Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

igrekkochana zobaczysz bedzie wszystko dobrze zobaczysz!!! jestes juz tak blisko nie rozumiem dlaczego miałoby sie nie udać? uda sie wierz w to!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już myślę o jutrzejszej becie i się troszkę stresuję. Najgorsze że wynik będę miała dopiero w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie miałam tej wizyty jak dostałam @ to od 4 dnia brałam pół tabletki clo i w 11 dniu byłam u doktorka to był wtorek , a we środę wzięłam pregnyl , w piątek miałam wizytę czy pękł pęcherzyk i we wtorek po świętach transfer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie doktorek dał clo bo się bał że mi nic nie urośnie , bo po pierwszym transferze kolejny cykl miałam bez owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo u mnie niespodzianek nie ma tzn. zawsze jak byłam nawet do inseminacji na wizycie to wszystko było ok, wiec nie kazał mi przychodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 dzien cyklu wychodzi 26 kwietnia czyli przy dobrych wiatrach piatek albo sobota w novum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi2983 Ja mam jeszcze 2 mrozaczki. Nawet nie pamietam juz ile maja komorek, bo bylam zaaferowana transferem ze swiezych. Te swieze z ktorych mialam ICSI milay 6 i 8 komorek. Planuje w maju podejsc do criotransferu, jak wszystko bedzie dobrze. Mnie prowadzi Zamora i sam sie dziwil, ze z tylu komorek tak malo udalo sie zaplodnic. A jaki mialas protokol - dlugi czy krotki? Ja mialam tzw. Mild.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek - świetnie, że wyniki ok. Mówiłam, że tak będzie. Jesteś już coraz bliżej :) Uda się :) Iza - wyniki na pewno są dobre. Nie martw się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alice 78 ja miałam długi protokół. A co do komóreczek to u mnie były wszystkie dojrzałe a zapłodniło się 9 i jeden przestał się dzielić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza1978 - Kochana...wierzę Słonko ! I to bardzo i w siebie i w Ciebie i w nas wszystkie.;D Ja taka wierząca jestem, codziennie do Kościoła, więc jakbym mogła nie wierzyć w coś takiego--- ja wczoraj jak było po badaniu usg i okazało się, że jest wszystko ok, no to jechałam jak na skrzydłach do Kościólka się pomodlić i podziękować Bogu za to !!! Ja mam swój takie 1 Kościół-obok mojej Parafii...to jest Sanktuarium i tam w dolny Kościół jest zawsze otwarty w dzień, bo jest adoracja Najświętszego Sakramentu i tam po pracy sobie co dzień jeżdżę.;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi2983 - jestem teraz już na tej liście głównej i jako 1 z pierwszych w kolejce.Jak będę gotowa,no to wtedy---takie mają zasady chyba ! Muszę zapytać o procedurę po kolei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi2983 - musi być u Ciebie i dobrze.:P Beta będzie piękna-zobaczysz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki :) ale sie dzieje na forum... :) Iza - bardzo sie ciesze że wyniki są dobre :) musisz zapomnieć o swoim pechu - bo on już nie istnieje !!! teraz musisz pozytywnie sie nakrecać że wszyskto pójdzie po Twojej myśli ... i Maj bedzie Twoim i igreka miesiacem, taką mam nadzieje i tego Wam serdecznie życze. Te wszystkei emocje i nerwy - są normalne i fajnie że jest to forum, bo można to wyrzućcić z siebie. Napisaałaś, że budzi sie wTobie zazdrość myślę że to noralne, i taki stan dopadł nie jedną z nas, nie martw sie . takie uczcie powstaje z takiej bezsilność już do tego co nas spotyka, i zadajemy pytania dlaczego itp. na szczęscie ten gniew i zazdrośc znikaja :) Igrek - ciesze sie z Towich wyników :) i napisz apelacje - i odwołaj sie od wyroku ! Trzymam kcuiki buźka - i pozdrawiam pozostałe nowe dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki Kochane, w Warszawie piękna pogoda, ciepło i świeci słonko :-) Igrek i Iza, super wyniki i błagam Was, nie przejmujcie się już niczym, bo wszystko się super układa i będzie dobrze :-) Julciaa i Lato, trzymam kciuki za wizyty i cieszę się, że się spotkacie. Tylko LATO, nie chowaj się przed Julcią :-) Ja już Cię dobrze znam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alice - pamietasz moze jak byłas stymulowana. Bo ja jestem na krótkim protokole MILD własnie... igrek - nie martw sie na zapas bo oni tak mówią zebys sie nie nastawiła 100% ale jak ebdą szukac dla Ciebie to na pewno ebdzie ktos kto bedzie akurat mial punkcje i bedzie oddawał komóreczki do adopcji...moze nawet to ja bedę;) głowka do góry kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena2005 - masz rację, jeśli chodzi o tą zazdrość, że to się bierze z tej naszej bezsilności.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi, a nie możesz zrobić bety w innym miejscu? Może masz jakieś centrum medyczne, typu LIM lib Medicover? Zapłacisz 40 zł ale przynajmniej jak pójdziesz z samego rana, to koło 14 będzie spowrotem? Zuzia, no to szykuje się rodzinkowa impeza :-) Baw się dobrze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki - z Wami łatwiej.:P DZIĘKUJĘ i dużego buziaka przesyłam.:* Wy jak rodzina już dla mnie -- tak się do Was przyzwyczaiłam.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - :) kochana ja Was czytam :) i czekam no nowe wieści od Was :) o podjeściu do IVF itp. u mnie nic sie nie dzieje ... oprócz mdłości i nic "niechcenia" :)! a powiedz mi tylko - jak to jest z ta dawczynią? możesz sobie wybrać jaka ta osoba ma być, niska, wysoka itp ? dostajesz dane od tej osoby, skad ta osoba jest , czy wykształcona, czy młoda czy starsza ? i ile to kosztuje to znaczy komórka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co ja wiem to oni dzwonia i mówia o wygladzie zewnetrznym dawczyni, pewnie takei podstawy kolor oczu, wzrost, budowa ciała i albo sie decydujesz a jak nie to do nastepnej dzwonia w kolejnosci... jak sie ktos nie zdecyduj to czekaja na kolejne komóreczki... nie wiem tylko czy IGREK wypełaniala jaką karte preferencji dawczyni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn nie wiem czy w ogóle taka karta jest w procedurze czy po prostu sami dzwonia i mówią od kogo maja komóreczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×