Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Dobry wieczór, Malwi moje gratulacje, wiedziałam, że Ci się uda, poprostu to czułam, buzaki Kochana :) :) Lato76 jak wizyta? Julcia to dużo masz pęcherzyków cieszę się bardzo :) iza1978 będzie dibrze, igrek jeszcze trochę i doczekasz się komórki :) Witam nowe forumowiczki :) pozdrawiam gorąco wszystki przyszłe Mamusie:) nie odzywałam się dość dłuho, byłam chora ten tydzień miałam wyjęty z życiorysum grypa gorączka zatoki, masakra, ale już powoli dochodzę do siebie, w poniedziałek wracam do pracy. Dziś od 18 czytam Wasze wpisy dużo się działo. Dziewczyny czy lepiej mieć wynik posiewu przed wizytą startową? Tak się zastanawiam, bo mam długi protokół i wizytę start. 27 kwietnia, więc dopiero pod koniec maja byłby teansfer, boje się żeby nie okazało się że mam jakieś bakterie a będę w treakcie stymulacji? a wynik posiewu ważny jest 30 dni? jak to było u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj monka ja Ci nie pomogę ale cieszę się, że śie odezwałaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w novum jestem od2002 ale to był rok szukania przyczyny obserwacja cyklu u dr zygler nie wiem czy dobrze napisałam ,potem przerwa chodziłam panstwowo na kasprzaka w warszawie tam laparoskopia ponoć nic nie wykazała a po roku zaczełam krwawic z pępka okazało się że mam endometrioze, operacja i 2008 powrót do novum ale nadal brak dzidzi ale mam jeszcze mrozaczki ito jest moja nadzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julcia przeoczyłam Twoją wypowiedz gratuluje ilości pęcherzyków:) fajnie że widziałaś się z lato, mam nadzieje,że ja też będe miała taką okazję chybą najszybciej z izą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena66 dbam o prace w systemie jakości badań ale różnych niekoniecznie na materiale ludzkim różnie bywa ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena66 - wczoraj miałam konsultację z dr Starosławską ( już 2 raz ), ale to nie jest moja Pani dr.Mam za wysoki ten estradiol i pytała się mnie, jak się czuję.Powiedziała,że trochę mnie brzuch jak na @ boli, ale wczoraj nie było tak jak dzisiaj się zaczęło.Mam nadzieję,że to tylko tak jednorazowo i że mi przejdzie.Tłumaczę sobie tak,że organizm przecież nie jest do takich dawek leków przyzwyczajony.Kazała mi siebie obserwować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haneczkawy - prosimy o stopkę.;D A czy Ty brałaś może tą Progynovę ? Ja kiedyś brałam przez kilk miesięcy Cyclo - Progynovę ( podobno to jest to samo ),ale tylko 1 tabletkę dziennie, a nie 3 i było ok.;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - no to mam nadzieję, że jutro juz będzie lepiej, i nie bedziesz sie tak męczyć, a co do dr Z to to, ze przejął mnie i zrobił IUI hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena - aha,już czaję ! Muszę to przeczekać...wszystko zniosę--jak pisałam tu wcześniej ! Monka - witaj Kochana i wracaj do zdrowia.;D Lato - a co z Tobą ?? Julciaaa - widziałaś się jeszcze z lato może po wizycie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - Ja zaczynałam od clo i luteina w tym samym cyklu i metformax niby pomaga przy pco ale często odnawiały mi się torbiele i musiałam przerywać i wracać do hormonów na uregulowanie cyklu i "wyciszenie" organizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaa super ,że pęcherzyki rosną i ,że sie spotkałyście z Lato. Tylko czemu ona się nic nie odzywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi podaj mi swojego maila A mi wysyłałaś coś kiedyś?Bo ja już się gubię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ! Julciaaa- Dzięki .................................................... Tak spotkałyśmy się z Julcią , i pogadaliśmy sobie . . Baldzo miła i sympatyczna Nasza Julciaaa ! . Pamiętam jak przyjęła mnie ciepło na forum . Bardzo się ciesze z naszego spotkania . Mam nadzieje , ze jeszcze nie raz spotkamy się . A ja dostałam całą rozpiskę badań , jakie mam zrobić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki myślałam, że dzisiaj też będzie ładnie ale u mnie niebo zachmurzone jestem już po wypaśnym śniadaniu mniam:) ale muszę sprzątać a tak strasznie mi sie nie chce. Lato a jak tam po wizycie jakie wieści?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monka - ja mam posiew sprzed 1,5 miesiaca i powiedzieli ze ok, nie czekaj do ostatniej chwili bo jak wasnie cos Ci wyjdzie to nie bedzie czasu przeleczyc...to moje zdanie, mozesz sie tez lakarza doradzic... dzis sie kułam 3 razy, mam juz wprawe jak jakas pielęgniarka normalnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato - dotarłas wczoraj do domku jakoś? wszystko wczoraj stało, masakra jakie korki przez te wszystkie remonty ulic:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek, ja mialam estradiol ok. 11000, ale u mnie byl on spowodowany reakcja na stymulacje. Czulam sie fatalnie, przez 3 tygodnie mialam brzuch jak w 5 miesiacu ciazy, nie moglam dopiac zadnych spodni. Dobrze, ze bylam na zwolnieniu bo nie dalabym rady pracowac. Byc mozne dlatego transfer sie nie udal, bo mysle, ze bylam przestymulowana, choc lekarzrobil mi USG przed transferem i mowol, ze w sumie mozemy go zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×