Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

FataMorgana sama sobie chyba raczej nie rozpoznam czy mam ten ogień , ale szczęśliwa jestem jak cholera:) Ale nie czuję się jakbym była w ciąży bo nic mi nie dolega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki ! U mnie młyn dzisiaj w pracy.;/Jak często ostatnio zresztą.:(Dopiero teraz mam chwilkę czasu,by siąść do Was ! U mnie słoneczko świeci za oknem.;p Przynajmniej mam przez to mało czasu, by myśleć o dzisiejszym usg.:)Trzymajcie kciuki i pomódlcie się za mnie,by było endo dobre.;)))Będę już czekała w gabinecie od 15.40.;D Udało mi się na konsultację do dr Dobek wyciągnąć sobie kartę na dziś w godz.16-16.30,ale miałam problem,by się tam w ogóle dodzwonić.:/Albo zajęte albo nikt nie odbiera.W końcu poprosiłam przez rejestrację i mnie Pani przełączyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena66 - do malowania.Słyszałam o niej, ale i o Peggy Sue.;-)Też nie najtańsza,bo ponad 40,00 zł. na Allegro !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kordianka - możliwe, że ono się wchłonęło.;/A czemu robisz monitoring teraz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza1978 - ja to znowu byłam zachwycona "Jeździec Miedziany" Paulina Simons.;D Czytała któraś z Was lub słyszała o niej ? Zaraziłam nią kilka osób.;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obiecałam sobie ze jak bede miala kriotr. to biore sie za nadrobienie ksiazek bede czytala komoreczkom a pozniej malenstwu jednemu ablo dwum :) czas mi zlec szybciej i nie bede sie stersowac ze cos nie zrobione w domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek- spokojnie bedzie dobrze Przeciez panikara w naszym towarzystwie jestem Ja Prosze nie odbieraj mi Mojego Tytułu :) ha ha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fata_Morgana79 - witaj ! Nie ma sensu mierzenie temperatury, przy braniu tak ogromnej ilości Luteiny.:/No bo to jest przecież progesteron, a on ją podwyższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fata_Morgana79 - proszę o stopkę.:D Czy to jest Wasz 1 transfer ? Życzę powodzenia w testowaniu.:)Jutro tak beta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi2983 - ja też bym miała pracę w d...e.:/Nikt Ci jej w spadku przecież nie przepisze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankoMUZYKANT00 - Zamora nie prowadzi ciąży.:/Michaline polecił Jakimiuka.;D I do Niego chyba chodzi,ale Z prosił,by Go odwiedzała.Mówił,że On musi się zająć pacjentkami,które się leczą !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza - ładnie to napisałaś: "kto nie walczy,nie ma nic" !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fata_Morgana79 - a o zarodki, dlaczego podali Ci te, a nie inne, zapytaj się po prostu następnym razem dr.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza1978 - to jest historia wielkiej miłości - zaczyna się czerwiec 1941 roku - oblężeniem Leningradu przez Niemców.Historia miłości 14 - letniej Rosjanki do starszego Amerykanina pod mundurem Armii Czerwonej na tle II wojny światowej. Po przeczytaniu tej książki,moim marzeniem jest pojechać do Sankt Petersburga wtedy, kiedy będą białe noce, czyli 2 połowa czerwca.;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza - dobrze Kochana ! Nic Ci nie odbiorę.;) Marla - ja ceny Puregonu nie pamiętam--pen mam jakbyś chciała. Ale podobno dają go za free w Novum.:-)) Janko - kciuki zaciśnięte !! Dawaj znać, jak po usg.;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam całą ciążę prowadzoną w Novum, przez lekarza który zajmował się moją stymulacją. Teraz już ta kobieta nie pracuje. Na pewno w Novum prowadzą ciążę, bo sami się często pytają czy wizyta zwykła czy ciążowa. I wtedy kosztuje chyba 120 zł. Ja chodziłam co miesiąc, dr robiła usg, sprawdzała czy wszystko ok. Aż do tygodnia do porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek- to musze przeczytac te książke koniecznie Ta co czytam SZKATUŁKA Z MOTYLEM wciąga jak nie wiem co nie można oderwac oczu od niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi2983- ksiazka jak narazie zaczełam ja czytac ale jest o małzenstwie angielki i czyliczyka i malutkich dzieci FEDE I HAL dziweczynka ma chyba jakis dar cala akcja dopiero sie ropoczyna wiec nie umiem powiedzieć jak sie rozwinie sytuacja, ale wciaga mocno. opisy przyrody i malej dziewczynki przygody. POLECAM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek kciuki w pogotowiu&&& Przeczytałam te wszystkie ksiazki o których piszecie, moge szczerze polecic...kiedys czytałam ksiązki jak narkoman. "Miedzianego jezdzca" przeczytałam w 2 dni, niestety teraz nie mam na książki zupełnie czasu nad czym ubolewam czasami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Włoskie zaręczyny- TEJ SAMEJ AUTORKI TEZ PIĘKNE CIEKAWA I BARDZO ROMANTYCZNA HISTORIA WYLAM NA NIEJ JAK BÓBR ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek- wiem ze masz jeszcze godzinke do wizyty ale chcialam Ci powioedziec ze strasznie mocno trzymam kciuki zeby badanie wyszlo ok i zebys jak najszybciej dostala komóreczke. &&&&&&&&&&&&&& 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×