Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

lena66 to masz prace na dwie zmiany tak ? A kciuki będą zaciśnięte z samego rana .Będzie dobrze i nie stresuj sie tak .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki lato:) tak pracuje na 2 zmiany lub cały dzień, a ja właśnie sie nie stresuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek ja też wolałabym 2 komóreczki , ale z drugiej strony jakbyś miała stracić cykl i szanse to wzięłabym jedną. Zresztą nie martw się na zapas będziesz się zastanawiać jak do Ciebie zadzwonią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry Wszystkim ! Ja juz jestem w pracy , najgorsze to , że mam być dzisiaj znów do 19 :00. Ale cóż jak trzeba , mam nadzieje , że szybko czas zleci . Pozdrawiam wszystkich , i życzę miłego dnia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ostatnio jestem milcząca ale to z uwagi na nadmiar pracy. Mi dzień zaczął się fatalnie i chce mi się płakać. W sobotę byłam na usg - 10 dzień po 2x1 clo. I było piękne jajeczko 11,3 wszyscy się cieszyli. Dzisiaj poszłam sprawdzić czy odpowiednio urosło i ... jajeczka nie ma. Nie możliwe aby zmniejszyło się i raczej pęknąć w 12 dniu nie mogło :( W piątek mam jeszcze raz przyjść ale już straciłam nadzieję. Zaraz dzwonię do Novum i zapisze się do Zamory bo jeszcze troszkę i zupełnie się poddam. Płakać mi się cały czas chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek- CZYTAM "SZKATUŁAKA Z MOTYLEM " SANTA MONTEFIORE .Polecam również tej samej autorki"SPOTKAJMY SIĘ POD DRZEWEM OMBU" - te druga to czytalam robiac nawet zupe cos mieszalam i nie moglam sie od niej oderwać Piękna Tak dobrej książki jak ta wlasciwie to nie czytalam Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek- trzymam za Ciebie kciuki za dzisiejsze USG i za konsultacje Bedzie dobrze. Przeciez zaczeło dla Nas swiecic sŁONECZKO:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kordianka- moze usg jest do niczego moze dla pewnosci jak masz możliwośc idz zrób usg gdzies indziej zeby sie upewnic. Nie chce mi sie w to az wierzyc zeby jajeczko w sobote malutkie bylo a we wtorek juz go nie bylo. Sprawdz to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie ma :( To fakt w sobotę robił mi usg na innym sprzęcie :( Tak mnie objeździł tym sprzętem w poszukiwaniu jajeczka. Mówi, że mogło pęknąć ale jak dla niego to byłoby za szybko. W piątek zrobi mi raz jeszcze i mówi, że przygotuję mi mały opis co było robione a co nie do Novum. Zdaje on sobie sprawę, że w Novum powtórzą wszystko raz jeszcze ale nie chce puścić mnie z niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kordianka, przykro mi, ja chyba też tak miałam, że był a potem znikł. Miałam dwa cykle bezowulacyjne pod rząd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kordianka- spokojnie wiem co to oznacza stracony cykl. Prosze nie stersuj sie bedzie nastepny cykl teraz pozałatwiaj sobie wszystkie sprawy takie ktore mozesz zrobic teraz a przy kolejnym cyklu sie nie przemeczaj nie rob nioc niech jajeczka rosna. Daj sobie troszke czasu..Głowa do Gory. Predzej czy poźniej bedziessz w upragnionej ciazy Zobaczysz:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fata_Morgana79
CZEŚĆ dziewczyny. Tak sobie czytam wasze wpisy i co chwila wzdycham och i ach na widok każdej wypowiedzi potwierdzającej wysoki poziom bety. Serdecznie Wam gratuluję przyszłe mamusie! Czy mogłybyście wysłać troszkę ciążowych fluidów? ;-) Powiedzcie czy tak z własnej ciekawości sprawdzałyście sobie temperaturkę te kilkanaście dni po transferze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fata_Morgana79
CZY TEŻ LEPIEJ NIE MA SOBIE CZYM GŁOWY ZAWRACAĆ PO TYCH WSZYSTKICH LEKACH?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj fatamorgana, ja nie sprawdzałam tempki po transferze , bo jak bierzesz progesteron to podobno on ją zakłóca. A ty na jakim jesteś etapie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fata_Morgana79- witaj, ja po transferze nie mierzylam sobie temp.Napisz cos o sobie gdzie sie leczysz kto jest twoim lekarzem i jakie sa u was problemy o ile są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po wizycie i po rozmowie z dyrektorką. Mam następną wizytę na 4 maja u doktorka , dzisiaj nic nie sprawdzał tylko przepisał luteinkę i dał zwolnienie. Powiedział ,że beta ładnie przyrasta , progesteron w normie i ,że raczej widząc po becie jest jedna dzidzia, ale to zobaczymy na następnej wizycie. Cieszył się bardzo razem z nami:) A w pracy dyrektorka troszkę się zmartwiła , że musi szukać kogoś na zastępstwo , ale mam to w nosie. Teraz my jesteśmy najważniejsi : ja i dzidzia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fata_Morgana79
u nas: niepłodnośc pierwotna... czyli sprawcy brak ;-) Aktualnie jestem 8dpt. Leczymy się w Novum, lekarzem prowadzącym jest Zamora, tylko że to nie on wykonywał punkcję czy też transfer... Chyba tak będzie trudniej zrzucić na kogoś odpowiedzialnośc jeśli się nie powiedzie... Boże, jakie nerwy temu wszystkiemu towarzyszą. Trudno się zresztą dziwić po prawie 6 latach starań. A jaka we wmie już mała wiara w to że kiedykolwiek się uda. Może dodacie mi jej trochę. Dzięki. Faktycznie chyba nie ma co się bawić w mierzenie tempki. Luteina ją podwyższa, estofem obniża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fata_Morgana79
Pewnie malwi, nawet się nie przejmuj że nie mają zastępstwa. Ja to sobie zawsze powtarzam, że na mnie by się nikt nie oglądał, gdyby był w podobnej sytuacji. poszedł by na wolne i miał w nosie. Musisz byc teraz bezwględna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fatamorgana a jesteś na L4? To kiedy testujesz? Oczywiście , że otrzymasz od nas wsparcie jak każda z nas, która dołączała na forum to je dostawała:) Trzymam kciuki za wysoką betę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ DZIEWCZYNKI ! MALWI -napisz jak się czujesz i kiedy jedziedz do kliniki igrek-trzymam kciuki za usg Ja mam usg o 12,00 rano zrobiłam estradiol ,po 16.00 mąż mi odbierze wynik estradiolu i jutro dzwonię do novum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×