Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mądralka

Pytania dotyczące Biblii

Polecane posty

Gość a jednak nie umarl
a ja mysle to Wy trakujecie kogos kto ma inne poglady jak wroga.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jednak nie umarl,wiem ze chcesz dalej prowokowac,ale daruj juz sobie. Bawiciebie to,bo mnie nie. \"widzisz zdzblo w oku moim,a belki w swoim nie dostrzegasz?\" Ja chociaz siestaram,byc lepsza,a ty? To jest twoj sposob? Atakowanie? Naprawde nie pisz juz nic na moj temat,a juz z pewnoscia nie oczekuj odpowiedzi ode mnie,bo ja skonczylam ta jalowa dyskusyjke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jednak nie umarl
oooo Kamelia wielki plus dla ciebie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądralka
widzisz po raz pierwszy pokazałas pokore i zdołałas sie przyznac do niedoskonałosći, i wierze ze Bog puscił Twoje grzechy za siebie on nigdy sie na nie nie obraca tylko ludzie sa tacy pamietliwi, a to ze szatan kaze nam sobie wypominac grzechy tez racja, chce bysmy sie poddali bo i tak bedziemy grzeszni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do a jednak nie umarl
ja nic nie sadze o tobie nie znam cie przeciez moge tylko strwierdzic tyle o tobie co wynika z Twoich wypowiedzi,a osadzasz sie sama swoimi wypowiedziami zajadlymi i nienawistnymi a do tego posmiewnymi.Jesli ty nie dostrzegasz roznicy miedzy "a ja mysle"poszukujacej prawdy i miotajacej sie a ta jak jej tam cala "kamelia" to ja nie mam wiecej pytan.tak jak mowilam osad wydajesz sama o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jednak nie umarl
a ja mysle alez ja nigdy nie uwazalam sie za idealna, ale tez nikogo nie osadzam. zadje tylko pytania. nie potafisz na nie odpowiedziec? a na posty Eddi potrafisz czy to nie wygodnictwo. wiec nie pamietaj nie osadzaj i nie oceniaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamelio...coz kazdy popelnia bledy,jeden mniejsze drugi wieksze. Wazne ze ty jak to mowisz\"siedzisz na kolanach Jezusa,lub bedziesz siedziala\". Ja zycze ci wszystkiego dobrego,skoro bog ci wybaczyl,to dlaczego my nie mamy tego zrobic???? Kazdy jest grzeszny,kazdy z nas,najazniejsze w pore pozalowac. Kamelio prosze ciebie jednak,bys juz nie wypominala bledow z przeszlosci naszej Organizacji,bo tak jak ty mialas do nich prawo i Bog ci wybaczyl,tak nasza Organizacja sklada sie z grzesznych ludzi i rowniez maja prawo do bledow.Oni rowniez ich pozalowali i mysle ze Bog namwszystkim przebacza. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jednak nie umarl
to ciekawe ze Ty widzisz róznice? Czy jestes bezstronna? Jezeli nie jestes bestronna to tez wydajesz osad o sobie. moje posty pelne nienawisci hahaha raczej zle je odczytujesz. Ja draze temat zadeje pytania moze niewygodne ale prawdziwe. pisze troche przesmiewczo gdyz nie lubie pisac serio. ale jezeli Ty widzisz nienawisc to mam wrazenie ze widzisz to co chcesz zobaczyc. widzisz to czym sama zyjesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo kamelio
az tak sie wzruszylam twoim wyznaniem ze sie poplakalam!lzy kapia mi na klawiaturke i pewno sie literki posklejaja,i ty bedziesz temu winna moja siostro skruszona!a powiedz to kiedy zrozumialas ze bylas taka wielka grzeszniaca i bezboznica?bo mnie ciekawosc bierze?czy wlasnie teraz czy juz troche wczesniej? bo na topiku dzis pokazalas swoja tak wielka zajadlosc ze trudno w to uwierzyc ze jestes nawrocona!wiec bitte odpowiedz na moje pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jednak nie umarl
a ja mysle co innego blad ludzi moj czy twoj a co innego bllad organizacji , ktora uwazcie za natchniona przez Boga, za ta wybrana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądralka
nie wszyscy ludzie mogą byc natchnieni znowu jakies smieci wymyslasz uwazamy ze jest religią prawdziwą a nie natchnioną natchnione jest słowo Boze, ale ja nadal nie zgadzam sie z tym ze SJ przepowiedzieli Armagedon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jednak nie umarl
madralko specjalnie dla ciebie a ja mysle co innego blad ludzi moj czy twoj a co innego bllad organizacji , ktora uwazacie za prawdziwa wire" Czyzby na "prawdziewj wierze byly jakies rysy? madralko odpowiedz mi o tym i o tej wszechwiedzacosci i wszechmocnosci Bozej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jednak nie umarl
