Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Lato 76 musisz uzbroić się w cierpliwość i troszkę odpocząć. Potraktuj to jak fantastyczny urlop od wszelkich obowiązków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato - ja też trzymam kciuki za Ciebie.. To oczekiwanie jest straszne... O niczym innym nie myślę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyndi
Lato ja tez wszystkie transfery miałam bez monitoringu , jak Ewuś. Trzymajcie się dziewczynki /wiem , łatwo powiedzieć/. Duży dyskomfort będziecie odczuwać aplikując sobie luteinę dopochwową....... Wszystko białe, ciągle coś wypływa z pochwy. Ale i to jest do przeżycia. Będzie dobrze. Bo musi być! A te Święta Wielkiej Nocy mogą być najpiękniejsze w życiu. Czego Wam z całego serca życzę...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cindi - Dzienki Kochana , tak myśle . Mam nadzieje że te Świeta Wielkanocnę będą dla mnie szczególne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka_k - Zobacz niejestes Sama, jest jeszcze Lena i Ja . Więc są kciuki potrójne . Dzieńki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniren - No właśnie , ja nie wiem jak przeżyje te 2 tygodnie tak bezczynnie . Ale cóż jak mus to mus , oby tylko test pózniej wyszedł pozytywny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczka - za Twój peknięty pechezryk tez kciuki trzymam!&& lenka - a mrozaczki jakies masz jeszcze? przepraszam jak pytam mimo ze juz o tym pisałas 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cyndi-ty nie masz nic w stopce wiec nie wiem,tobie sie udalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julcia - nie mam mrozaczków :((.. miałam tylko jedna komórek, cykl własny, bez stymulacji, mam wysokie FSH i mało wydajne jajniki dzieki dziewczyny za kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena2005 - Co do ubioru to wszystko się zgadza się , ale ciebie sobie nie przypominam . Jak wygłądasz itd . Byłam w kawiarence zjadłam tam przepyszny sernik na zimno i cherbatkę wypiłam .Ja mniałam podane 2 zarodeczki , 1 był ośmo komurkowy , a drugi pięcio . U mnie nic się nie dzieje , tylko brzusio coś poburcza no to wziełam No-Spe. Wiesz to jest troszeczke za wczesniej , żeby jakieś mieć oznaki i td .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - oni nabierają zarodeczki w takie dłógie szklane rureczki . pózniej wkładaja wziernik dezynfekują pochwe .I wlewają . w szasie wlewania ogładasz na monitoringu jak zarodeczki wędrują sobie do macicy .Chodzi oto że w wyznaczone mięsce wpadły .Bo jak tak mniałam jak opisała lenka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato - miałam jeansy / mała niska blondynka / niebieski swter i torba w refiniery ( szmaciana ):). No to ładne zarodeczki miałas podane - super!! 8 komókowe i 5 :) trzymam kciuki aby sie udało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki muszę z Wami podzielić się smutną wiadomością . Dzwoniłam dzisiaj do Novum , bo tam z zamrożonych zarodków został mi 1 na obserwacji . I powiedzieli , że on nie nadaje się do ponownego zamrożenia . Bo jak wczesniej wam pisałam mniałam 3 i one wszystkie 3 były razem zamrożone. Wiec podano mi dwa , a trzeci został na obserwacji . Szkoda mi jego , mam jakis żal . Ale cóz poradzisz takie jest życie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena2005 - ta torebke w renifery , to ja kojarze i błądynke też . Ale tak dokońca nie wiem jak wyglądasz . Szkoda że wczesniej nie napisałaś , to byśmy spotkały się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry.... Aneczka, Lena i Lato - super, że razem czekacie, zawsze to raźniej i możecie sobie popisać, opisać wrażenia i podpytać o to i owo!!! Z całego serca trzymam za Was mocno kciuki!!! Oby święta były dla Was magiczne 🌼 Julciaa, no kurcze, niedobra ta torbiel.. co sie robi jak się nie wchłonie? Ja dziś kompletnie niewyspana.. Jedna z moich kochanych kotek postanowiła o 5 rano wydzierać się w niebogłosy.. Miauczała dosyć długo, nie wiem czemu, myślałam, że na ruję ale rano zachowywała się już normalnie.. zobaczymy jaki będzie jej nastrój po powrocie z pracy. I chyba zaraz ucieknę stąd do domu, bo oczy strasznie mi się kleją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka _k , Lena 2005 . Mam nadzieje , że te Święta dla Nas będą szczególne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato - nie smuć sie, jestem pewna, że Ci sie uda z tymi dwoma komóreczkami!!! wtedy był piekny dzień własnie na transfer ... ja miałam 6 komórek, rano w piatek jak dzowniłam były 4 ale jak przyjechałam o 14 to było już 6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Lato trzymaj się kochaniutka :* Wybaczcie, że ostatnio mniej piszę ale jestem zdołowana tą sprawą z mężem. 19 kwietnia mamy usg u jakiegoś profesora, jak nie to mąż idzie na TK. Tak się boje co wyjdzie :( Kiedy tak czytam co u Was zazdroszczę że Wy możecie już działać a ja ... stoję w miejscu bo nie wiem jak z mężem i jego plemniczkami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalina - No to mniałas z ta kotką , znam ten bul . bo mam w tej chwili trzy. A niewiesz dlaczego tak mniałczała , przecierz marzec . Do kawalera jej się chciało , a Ty ją trzymasz może w zamknięciu . Wiesz jak moję drąm się , takie odgłosy dają . Jak by małe dzieci płakali .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kordianka - Słoneczko nie smuć się tak , napewno wszystko będzie dobrze . Trzymam kciuki za Was . A co do ogody piątkowej , naprawde było ładnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena - a powiedz mi Ty w którym dniu cyklu mniałas transfer ? Bo Ja w 19 dc , a w tą niedzielę będę właśnie mniała 28 dc . Bo mam cykle raczej regularne co 28 dni . Oby przed testowaniem @ nie przyszła . Narazie , idę sobie zjeść rosołek i ziemniaczki z kotletem i sórówką . A Ty może stosujesz specjalna diete po transferze , bo jem wszystko jak przed .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kordianka - za bardzo nie wiem co te dolegliwości u Twojego meża oznaczają... ale musisz być dobrej myśli! czytałam różne art. o probelamach z plemnikami.. i można teraz takie cuda robić łacznie z biopsja aby wyciągnąc plemniki z jąder bezpośrednio, pomimo, że przy oddawaniu nasienia plemników nie ma. wiec JEST Szansa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena2005-to moze mi napiszesz jakie ty masz to AMH i FSH bo juz raz pyt. ale mi nie odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
micheline - jak nie dostane w ciagu 5 dni @ to bede brac tabletki anty przez miesiac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajda - FSH miałam 18,50 ( potem brałam biosteron i FHS obniżył mi sie do ok 6,5 -ale doktor stwierdziła, że to zasługa Biosteronu - i jest to sztuczne obniżenie ... a AMH miałam - 0,03 w styczniu, - 0,3 w lutym. Czyli kiepsko.. pijałm zioła, modliłam sie, poszłam do bioenergoterapeuty, odwiedziłam wszystkie bazyliki rzym, protugalia, benedyktyni, salezjanie ... i mam jedną komórkę :) i licze na CUD :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kordinka - przytulam mocniasto Ciebie, dziewczyny maja racje są rózne mozliwosci, ważne że działacie! Bedzie dobrze zobaczysz👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×