Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

silvia83 - moim zdaniem i tak powinni ci najpierw zrobic Histeroskopie . Ale jak mówisz jest wszystko ok , to już sama nie wiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A żadnych globulek dopochwowych nie miałaś przepisanych? Mąż tez nie? Ja jak jakieś 3 lata temu miałam problem to miałam i antybiotyk i maż i jakieś rożne globulki już teraz nie pamiętam jakie i przeszło wszystko . Od tamtej pory mam czyściutko nić się nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylvia - to w invimedzie jest taniej jak w novum .Co klinikato inne ceny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi2983-= no własnie martwi mnie to ze moj M nic nie miał ale cały czas brałam anytbiotyk tydzien przed wizyta nawet sie nie bzykalismy po to zeby wynik był tylko dobry. Boje sie ze sie znowu nie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izka - no własnie nie wiem co sadzic o moich objawach . Przecierz @ mniałam obfitą ? A Ty tam kiedy ruszasz do Novum ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato76- czekam na ten cholerny wynik posiewu i na @ i w 2 dniu do novum z moich wyliczen wychodzi jak bedzie wszystko ok to w nastepnym tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej , a propo bzykania , no to przecierz mężczyzni przenosza do Nas rózne bakterie . Ja to zawsze przed samym transferem robie sobie dłógaśną przerwe w tych sprawach , bo boje sie zeby wszystko było ok . Nawet na basen nie chodzę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izka - w zasadzie jesteś już blizko ? Tylko posiewy ci zostały tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki Ale się rozpisałyście od wczoraj :) Lato - a może Ty jednak jesteś w ciąży. Objawy typowo ciążowe :) U mnie pogoda dzisiaj paskudna i moje samopoczucie też nie najlepsze. Po tych zastrzykach bardzo boli mnie brzuch i jajniki :( W nocy mnie ten ból budzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izka - ja brałam tabletki dopochwowe Maximor , takie żółtawe globulki , i po nich mniałam ok .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi2983- kiedys brałam go i bylo ok ale teraz jakos mam złe przeczucia nie wiem czemu a;e zawsze jest tak jak mam zle przeczucie to zawsze sie sprawdza. Przyjaciele do mnie mowia ze jestem czarownica bo wszystko przewiduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka_k - Nie wiem wszystko sie okaże na wizycie . Ale szczerze wątpie w to .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka_k - a no własnie z ta dzisiejszą pogodą , to nie wiadomo . Rano świeciło pięknie słoneczko w tej chwili jest pochmórno . Zrób sobie kawkę może . A jakie zastrzyki bierzesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato76- no zostały mi tylko te posiewy i do roboty. Juz bym chciała zeby cos sie zaczelo dziac narazie stoje w miejscu i krew mnie zalewa ze nie moge nic sama zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izka - No własnie , poczekaj na wynik , a poco zawszasu stresować się ? Będzie dobrze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato - ja mam teraz te zastrzyki na dostymulowanie pęcherzyków - MENOPUR. Nie wiem czy to powinno aż tak boleć :( U mnie nawet rano nie świeciło słonko :( a kawkę już wypiłam... ale chyba zrobię sobie drugą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izka - ten lek co ci napisałam , to on jest na recepte , to taki antybiotyk . Poco się nakręcasz się tak ? Zobacz ja teraz podchodze zupełnie inaczej , bo przecierz , nie wiem co zemną jest . A co będę nakręcać się , i co to da ? A Ty moja droga weś się w garść , bo mósisz być dla swojej dziziusia silna . Ten czas już zbliża się do ciebie jak i pozostałych dziewczyn wielkimi krokami ! Buziaczki i nie przezywaj tak !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka_k - bierzesz tylko menopur , czy jeszcze jakies zastrzyki ? Ja brałam równierz menopur , własnie terz tak kiepsko czułam się . Mam nadzieje , że ci przejda te boleści , ja równierz juz wypiłam kake . Ja to jeszcze brałam oprócz menopuru Puregon, i cetrodide.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narazie dziewczynki , mam wyjazd i mósze jechać , pózniej do Was odezwe się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato - brałam od 3 do 7 dc CLO i ja się okazało, że za wcześniej je brałam to dostałam teraz od 11 do 13 dc ten Menopur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczka - bole brzucha przy zastrzykach to objaw uboczny opisany w ulotce. A ile masz tych zastrzyków? lato to gdzie sie umawiamy? ja bede ok 15.30. najpierw pojde na krew a potem bede czekac na wizyte ok godzinki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa - na szczęście tylko 3 :( mnie najbardziej bolą jajniki po tych zastrzykach, czuje straszne kłucie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato, a w miarę dobrze się czuje tylko te jajniki mnie troszeczkę rwą, gorzej było wczoraj wieczorem , bo bardzo rwały. Ale nie narzekam widocznie takie muszą być u mnie te objawy:) Właśnie czekam na psiapsiółę bo wpadnie do mnie na kawkę przed pracą. Mąż jest na próbie z pracy i jestem sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka to każda z nas reaguje inaczej na stymulację. Ja pomimo tylu zatrzyków i gonal i menopur i bravelle nie czułam prawie nic aż się dr dziwił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×