Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

igrek -narazie nic mi nie wylatuje .Słuchaj mam do ciebie prożbę jak się spotkamy to nie mówmy o tej dawczyni bo moj M chce jak najmniej o tym rozmawiać chcemy się czuć jak by to nasz wspolne było może nie wszyscy tak myśla ale jak byś mogła spełnic moją prożbę byłabym wdzięczna .Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko Janko--myślę,że nawet i bez tej Twojej prośby,bym o tym nie wspominała, no bo to mogłoby nawet nie być taktowne.Zresztą--po co ludzie nawet z boku mieliby słyszeć..no nie ? A Twój M wie,że my będziemy też ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę,że tak, no bo Enkorton to są sterydy,a one niestety zatrzymują wodę w organiźmie.:/Nie martw się--jak odstawisz,to ona Ci zejdzie !! Może dlatego ja nic nie przytyłam,bo ja biorę na stałe Metypred ( to też steryd ) i dlatego mi Encortonu nie dali.Ja biorę na toczeń od 1994 roku i na ten mój zespół antyfosfolipidowy.Wcześniej brałam Encorton właśnie i mój organizm jest przyzwyczajony--a ja różne dawki przez te kilkanaście lat brałam już. Poza tym nawet jakby ta moja choroba była uleczalna i gdyby mi się udało jakimś cudem wyzdrowieć ( choć nie jest ), to nie odstawię nigdy już sterydów, bo one sprawiły,że już mi nadnercza nie pracują i po odstawieniu by nie zaczęły raczej, a one coś tam produkują, co teraz mam dzięki sterydom.:///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek-tak wie że będziecie .On wszystko w sobie dusi i mówi że on by nie mógł tak z obcymi ludzmi rozmawiać o swoich problemach ,a ja uważam inaczej ,ale moj M to szanuje i potrafi się znależć w każdej sytuacji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janko-mój mi nigdy nie powiedział tego wprost, ale jak kiedyś na Niego naskoczyłam,że On nic po sobie nie pokazuje, to potem mi tylko esa napisał,że jakby zaczął o tym rozmawiać tak szczerze, to by się rozkleił i rozpłakał, a ja i tak mam dużo zmartwień i On nie chce,bym jeszcze Go musiała pocieszać.;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobietki:) igrek, Janko drugi dzień z rzędu taka wspaniała wiadomość cieszę się razem z Wami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie zjadłam późny obiad ledwo żyje...hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankoMUZYKANT Bardzo się cieszę że i Twoje komóreczki ładnie się dzielą,trzymam kciukasy żeby w sobotę się wszystko powiodło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek Jeszcze niedawno się zastanawiałaś z kim będziesz w parze,a tu proszę już wszystko wiadomo, z janko...nawet się zobaczycie...fajniusio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuś-no fajnie,że się zobaczymy.;D Szkoda,że Michaline nie może.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak u Was ale u mnie w domu jest jakoś mega zimno idę się wykąpać postanowiłam że dziś wanna pełna wody muszę się rozgrzać no i oczywiście jakaś muzyka.... z telefonu tylko niestety:) odezwę się później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuś - chociaż przyznam się szczerze...myślałam,że to troszeczkę szybciej nastąpi.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena66 przyjemnej kąpieli... igrek a jak dziś te plamienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek, jeszcze nic straconego.. Zobaczę czy mój M ma plany.. Wraca jutro, więc spytam.. Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) No zostawic Was na chwile to potem nie idzie sie wyrobic z czytaniem :) Igrek i Janko super wiadomosci, ciesze sie bardzo ze wszysto idzie dobrze, trzymam caly czas za Was kciuki :) Badzcie dzielne i postarajcie sie nie stresowac bo to naprawde nie jest dobre, wiem po sobie ;( Janko zaraz wysylam Ci cennik. Ja dzis bylam zrobic jeszcze raz te bete ale tylko pro forma bo wynik wiadomy niestety bedzie. Ale przynajmniej z czystym sumieniem przestane zazywac w koncu leki. Pisałyscie cos o kasie skad ja brac, wiec tez mam ten problem bo jestesmy w trakcie budowy i teraz to z kazdgo frontu wszystko stoi :( Ani na budowe ani na leczenie no masakra jakas. Wczoraj tak siedzialam i myslalm o tej kasie i mnie olsniło :) Pozbieralam dotychczasowe faktury, posiedzialm do polnocy nad nimi i dzis skoczylam do urzedu skarbowego z wnioskiem o zwrot vat za materiały budowlane. Troche sie czeka na zwrot ale od samego siedzenia samo nie przyjdzie :) Troche sie uzbieralo wiec sie ciesze. A jak braknie to juz zapowiedziaalm ze wyprzedaje towar z budowy. Teraz priorytet to dzidzius bo po co mi pusty domek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok Michaline.:D Ewuś-było dzisiaj krwawienie, ale mniejsze niż wczoraj.Jakby się cofnęło.Może to po zmianie plastra na nowy i po lutce.Poza tym raczej krwawię tylko wtedy,jak się załatwiam. Teraz jakieś lekkie plamienie mi zostało,bo zmieniłam wkładkę po pracy,więc się nadal obserwuję. Wierzę w to,że to minie..Wiesz--gdybym nie była wczoraj u lekarza,no to bym panikę bardziej może siała,bo nie wiedziałabym,co jest w środku,a On twierdzi,że jest ok,że endo ładnie,gotowe na przyjęcie zarodka,takie jak na 1 fazę cyklu,jak na połowę,nic tam nie było-ani krwawienia ani plamienia na prezerwatywnie,bo sprawdzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację Rudzia ! Dzidzia jest najważniejsza,potem cała reszta.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dostalam maila z ta dieta za gruba jest ze nie chce przejsc ? ;) ;) ;) ja tez przytylam , ciekawe czy cos mi pusci jak odstawie leki ....ma taka nadzieje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×