Kochanie madralko to porozmawiaj na ten temat z a ja mysle . Ona uczestniczyla bardzo aktywnie na topiku o Sj i tam dosc duzo otym pisali. Nawet sj przyznali sie do bledu ze jednak przepowiadali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"dreamer,mimo,ze niby zciebie ateista to idzie wyczuc,ze .... masz cos z wierzacego. Ale nie odbieraj tego zle,to komplement,najlepszy jaki moglam ci powiedziec z serducha.\" Dlaczego mam odbierać to źle -bradzo dziękuję - ja może jestem trochę jak mówił Einstein - wierzący ateista (ale bez obaw, w Boga \"osobowego\" dalej nie wierzę ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądralka
to ze Bóg jest wszechwiedzący to jest oczywiste wie wszystko zna nazse serca i mysli, ze wszystko moze to chyba tez jasne tyle cudów jest w Biblii opisanych tyle mamy na swiecie zwierzat roslinnosci którą Bóg stworzył, a to czy poznaje naszą przyszłość zalezy od niego samego, jakos tak obrazowo to ja nie widzę Boga jak siedzi na tronie patrzy na kazdego człowieka i widzi ze teraz złamie nogę albo ukradnie szampon do włosów. Jak kazdym wyznaniem ktos przewodzi, wyznanie musi miec przywódce taj jak Jezus nim był. I niekiedy ten człowiek sie myli daja cos do publicznej wiadomosci z czym nawet inni sie nie zgadzają, ale to jest takie gdybanie, bo ja nic nie wiem o tych bledach tzn wiem ze napewno byly popelniane ale to jakies drobiazgi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madralko mamprosbe,nie mieszaj sie z blotem. Nie chodzi mi konkretnie o te osobe,ale ona chce nas prowokowac i oczerniac. Madralko,badz jak na twoij nick przystalo...madrzejsza od tej pani.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądralka
tu jest Polska a "cialem dowodzącym" jest ktos tam gdzies tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jednak nie umarl
"madralko mamprosbe,nie mieszaj sie z blotem" a ja mysle ale dalas czadu i Ty potepiasz kamelie. kiedys przy rozmiwe z Sj wspomne jak to jedna ze wspolwyznawcow mnie nazwala. Jak najdalej od takiej organizacji i takich ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądralka
słuchaj deramer to wszystko musi jakos dzaialc i funkcjonowac cale to drukowanie ustalanie programu zebran to wszystko wymaga jakiejs organizacji a nie ma dobrej organizacji bez jakiegos dowództwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jednak nie umarl
nazwe inaczej nie potepiasz ale oceniasz. a ja myslle czy tego uczy cie twoja biblia? nazywac kogos "blotem" Mnie to nie zabolalo bo swiadczy o tym ze nie potraficie odpowiedziec. Madralko skoro jest wszechiwiedzacy to wiedzial ze adam umrze i dlatego mu tego nie obiecal 9nawetgdyby nie zjadl jablka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądralka
a ja mysle nikogo nie potepia nie padły z jej ust takie slowa "potepiam cię" w ogole zadne ktore by na to wskazywały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy organizacja jest konieczna? Nie wystarczy usiąść na trawie i popatrzeć w niebo? Poczuć wiatr na twarzy, krople deszczu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jednak nie umarl
madralko nie zdazasz za tokiem mojego myslenia poprafilam sie ze "ocenia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądralka
oj nie wiem jak to bylo skąd mogę to wiedziec podałam Ci moje przypuszczenia, wątpię zeby Bóg był tak wyrachowany ze stworzył człowieka z góry wiedząc ze umrze. Powtarazam ze istnieje taka mozliwość ze mógl nie zastanawiac sie nad tym czy Adam zje ten owoc czy nie mógl zostawić sprawom swój bieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądralka
No ja mysle ze jest konieczna tak jak Jezus nauczał w swiątyni musi to byc jakies zorganizowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy u wszechwiedzącego jest coś takiego jak \"pomyślenie\" - sama nazwa wskazuje, że wie wszystko przez cały czas - to jak mógł \"nie pomyśleć\"? To po prostu jest mit - tak jak o ulepieniu człowieka przez Prometeusza. Może należy odczytywać go wyłącznie symbolicznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jednak nie umarl
madralko no wlasnie tego nie wiadomo napewno, tak samo z judaszem Czy on nie moze czucsie pokrzywdzony ze taka okrutna rola mu przypadla, czy nie moze miec pretensji dlaczego on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×