Córkę :) piszę do Was bo mam pytanie. pamiętam ,że po pierwszej wizycie w N. dostałam ( i mój mąż) całą serię badań do wykonania. macie może gdzieś zapisane jakie to były badania. pilnie potrzebuje a w domu nie moge znaleźc tej kartki... dziękuje z góry... trzymam za Was wszystkie kciuki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mulus - na stronie novum sa badanie jakie potrzebujesz do in vitro czy inseminacji Dziewczyny kciuki zacisniete na maksa dzis&&&&

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane Dziewczynki? Jak tam dzisiejsze testowanie? Mam nadzieję, że poiszłyście na pobranie krwi :-) Ja dziś zasypiam, napiłabym się kawy ale podobno nie można :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś cisza wśród tych testujących.:/ Witaj Moli.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MICHALINE - no bo już Ci mówiłam moja Kochana, że to dlatego, że Igrek do pracy wróciła.:D A gdzie się Iza podziewa tak w ogóle ??? Chyba już wróciła, co nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to jestem w pracy, ale jak mam chwilkę, no to zaglądam, bo jestem bardzo ciekawa dzisiejszych teścików.;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza to napewno jeszcze nie wróciła, bvo miała na 2 tyg jechać a minął tydzień.. ja też z pracy zaglądam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyka! dopiero piszę bo mam dziś strasznie zabiegany dzień... U mnie na razie jedna krecha :( Buuuuu.... Jak jutro nie dostanę @ to jeszcze w środę rano powtarzam sikańca. Nie czuję się na @ - mam tylko strasznie obolałe piersi jak nigdy przed @! nie wiem co jest grane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nucia, to zrób jutro bete. to tylko jakieś 19zł. Mi w 5 tygodniu ciązy też 10 testów pokazało wynik ujemny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co Ty ?!?! W 5 tc nic nie wyszło?!? Nie wierzę normalnie! Poczekam do środy - rano zrobię sikańca ale i pobiegnę na betę. Wtedy będę mieć pewność :) No chyba, ze do tego czasu pojawi się @ !!! czego wcale nie wykluczam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja jutro kolejne usg. W sobotnim wyszło, że pęcherzyk nie powiększa się ale lekarz mówił, że miał przypadki kiedy dopiero w 18 dniu cyklu pęcherzyk zaczął rosnąć i dlatego jutro idę raz jeszcze :) Akurat lekarz będzie na dyżurze więc spokojnie pójdę i porozmawiam sobie :) A do Novum wybieram się z mężem 16 marca na 20.30 :) Kochane zobaczycie nam niedługo pasek na teście też się rozmnoży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nucia jak kolejny test wyszedł ujemny a @ nie było zrobiłam bete i wyszła 200. Dlatego nie wierze w sikańce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siostrze będąc w ciąży do 3 miesiąca sikańce wychodziły negatywnie :P Patrzcie moja siostra wpadła przy swoim pierwszym razie a ja zajść nie mogę :P My to tak jak Flip i Flap :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie życie! Eh.... Poczekam więc do środy i w tedy robię!! :) Ściskam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) nucia83 Szkoda nerwów,pewnie że zrób betę,dziewczęta mają rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nucia - idź na betę.;D Nawet jutro !! A ja się dzisiaj wkur...., bo przyjeżdżam do domu, a tu list od PZU, że nie należy mi się wypłata za pobyt w szpitalu.:/Ja Im dam.;(Takie pismo Im wysmaruję, a jak mi nie dadzą kasy, to odejdę od Nich !!! W 2010 roku miałam laparo i wypłacili, a teraz nie....no to chyba coś jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno laparoskopii nie ma u nich na liście. Ja przejrzałam ich listę i faktycznie nie ma .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi2983 - może i nie ma...nie wiem, ale ja za nią w 2010 roku dostałam kasę ! Więc chyba coś tu jest nie tak.:/Już Im pismo naskrobałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdziłam sobie dokumenty i mam stare pismo z PZU itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziweczynki:) Wrociłam dzisiaj w południe ale przepraszam ze od razu nie pisałam ale jakos nie mialam silyu po 12 godzinnym locie samolotem :) Przeczytalam dopiero 308 strone i widze ze niektore z Was sie mialy testować i co nie wierzcie testom sikańcom BETA JEST NAJWAŻNIEJSZA ;) W Kenii byłam 1 tydzien polecam kraj jest piekny ale ludzie bardzo bardzo biedni. :( mi serce w niektorych momentach pekalo ale bylo warto.Poczytam Was troszke i postaram sie odpisac i poopowiadac wam cos na temat Kenii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Izka dobrze że już jesteś z nami cała i zdrowa,12 godzin w samolocie? kurcze trochę długo,odpoczywaj i poprosimy o jakieś fotki jak już znajdziesz chwilkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Izka ! Ciesze się że już wróciłaś . Tak ja wiem że w Kenii bardzo dużo jest biednych dzieci , moj szef był i przywiozł nagrania . Normalnie popłakałam się bieda nędza i jeszcza raz bieda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaa - Dzwoniłam dzisiaj do Novum , ale jeszcze wyniku niema , kazali zadzwonić za jakieś 2 lub 3 dni .Jutro jade zrobić usg piersi , nieiwedziałam że na wynik posiewu czeka się ze 4 dni albo i wiecej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×