Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Wiadomo Rudzia, że na 1 szybciej zapewne niż na 2 i to jeszcze od tej samej osoby, ale nam nie zależy,by były od tej samej !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igreczku, jak dostaniesz szanse nawet z 1 to korzystaj:-) Przeciez 1 wystarczy:-) Korzystaj z każdej danej Ci szansy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek nie martw sie na zapas, moze jednak zadzwonia ze maja dla Ciebie dwie komoreczki! Wszystkie trzmamy za Ciebie kciuki!!! Dobrej nocki wszystkim, ja ide juz odpoczywac po meczacym dniu. Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek- ja probowałabym z tymi komóreczkami jakie dostane jedna czy dwie Tobie jest potrzebna tylko jedna Piekna komóreczka taka co zostanie u Ciebie na 9 miesięcy. Jeżeli bedzie jedna komórka bierz ja i sie nie zastanawiaj nie ma co. Trzymam Za Ciebie Kciuki bo wiem ze sie Ci uda, Mam intuicje .;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Kochane Moje za te rady.:* Rudzia - dobranoc i śpij słodko.:D Ja idę pod prysznic i może paznokcie sobie zrobię !! Nikt mi o tych odżywkach nie napisał nic.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek- ja niestety Ci nie pomoge z odzywką na paznokcie bo od września jak biore kwas foliowy to paznokcie i wlosy + skora poprawiły mi sie jak nie wiem co. Zadne odzywki czy skrzyp polny mi nie pomogly jak wlaśnie kwas foliowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ide zrobic sobie kanapeczke z moim pysznym pasztecikiem i herbatkie i zanutrzam sie ksiazeczce. do uslyszenia :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudia - ja miałam wynik FSH nieco ponad 5 a progesteron około 1 i dr powiedziała ze wyniki super a u Ciebie podobne wiec na pewno tez super:) igrek - ja bym poczekała na dwie komórki, bo dopłata nieduza a szansa duzo wieksza, ale to moje zdanie;) Tak z Warszawy jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza - ja kiedyś brałam już wcześniej Folik przez wiele lat, ale wcale nie miałam paznokci rewelacyjnych, więc nie na wszystkich tak działa jak na Ciebie.:/Jaką książkę czytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa - no tak mi się właśnie wydaje,że chyba jednak wolę poczekać.:D No nic...zobaczymy najpierw, jak jutro będzie endo na usg.;D Mam nadzieję,że dobrze.:)Trzymajcie kciuki i się pomódlcie jutro za mnie.;P Będę już w gabinecie 15.40,a mam 16.30---zobaczę,kiedy uda mi się wejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek-TRZYMAM KCIUKI ZA CIEBIE ,MUSI CI SIĘ UDAĆ a potem ja za tobą i inne dziewczyny też .Wszystkie będziemy niedługo mamami!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa- Trzymam kciuki za dobry przyróst pecherzyków i żeby jak najszybciej pszystapiła do punkcji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi - gratuluje pięknej bety ! super ! Jak dobrze się czujesz to wybierz sie do Nadarzyna po sukienkę . Na taka uroczystosci musisz pięknie wyglądać . Ja równierz czasami tam robię zakupy , jest naprawde duży wybór .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - Ja bym poczekała na ta drugą komóreczke , a szanse jednak z dwoma większe niż z jedną . Życzę ci żeby jak jaszybciej pszystąpiła do transferu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Janko i Lato.;D Ja też Wam życzę jak najszybciej transferów.:P Poczekam na 2 komórki.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudzie_krk -Ciesze sie , że trafiłaś do Novum bez problemów i że masz plan działania . Trzymam kciuki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monka 26 - ja wiem , że te badania można zrobić w novum . Ale chciałabym troszeczkę przyoszczędzić i zrobić na NFZ . Ale nie wiem czy mi sie uda , ale zawsze warto spróbować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalina - brzuszek napewno u Ciebie robi sie coraz bardzie okrąglejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po pracy....uff, pewne babsko mimo iż kupe kasy w spodniach to z butów słoma wystawała wyprowadziła mnie z równowagi dobrze, że ten dzień sie skończył co za wieśniak... iza - no i co klaps w pupe powienien być zasłużenie heheheh cieszę się BARDZO!!!!!!!! malwi- beta cudna:) rudzia-krk - super do przodu:) igrek - ja chyba bym czekała na 2 bo mam tak dziwnie w głowie,że to zwiększa szanse choć dziewczyny mają poniekąd rację jak ma się udać to uda się z jedną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - dobra odżywka na paznokci słyszłam od wielu dziewczyn sally hansen złota nie jest najtańsza alee ponoć super nie wiem czy Ci chodziło o odżywkę do malowania czy suplementy bo nie doczytałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - ja stosuje na paznokcie zwykłą odżywke i jest ok . Ale nigdy nie moge sobie pozwolić na dłuższe paznokcie . Bo moja praca i prace w ogrodzie mi nie pozwalają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato jak cos to do 21 ale jestem w domu przy dobrych wiatrach po 21 a przy gorszych przed 22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja jutro robie posiew także trzymajcie kciuki, nawet sie nie stresuje aż dziw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×