Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

aneczka - ale z tego kłucia to sie cieszyc powinnas bo to oznacza ze pecherzyki rozną to jest taki ból typowo na owulację:D takze nei narzekamy a w sobote bedzie efekt w postaci peikenych pecherzyków!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa- musicie umowic sie na jakis najlepiej sygnał kwiatek zabka papier w reku cokolwiek zebyscie sie poznały . Ale fajnie macie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak myślałam właśnie Janko, że możesz mieć już takie duże dziecko.;D Witam wszystkie.:P Ja jak zwykle w pracy ! dzisiaj ciepło i słonecznie nawet.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa - ja nie narzekam. Decydując się na walkę o dziecko liczyłam się z tym, że nie będzie łatwo :( chciałam się tylko dowiedzieć, czy może któraś z was miała podobne objawy... Cieszę się, że w ogóle reaguję na te leki... Mam jakiś ciężki dzień dzisiaj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymajcie kciuki za moje dzisiejsze posiewy.;P Mój m ma mi odebrać je, jak tylko będzie mógł.:)Można w godz. 10-13.Prosiłam,by jak najszybciej,bym się nie denerwowała.:///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek- widze ze jestesmy w tym samym punkcie te posiewy cholerne ja tez czekam na wynik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczka - ja o narzekaniu żartobliwie pisałam, zeby sie cieszyła a nie smuciła bo z tego bólu bedzie cudny efekt zobaczysz👄 Mysle że sie z LATO poznamy jakos:)aa i mam czarna torebke z frędzlami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi2983 gratuluje. Kazda informacja, ze komus sie udalo daje mi nadzieje. Czy dobrze zrozumialam, ze stymulacje prowadzil u ciebie dr Wozniak, ktory juz nie pracuje w Novum? Jesli tak, to czy mozesz napisac, jak u ciebie wygladala stymulacja, ile i w jakich dniach jakie leki. Bo jestem pod wrazeniem twoich komorek. U mnie udalo sie wyhodowac 11, a zaplodnilo sie tylko 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato-ja zazwyczaj chodzę spać około godzinki 24.00 w nocy. A wczoraj leciał jeszcze serial, który bardzo lubimy z moim M "Kości".A rano niestety ciężko jest mi wstać.:/ Julciaaa i Lato - powodzenia na wizytach.Kciuki zaciśnięte.Uściskajcie i ucałujcie się nawzajem od nas wszystkich.;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza-ja mam uraz do Amoksiklavu,bo mój tata jest uczulony na 1 składnik w nim.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alice 78 mnie dr Woźniak prowadził tylko do momentu stymulacji . A samą stymulację przeprowadziła dr Lewandowski w Novum. Nie pamiętam już tak dokładnie, ale brałam codziennie po ampułce menopur, bravelle , differelinę, a na każdej wizycie dostrzykiwali mi gonal po 100 , 125 j. , bo chcieli żeby podrosły. A dr Woźniak teraz mnie przygotowywał do crio, ale na samym clo po pół tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia - w środę rano przed godziną 08.00.;D U mnie w tym właśnie miejscu ( bo to na NFZ mi się już 2 raz udało ) czeka się 2 doby.;-)Pytałam się, czy można wcześniej,ale mi Pani z laboratorium odradziła,bo mógłby wyjść zły lub / i niedokładny.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi to chyba humor wroci jak wynik bedzie dobry teraz jestem do dupy !!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wytrzymała i zadzwoniłam do pani do głównego laboratorium i pani mnie uspokoiła twierdzac ze wynik jest ok i ze mam sie nie martwic . Dzewczyny wyje jak bóbr rozwalona jestem jak nie wiem co.bede wyniku pewna jak go bede miała przed soba ale wszystko jest ok. :)) DZIĘKI CI BOŻE I WAM KOCHANE MOJE !!!!!!!!!!111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza, igrek - Super ze posiewy w porzadku! taka mała rzecz a cieszy:D:D:D teraz juz z górki dziewczny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCHANE JESTESCIE. ALE JESZCZE W TO NIE WIERZE DOPUKI SIE NIE SKONTAKTUJE Z LEKARZEM I MI NIE POWEIE ZE WYNIK JEST OK . DOPIERO WTEDY BEDE WIEDZIAŁA ZE JEST OK. MUSZE MIEC WYNIK PRZED SOBA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza - super.:)Bardzo się cieszę, że i u Ciebie jest ok.;D Świetnie !! A u mnie dziewczyny dalej no to jest tak-dzwoniłam rano dzisiaj po godzinie 09.00 do Novum do tego laboratorium IVF i wszystko Panią jeszcze raz wypytałam.No to mi powiedziała,że teraz po tym 2 usg w ten wtorek,jak będzie wszystko ok,no to dr Ich o tym poinformuje i Oni już w 1 kolejności szukają mi komórek.:D Ale...równie dobrze może być tak, że nie uda się ich znaleźć w tym cyklu, no i nici z tego i będę miała cykl stracony.;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×