Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Fatamorgana dlatego właśnie się nie przejmuje :) Za długo walczyłam i za dużo nerw , płaczu było , żeby ryzykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi2983- super ze załatwiłaś L4 zpraca sie nie martw ja powiem tak ze ja juz teraz nie bede miala skrupółów zeby brac L4 mam to w d...ie od momenty kriotransferu biore L4 a jak bedzie ciaza w co bardzo mocno wierze to biore do rozwiazania i nie bede sie pytala i nikomu sie tylumaczyla z mojej decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JankoMuzykantoo dobrze się czuję, a do Novum nie jadę bo mój gin się mną zajmie, on z nimi współpracuje:) Nie kazał mi jechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi2983- fajnego masz lekarza niczym sie nie musisz stresowac i nie musisz miec podwojnych kosztow super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankoMUZYKANT00- tzrymam kciuki za usg bedzie dobre 🌼 daj zaraz znac jak i co po wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza tak jest masz rację dlatego tak zrobiłam. To jest mój czas. I ty też tak zrób. Świat się w pracy bez nas nie zawali. Chociaż dyrektorka mi powiedziała, że czekała na mnie aż wrócę , bo jestem im potrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fata_Morgana79
malwi tak, już drugi tydzień leniuchuję. Choć co dzień coraz to mniej się oszczędzam mając coraz mniej wiary w cud. Dzięki za słowa otuchy. A na badanie chyba popędzę jutro. Zarodki były trzydniowe dwa- siedmiokomórkowe. Gdyby wyraziły ochotę zostania ze mną to chyba już będzie to jasne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fata_Morgana79- prosze nie denerwuj sie teraz nerwy sa zlym doradca zwlaszcza w twoim stanie. nie ważne kto robil transfer wazne zeby byl skuteczny. Ile podano Ci komóreczek i jaki byl ich podzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fatamorgana leć jutro ja też byłam w 9 dniu i wyszła beta. Nie czekaj , bo będziesz się jeszcze bardziej stresować. A jakieś objawy masz? To były mrożaczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fata_Morgana79- malwi testowala sie w 9 dniu po transferze i wyszla jej piekna beta takze probij jutro i powtorka w piatek i szalej ze szczescia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fata_Morgana79
oby, oby... Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankoMUZYKANT00- z tego co wiem prowadza do chyba 3 miesiaca a pozniej idziesz do swojego lekarza musisz porozmawiac na ten temat z Michaline ona wiem ze zegnała sie juz z Zamora a byl jej lekarzem w Novum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie ze kobiete mozna poznac po oczach ze jest w ciazy. nie sadzilam nie wierzyla w to nigdy, ale kiedy mi sie udala z a 1 razem doznalam wielkiego odkrycia wiedziala ze jeste w ciazy bo bylam bardzo spokojna obojetna szczesliwa a oczy swiecily sie jak promienie sloneczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fata_Morgana79
świeżutkie śliczne siedmiokomórkowe. Chciaż były jeszcze do wyboru równie ładne dziesięciokomórkowe. Dlaczego wybrali te pierwsze? Zostały mi już tylko dwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fata_Morgana79- wejdz na moje konto i tam możesz uzupełnic swoja stopke jeżeli chcesz napisz dlaczego sie zdecydowaliscie na in vitro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FataMorgana ja też miałam z każdym dniem mniej wiary , ale myślałam o tym co mówiły mi tu dziewczynki i trzymały mocno za mnie kciuki - to bardzo pomaga. :) No i wiara w zarodeczki. Zuzia-zu mi tu podpowiadała , żeby rozmawiać do brzucha i pomogło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fatamorgana, witaj na forum :-) Tempteratury nie ma sensu mierzyć, mocno trzymam za Ciebie kciuki :-) Mam nadzieję, że jutro napiszesz nam o ładnej becie. A dlaczego dr Zamora nie robił punkcji i transferu? Pytam z ciekawości. Malwi, czyli nie zobaczymy się 4.maja w nOvum? Dobrze zrozumiałam? JankoMuzykant. Ja się zdecydowałam na prowadzenie ciąży w nOvum u prof.Jakimiuka. Mój poprzedni ginekolog pracuje na Szaserów a tam nie ma położniczego oddziału, więc musiałam znaleźć lekarza ze szpitalem. Dr Zamora polecił Jakimiuka. Poczytałam opinię i są bdb. Poza tym jest ordynatorem w MSWiA na Wołoskiej a to spora zaleta :-) Niestety koszt wizyty to 300zł (dużo) ale wiem, że płacę też za święty spokój. Pierwszą wizytę u niego mam na 4.maja więc opiszę wrażenia ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankoMUZYKANT00 - wiesz dokładnie to nie wiem jak jest w Novum z prowadzeniem ciąży, ale ja byłam pacjentką dr Zygler i po tym jak zaszłam w ciążę to kilka razy byłam w Novum, a potem chodziłam do niej prywatnie i ona prowadziła całą moją ciążę jak i odbierała poród . 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline doktorek nie kazał mi jechać , więc nie jadę. Też mi przykro :( , ale jak nie ma takiej potrzeby. Ale na pewno nadarzy się jeszcze okazja , żeby się spotkać na żywca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fata_Morgana79
iza1978 badanie drożności ok, monitoringi cyklów przez kilka miesięcy pzrytulanko z góry zaplanowane - czad! prawie mi się małżeństwo rozpadło... Przygoda z Novum: histeroskopia - jakiś mały polipek, ok. Zbyt dalekie podróże (z Małopolski) postanowiliśmy spróbować ineminacji w Kielcach (niestety nieudane bo mężuś miał problemy z oddaniem nasienia w niezbyt intymnej przestrzeni specjalnego pokoiku , a nie naciskano zbytnio żebyśmy je wcześniej zamrozili). Ze trzy takie nieudane podejścia. i jeszcze jedno w Katowicach: do ins. doszło hiphiphurra ale cała otoczka tej przychodni i proces podejścia do zabiegu bardzo podejrzane i pozostawiające wiele do życzenia. Szkoda gadać. Znowu porażka... I tak mija kilka lat. Powrót do novum Moje jajniki mocno już przestymulowane i nadwyrężone. Już nie chcą współpracować. Od razu decyzja o ifv. I oto jestem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fata_Morgana79- wow. ale mnie zabilas swoja historia. Wiem ze nie jest łatwo. ja tez miała 2 IUI i lekarz obiecywał gory i wszystko do dupy wiec Novum. Tu sa specjalisci i wiem ze kazdwej z nas sie uda musisz poczytac wstecz dziewczyny które przechodziły horrary i w momencie kiedy sie dostały do Novum narodzily sie nowe sily do walki bo walczyc trzeba bo kto nie walczy nie ma nic. W N sa specjalisci i mysle ze nie mozesz sie teraz tak denerwowac to moze zaszkodzic Twojej dzidzi. Glowa do gory bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fata_Morgana79
Codziennie się głaszczę po brzuchu i do niego mówię. Mawi no właśnie nie powiedzieli mi dlaczego te zarodeczki, człowiek był taki tym wszystkim zafrapowany, że dopiero póżniej nas tak olśniło i zaczęliśmy się zastanawiać. Michaline Sądzę że na każdy dzień do zabiegów przyporządkowany jest jakiś inny doktorek. Tak mi się tylko wydaje. No i pewnie nie udało mi się trafić na mojego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fata_Morgana79
pRZEPRASZAM TAK Z INNEJ BECZKI, ALE BARDZO PILNIE POTRZEBUJĘ WIEDZIEĆ, DO KIEDY MOŻNA ODDAĆ PIT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fata_Morgana79
Malwi dziekuje, ja tak zawsze na ostatnią chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fata_Morgana79
Malwi, a Ty jak się czujesz? Masz już ten ogień w oczach o którym pisała Iza? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×